PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.805.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tommy_123 kaže...

Jel to?
Znaci oko niceg se ne trebam brinuti? Jer vidio sam da ima razlike u usa i europskom kablu, bar tako pricaju...
http://www.chipoteka.hr/artikl/13789/kabel-mrezni-za-kazetofon-25-m-crni

 

 

 

 Normalno da ima razlike kad su različite utičnice.

PS4 uređaji su univerzalni za cijeli svijet i napajanje im podržava varijabilni napon od 110-240V.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tommy_123 kaže...

Jel to?
Znaci oko niceg se ne trebam brinuti? Jer vidio sam da ima razlike u usa i europskom kablu, bar tako pricaju...
http://www.chipoteka.hr/artikl/13789/kabel-mrezni-za-kazetofon-25-m-crni

Razlika je na strani utičnice na zidu, na strani plejke priključak je isti za cijeli svijet. Budući da u ovom slučaju kupuješ iz Chipoteke u Hrvatskoj, nemaš brige ni s jedne ni s druge strane. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tommy_123 kaže...

Jel to?
Znaci oko niceg se ne trebam brinuti? Jer vidio sam da ima razlike u usa i europskom kablu, bar tako pricaju...
http://www.chipoteka.hr/artikl/13789/kabel-mrezni-za-kazetofon-25-m-crni

 

 

 

 

Čisto zabave radi, što ti se desilo s origigi kablom?

11 godina
offline
PlayStation 4

Moj je izlizan vide mu se zice isto moram kupit novoga. samo ja svoju konzolu stalno setam okolo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Moj je izlizan vide mu se zice isto moram kupit novoga. samo ja svoju konzolu stalno setam okolo.

 In your face PC master raceri.

Ajd da vidim da netko PC kanturinu raznosi okolo.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
omomomomoomm kaže...

Moj je izlizan vide mu se zice isto moram kupit novoga. samo ja svoju konzolu stalno setam okolo.

 In your face PC master raceri.

Ajd da vidim da netko PC kanturinu raznosi okolo.

 

:-)

 

Nosao sam ga prije 15-20 godina dok su još bili CRT monitori i igralo nas 20 u LANu... ajd ti spoji hrpu PS4 u LAN.

A i PC kabel ti se ne bi nikad rasturio jer je profi :-P

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da, da hehe.

Igrao sam prvog Duke Nukema 3d u LANu. Ili je to bio UT, ne sjećam se više.

 

Inače, Nba 2k16 i Gone Home potvrđeni za PS+ lipanj.

Žalite se sad hejteri. Ja sam košaricu platio 550 kuna prošlu jesen.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 17:42 (DeniZg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Da, da hehe.

Igrao sam prvog Duke Nukema 3d u LANu. Ili je to bio UT, ne sjećam se više.

 

Inače, Nba 2k16 i Gone Home potvrđeni za PS+ lipanj.

Žalite se sad hejteri. Ja sam košaricu platio 550 kuna prošlu jesen.

 

 

 da da da,ipak su glasine bile istinite,napokon dobra igra,nba cekam te cijelu godinu....

PSN - brdjanin85
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 17:47 (madafaka85).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Da, da hehe.

Igrao sam prvog Duke Nukema 3d u LANu. Ili je to bio UT, ne sjećam se više.

 

Inače, Nba 2k16 i Gone Home potvrđeni za PS+ lipanj.

Žalite se sad hejteri. Ja sam košaricu platio 550 kuna prošlu jesen.

 

 

 Ajde da smo i to dozivjeli.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa pas ga *ebo, zar moraju poklonit ono sto imam
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
PlayStation 4

E jbg, ja i košarka:

 

 

Al eto bar nešto za one koji vole. 

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ps plus je najjeftiniji na storeu koiko sam vidio...ili ima možda negdje još jeftinije? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

 

Free igre uz plus za 6. mjesec!


Nba 2k16 koji kosta 60$ je i više nego odličan.

Samo zao mi je onih koji su ga nedavno platili al jbg :D

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Battlefield Hardline: Getaway DLC besplatan na PS Storeu.

 

Ako je netko zaboravio, EA će do izlaska Battlefield 1 na jesen, podijeliti besplatno sve DLC-ove od Battlefield 4 i Battlefield Hardline-a.

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Battlefield Hardline: Getaway DLC besplatan na PS Storeu.

 

Ako je netko zaboravio, EA će do izlaska Battlefield 1 na jesen, podijeliti besplatno sve DLC-ove od Battlefield 4 i Battlefield Hardline-a.

 zar nisu reki samo dva dlca?tj. final stand i onaj dragon teeth

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
DeniZg kaže...

Battlefield Hardline: Getaway DLC besplatan na PS Storeu.

 

Ako je netko zaboravio, EA će do izlaska Battlefield 1 na jesen, podijeliti besplatno sve DLC-ove od Battlefield 4 i Battlefield Hardline-a.

 zar nisu reki samo dva dlca?tj. final stand i onaj dragon teeth

 Svi će biti besplatni, samo ih izbacuju postepeno.

PSN - DeniZg80
7 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, noviji sam u ovom PS svijetu pa bih zamolio za malu pomoc sto se tice PS plus. Ove dvije igrice koje su svaki mjesec besplatne, jednom kad ih skinem free mogu ih igrat sve dok mi traje PS plus subscribtion? Dakle ako je npr. za 6.mjesec NBA 2k16 i skinem ga u library, znaci mogu ga igrati i nakon sto objave nove dvije igrice za sljedeci mjesec sve dok imam PS plus? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
playertwo kaže...

Pozdrav, noviji sam u ovom PS svijetu pa bih zamolio za malu pomoc sto se tice PS plus. Ove dvije igrice koje su svaki mjesec besplatne, jednom kad ih skinem free mogu ih igrat sve dok mi traje PS plus subscribtion? Dakle ako je npr. za 6.mjesec NBA 2k16 i skinem ga u library, znaci mogu ga igrati i nakon sto objave nove dvije igrice za sljedeci mjesec sve dok imam PS plus? 

 Tako je.

Dok traje pretplata, možeš ju igrati. Kad istekne, više ne možeš. Kasnije opet obnoviš pretplatu i opet ju možeš igrati.

I tako sve dok ti ne hakiraju account. Onda netko drugi igra tvoje igre.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Bas igram Uncharted 4. Vrhunska je igra o tome ne treba uopce raspravljat ali meni neke stvari ne pasu i mislim da su zastarjele.

Recimo smeta mi dosadno  penjanje po stjenama. Ides od izbocine do izbocine koje se vide na kilometar i skaces po njima.Animacije su prekrasne ali to ti vrlo brzo ne vidis vise kad se naviknes.To mi je nekako dosadno.Isto tako mi ne pase sto vec sve znam unaprijed.Ides od "arene" do "arene" gdje te ekipa ceka i koja nije cula da si 100 metara prije njih pobio tuce njihovih drugara.Nekako mi je to sve zastarjelo.Ima dijelova gdje te igra iznenadi ali i puno ovih dijelova skakanja i pucanja po otvorenim dijelovima mape dok ima glazbe.Iskreno puno vise se veselim TLOU ovo mi je nekako dosadnjikavo

 

Imam promo verziju pa ako je netko zainteresiran nek se javi.Do sljedeceg tjedna cu bit gotov

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 22:58 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Navodno promo verzija Uncharteda 4 ima tu mogućnost da igraš multiplayer bez aktivne PS+ pretplate....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Bas igram Uncharted 4. Vrhunska je igra o tome ne treba uopce raspravljat ali meni neke stvari ne pasu i mislim da su zastarjele.

Recimo smeta mi dosadno  penjanje po stjenama. Ides od izbocine do izbocine koje se vide na kilometar i skaces po njima.Animacije su prekrasne ali to ti vrlo brzo ne vidis vise kad se naviknes.To mi je nekako dosadno.Isto tako mi ne pase sto vec sve znam unaprijed.Ides od "arene" do "arene" gdje te ekipa ceka i koja nije cula da si 100 metara prije njih pobio tuce njihovih drugara.Nekako mi je to sve zastarjelo.Ima dijelova gdje te igra iznenadi ali i puno ovih dijelova skakanja i pucanja po otvorenim dijelovima mape dok ima glazbe.Iskreno puno vise se veselim TLOU ovo mi je nekako dosadnjikavo

 

Imam promo verziju pa ako je netko zainteresiran nek se javi.Do sljedeceg tjedna cu bit gotov

 

Ššššš, nemoj tako glasno hejtat Uncharted... Čut će te :-)

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tommy_123

ti to ozbiljno ili trolas? imas vec 5, 6 istih postova o najobicnijem kablu. isti takav koristi se za ps2/3/4, za kazetofone...

lijevi je EU/UK kabel, znaci obican standardan kabel koji se koristi u EU!

desni je za US trziste, oni koriste 120V, dok mi imamo 220V
Iron Maiden
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...

Bas igram Uncharted 4. Vrhunska je igra o tome ne treba uopce raspravljat ali meni neke stvari ne pasu i mislim da su zastarjele.

Recimo smeta mi dosadno  penjanje po stjenama. Ides od izbocine do izbocine koje se vide na kilometar i skaces po njima.Animacije su prekrasne ali to ti vrlo brzo ne vidis vise kad se naviknes.To mi je nekako dosadno.Isto tako mi ne pase sto vec sve znam unaprijed.Ides od "arene" do "arene" gdje te ekipa ceka i koja nije cula da si 100 metara prije njih pobio tuce njihovih drugara.Nekako mi je to sve zastarjelo.Ima dijelova gdje te igra iznenadi ali i puno ovih dijelova skakanja i pucanja po otvorenim dijelovima mape dok ima glazbe.Iskreno puno vise se veselim TLOU ovo mi je nekako dosadnjikavo

 

Imam promo verziju pa ako je netko zainteresiran nek se javi.Do sljedeceg tjedna cu bit gotov

 

Ššššš, nemoj tako glasno hejtat Uncharted... Čut će te :-)

 :D

 

Pa nije to hejtanje.

 

Ja priznajem da mi je Uncharted i Last of us nešto najbolje što sam igrao na playki. Meni osobno paše taj tip igrica...

 

A apsolutno mi je jasno zašto neke živcira manjak realizma.

 

Meni je Uncharted manje-više kao da gledam film,a i igrao sam ga radi priče... ne radi realnosti.

 

Sad je ostalo vidjeti kakav je multi player

8 godina
offline
PlayStation 4

Kaj se tice PS+ igara za ovaj mjesec pun pogodak. 
Planiral sam kupit Gone Home, a i NBA :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kad igram call of Duty black ops 3 ps4 mi je full glasan..
I jedino kod te igre se to događa..
Jel i kod vas tako??
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
slk21 kaže...
Kad igram call of Duty black ops 3 ps4 mi je full glasan..
I jedino kod te igre se to događa..
Jel i kod vas tako??

 

Onda si srećković ako ti je samo kod te igre :-) Da, dešava se svima, PS4 je zvijer od mašine i treba turbinu za hlađenje ;-)

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Real Madrid custom made oklop,uz njega jos idu i ljubicaste tipke.cijena 350 kuna
 
3 6 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Primjetio sam jedino kod te igre, i assassin Creed unity kad odem na pause menu isto počne puhati dosta..
Uglavnom dobro je dok ispuhuje topli zrak
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Registrovao sam usera na USA. Kupio sam pes 16 i sad igram samo protiv amerikanaca argentinaca, brazilaca i to područje. Znači zajeb sam napravio. Imam druga s kojim bi igrao online ali on ima europsku verziju. Zna li neko možda ima li mi spasa?  Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Anderson8 kaže...

Registrovao sam usera na USA. Kupio sam pes 16 i sad igram samo protiv amerikanaca argentinaca, brazilaca i to područje. Znači zajeb sam napravio. Imam druga s kojim bi igrao online ali on ima europsku verziju. Zna li neko možda ima li mi spasa?  Hvala

Igraj preko svojeg HR accounta. Stavi na tome US da ti konzola bude primarna, a na HR da bude sekundarna i onda možeš preko HR igrat igre sa US. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice