PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.855.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pa da,ako prodas fifu prakticki se dobija nova plejka od 1 tb za cca 1800 kn a gledajuci cijene na njuskalu i ona se moze bez problema.prodati za 2 soma.

Sve u svemu profitabilna kupnja 😂

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Ma nek idu oni svi u krasni k*rac. Di su bili početkom tjedna? Ko za vraga sam imao i kod za 15%. Ispalo bi me 125 kn manje nego iz UK s duplo većim hardom, a i garancija kod nas ako se nedaj bože nekaj dogodi. Sad su napravili budale od svih onih koji su napravili preorder. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 9:51 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 2:00 (ks95hr).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Zadnjih par narudžbi sve u roku, a zadnja narudžba trebala bit isporučena danas, tak je pisalo da je planirani datum dostave, a stiglo jučer.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
ks95hr kaže...

Jel ovi amateri iz GLSa i vama stalno kasne? Drugi put mi dostavljaju igre, drugi put ih nema u intervalu koji su mi poslali mailom i drugi put se ne javljaju na mobitel.

 meni ispali odlični i sa tvom i sa ps4 pro, sve brzo i efikasno 

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Jel to 100 posto sigurno da se popusti zbrajaju?

 

Kako dobiti taj popust od tele2?Razumijem da se treba registrirati nego sto dalje onda?

This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Vjerojatno dobiješ kod na mail i onda kod naplate upišeš kod, pogledaj sliku

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 14:50 (kbenzema).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Jos pored placanja dostave moze ga zadesit i hrvatski pdv.

Ma kakav PDV?!

Pa ja od kako smo usli u EU nista ne kupujem vise kod nas.

Od carapa do ves masine, sve iz italije, njemacke i UK narucujem.

Barem 20% jeftinije prolazim u svemu.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja dobio moj kod od Tele 2 na moj.tele2.. i ovako izgleda sa popustom šta i planiram (zamagljen moj kod)
ps4 slim 1tb sa fifom 19 - 2125kn

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 16:40 (Bencho2211).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Zadnjih par narudžbi sve u roku, a zadnja narudžba trebala bit isporučena danas, tak je pisalo da je planirani datum dostave, a stiglo jučer.

 

Cansee kaže...
ks95hr kaže...

Jel ovi amateri iz GLSa i vama stalno kasne? Drugi put mi dostavljaju igre, drugi put ih nema u intervalu koji su mi poslali mailom i drugi put se ne javljaju na mobitel.

 meni ispali odlični i sa tvom i sa ps4 pro, sve brzo i efikasno 

 

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 1:56 (ks95hr).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Boixus Nois PS kaže...

Jel to 100 posto sigurno da se popusti zbrajaju?

 

Kako dobiti taj popust od tele2?Razumijem da se treba registrirati nego sto dalje onda?

Kako mislis da se zbrajaju?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Boixus Nois PS kaže...

Jel to 100 posto sigurno da se popusti zbrajaju?

 

Kako dobiti taj popust od tele2?Razumijem da se treba registrirati nego sto dalje onda?

Zbrajaju se ako za prvi popust nije potreban nikakav kod, jer prilikom kupnje mozes upisati samo jedan kod. Za PS4+FIFA 19nije potreban kod, nego je jednostavno snizena cijena tako da kad taj bundle stavis u kosaricu mozes upisati svoj kod i popust ide na tu snizenu cijenu, tj. popusti se zbrajaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 19:37 (ks95hr).
10 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Kupljeno 2125 kn danas.Ekstra ponuda dugo sam cekao i docekao.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Onda imas veliku srecu. EU je carinska unija, a ne porezna - ilitiga za robu unutar EU si oslobođen carine, ali porez se u teoriji uvijek placa ako ti prelazi granicu. Kazem u teoriji zato jer ti isti koji su zaduzeni za carinjenje robe su također zaduzeni za procjenu poreza.
Ali obicno kad vide da je roba iz EU samo "prosljede" dalje. Isto tako znam osobno par ljudi koji su morali platiti porez (roba je dosla iz njemacke i francuske) da bi mogli preuzeti posiljku.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Boixus Nois PS kaže...

Kupljeno 2125 kn danas.Ekstra ponuda dugo sam cekao i docekao.

 Mislim da cu i.ja tvojim.stopama hehe.

Jos me vise privlaci sto je 1 tb konzola.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

gdje je najbolje napraviti psn nalog, da li stavit HR ili koliko vidim po nekim 'tutorialima' staviti UK ili US, te ako stavim jedno od to dvoje hoću li imat kakvih ograničenja (kartica..)?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja isto iskoristio taj kod za kupnju na SD, i koliko vidim kod je isti za sve korisnike. Pogledao sam poruke kod svojih od interneta i oni imaju isti kod kao i ja. Još sam poslije narudžbe upisao kod ponovo i prihvaća ga, tako da mislim da je kod isti za sve korisnike Tele2 usluga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Soni otkazao psx. Kaze nemaju dovoljno sadrzaja da zadrze kvalitetu samog showa. Ako sam ja dobro razumio
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Onda imas veliku srecu. EU je carinska unija, a ne porezna - ilitiga za robu unutar EU si oslobođen carine, ali porez se u teoriji uvijek placa ako ti prelazi granicu. Kazem u teoriji zato jer ti isti koji su zaduzeni za carinjenje robe su također zaduzeni za procjenu poreza.
Ali obicno kad vide da je roba iz EU samo "prosljede" dalje. Isto tako znam osobno par ljudi koji su morali platiti porez (roba je dosla iz njemacke i francuske) da bi mogli preuzeti posiljku.

 

Platiš se VAT, i to u većini slučajeva onoliko koliko je u Hrvatskoj. Amazon.de ima iskazane cijene s njemačkim VATom, ali dok nešto dodaš u basket onda se obračuna sa 25% PDVom i ispadne skuplje.

Tako bi svi web shopovi morali funkcionirati, da ti naplate porez koliko je u HR. Ali vjerujem da ima i dosta onih koji još to ne rade.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja šta sam god kupovao sa Amazon.de od tehnike i šta je došlo meni u HR završilo je na carini (imam EORI broj) i onda im dostavim cijenu toga šta sam kupio i onda oni mene fino dodatno oderu za 25% kad mi dostavljaju. Još mi se nikad nije dogodilo da kad sam naručivao iz EU da mi je to došlo a da nije prošlo bez carinjenja možda nešta ovo sitnije iznose ali sve šta sam naručiva preko 100-150eur i više mi je carinjeno nije bitno jel EU , UK ,CHINA ili USA a iz sve ove 4 zone sam kupovao i naručivao nešto tako da znam o čemu pričam.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 8:26 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Moj Tele2 kod za kupnju u SD je Tele2a4KP, pa ako nekome treba, neka si slobodno iskoristi...bullshitove da nije prenosiv jednostavno ne pusim...

 

Primjerice, s trenutnom akcijom te unosom koda, PS4 PRO Fifa 19 bundle košta 2719 kn, što je trenutno dobar deal

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 8:32 (Purger155).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Gdje kupiti jeftino ps4 igre?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 12:02 (Alfredo nr.2).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Da, to je vjerovatno nesto novo (relativno).
Ugl ta dva moja frenda su pri kupnji platili porez zemlje porijekla i onda jos hrvatski pdv. Mogli su onda traziti povrat poreza iz njemacke i francuske ali im se nije dalo zaj€bavat stim jer cifre nisu bile neke velike :)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ja šta sam god kupovao sa Amazon.de od tehnike i šta je došlo meni u HR završilo je na carini (imam EORI broj) i onda im dostavim cijenu toga šta sam kupio i onda oni mene fino dodatno oderu za 25% kad mi dostavljaju. Još mi se nikad nije dogodilo da kad sam naručivao iz EU da mi je to došlo a da nije prošlo bez carinjenja možda nešta ovo sitnije iznose ali sve šta sam naručiva preko 100-150eur i više mi je carinjeno nije bitno jel EU , UK ,CHINA ili USA a iz sve ove 4 zone sam kupovao i naručivao nešto tako da znam o čemu pričam.

 

Ja naručujem često tehniku s amazon.de i nikad, ama baš nikad ništa nije završilo na carini otkad smo u EU. Niti iz UK. Niti mi je ikad naplaćen dvostruki porez. Ja se ne bih baš samo tako pomirio s tim na tvom mjestu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
PlayStation 4

Dupli post

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 10:24 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
gocc01 kaže...

Platiš na Amazonu njemački porez od 18 ili 19%. Kaj ne bi onda trebao kod nas platiti samo razliku do 25%? Ili ako već i platiš 25% kod nas, imati pravo na povrat poreza? 

 

Ja sam od skupljih stvari sa Amazona naručio jedino AV receiver i to sa UK i nisam ništa platio. Slali su DPDom..

 

 

Kme, pa sad sam se sjetio, na amazon.de imaš cijenu sa DE porezom a kad se prijaviš u svoj account sa adresom u hrvatskoj, automatski se cijena poveća za tu razliku poreza.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Jesu na playstation storeu akcije za ps+ svako malo ili svake prestupne? Frend mi je pričao da je on prošle godine uzeo 15 mjeseci za cijenu 12
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Jesu na playstation storeu akcije za ps+ svako malo ili svake prestupne? Frend mi je pričao da je on prošle godine uzeo 15 mjeseci za cijenu 12

 https://www.playstation.com/en-au/legal/psplus15for12/

8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Marvelov Spiderman mi je bas lego i uzivo sam citavo vrijeme dok sam igro. Na kraju je pala i platina. 😁

PSN - FROSTXQ
 
8 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ma da pa svima je kod isti, tako da ne vidim zašto ga netko ne bi iskoristio ako već planira uzeti Playstation ili bilo koju drugu konzolu ili igru. Mene je 6 igara i konzola ispalo nešto više od 3000kn i mislim da je to jako dobar deal I još sam ugrabio God of war 3 besplatno preko ps+ članstva. A pošto kod vrijedi do 31.10 iskoristite ga na nadolazeće igre kao što je red dead redemption. Ipak 15% popusta nije malo.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice