PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.322
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
kbenzema kaže...

Proučavam malo buy games, evo kaj oni vele

 

https://www.buygames.ps/en/content/faq-10

 

3. Is this thing legal?

The blunt answer is: It's not illegal. We are selling PSN accounts with legit (original) games inside. We buy the accounts only from reliable sources and we are confident that these are not hacked or stolen accounts.

Court of Justice of the European Union Judgment in Case C-128/11 "An author of software cannot oppose the resale of his ‘used’ licences allowing the use of his programs downloaded from the internet"

 

4. Do I receive any guarantee on these games?

All our games come with LIFETIME guarantee.

 

 

Ak ubrzo NBA 2K18 ne padne na neku normalnu cijenu, npr sad za BF, vjerojatno ću uzet preko te stranice pa da vidimo. 

 

 

 Na ovaj nacin mozes i jeftinije kupovati. Imam ti ja lika ako hoces, ja kupujem vec neko vrijeme i sve uredno. RDR2 sam platio 70KM (35€).

 

Samo mogu oni pisati sta hoce, ali ja kako znam da sony ne podrzava prodavanje accounta bez obzira bile na njemu legalno igre ili ne, tako da ne treba da ti bude utjeha to sto pisu na sajtu. Ali isto tako se ne moras ni brinuti samo ako racuni nisu ukradeni, jer nisam cuo da je neko imao problema.

 Koliko kod njega kosta God of War?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
16 godina
offline
PlayStation 4

I kako se njima to isplati? Jer oni i dalje samo jedan account mogu prodati sam jednoj osobi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...

I kako se njima to isplati? Jer oni i dalje samo jedan account mogu prodati sam jednoj osobi. 

 Kako se Santa Domenici isplati prodavati fizičke kopije igara? Jedan disk mogu prodati samo jednoj osobi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Bok društvo,

Sorite što ulećem kao padobranac s možda glupim pitanjem, pokušao sam pronaći odgovor, ali 0 bodova.

 

Dakle, zanima me, ako uzmem US PS+ i postavim ga kao primarni, dali ću pogodnosti pretplate moći koristiti na Hr acc?

Ako da, dali to znači da ću imati pristup EU serverima?

 

Ako ne, dali to znači da neću moći igrati s ekipom online? Npr PES 1vs1?

 

Hvala puno na odgovorima.

 

 

"As hard as you work for your money, there's four or five people working harder to take it from you." - Dr. Dre
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrckos kaže...

Bok društvo,

Sorite što ulećem kao padobranac s možda glupim pitanjem, pokušao sam pronaći odgovor, ali 0 bodova.

 

Dakle, zanima me, ako uzmem US PS+ i postavim ga kao primarni, dali ću pogodnosti pretplate moći koristiti na Hr acc?

Ako da, dali to znači da ću imati pristup EU serverima?

 

Ako ne, dali to znači da neću moći igrati s ekipom online? Npr PES 1vs1?

 

Hvala puno na odgovorima.

 

 

 Moći ćeš ga koristiti na HR acc. i moći ćeš igrati na EU serverima, ali neka ti neko potvrdi.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
SinCr0 kaže...

I kako se njima to isplati? Jer oni i dalje samo jedan account mogu prodati sam jednoj osobi. 

 Kako se Santa Domenici isplati prodavati fizičke kopije igara? Jedan disk mogu prodati samo jednoj osobi.

 Sancta D. ima solidnu maržu. A ovi evo prodaju RDR2 za 46,92 eura, tj. cca 350 HRK. Moraju i oni neku maržu imati - zanima me onda na kojem storeu su oni kupili i koliko su platili? Ako mogu oni tamo kupiti, možemo onda i "mi"? 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...

 Sancta D. ima solidnu maržu. A ovi evo prodaju RDR2 za 46,92 eura, tj. cca 350 HRK. Moraju i oni neku maržu imati - zanima me onda na kojem storeu su oni kupili i koliko su platili? Ako mogu oni tamo kupiti, možemo onda i "mi"? 

 Pa prodaju accountove od ljudi. Navodno je sve legalno. Netko je prodao account njima za 300, oni sad prodaju za 350. Nitko ti ne brani da ti pronađeš toga koji će ti prodati za 300.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
PlayStation 4

Ma to su ukradeni accovi, ja sam kupio par puta i sve si ljudi vratili accounte i ja osto bez svega, narsvno od njih ni glasa. 

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja kupio isto tako od nekog miloša iz bosne i odigrao igru na takvom accountu i bio mi blokiran acc i igre nakon 3 mjeseca!

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel zadnjih godina bia kakav popust na PS4?

Mislim za Black friday ubost RDR2 PS4 Pro :)

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Jel zadnjih godina bia kakav popust na PS4?

Mislim za Black friday ubost RDR2 PS4 Pro :)

 

Nije, nikad!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Niti neće
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

neće nikaaaaaaaada, neće nikadaaaaaaaaaaaa  

Moj PC  
9 1 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Jel itko zavrsio RDR2? Ako jest kad ga mislite ponovno odigrat. Cisto da cujem misljenja jel za vise puta proci. A

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

samo pitan issati ,šta vas je naložilo to šta san pita

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da nisi pita ne bi bilo vako dobrih komentara. Evo ti TU.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Al dobri su komentari ahahha

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Jel itko zavrsio RDR2? Ako jest kad ga mislite ponovno odigrat. Cisto da cujem misljenja jel za vise puta proci. A

 Imam sigurno 35-40h u igri i presao sam oko pola storya. Nakon toga ce doci i online komponenta tako da ces bez problema vratiti ulozeno.

8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

samo pitan .....pita

 

 

Pita od jabuke ili višnje?

 

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Ovdje je trenutno akcijam od 20% za one koji skidaju s drugih racuna https://www.psngames.org/games/playstation-4

Kazu da je sve legalno.

 To je sve samo ne legalno.

 

kbenzema kaže...
Samo kaj kod njih igru imaš 6 mjeseci, a možda i manje. Na buy games vele da nema ograničenja. Ima i onaj neki Bosanac na njuškalu koji na isti način dila igre.

 Igru imaš toliko dugo dok pravi vlasnik accounta ne promijeni password. To su računi ljudi kojima su podaci ukradeni online i onda se prodaju na takvim stranicama. Na haveibeenpwned.com možete provjeriti jesu li vaši podaci curili u leakovima s kojekakvih stranica i portala. 

 Hah, imam 3 maila. Jedan iz doba kada je net.hr jos imao freemail, glavni i spam mail. Od sva tri samo je spam breachan. Ima tu dobra lekcija za nauciti.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Jel itko zavrsio RDR2? Ako jest kad ga mislite ponovno odigrat. Cisto da cujem misljenja jel za vise puta proci. A

 Mislim da RDR2 temi ima lik koji je igru već završio. Ja sumnjam da ću je dva puta prolaziti. Ali u prvi prijelaz planiram ulupati do 100 sati (ako ima toliko sadržaja).

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...

I kako se njima to isplati? Jer oni i dalje samo jedan account mogu prodati sam jednoj osobi. 

 Isplati se jer tebi npr proda account da ga koristis kao primarni na svojoj konzoli, odnosno svoju konzolu stavis kao primarnu i igras onda sa svog accounta a oni i dalje prodaju tu igru ali na offline nacin ili sekundarno, sto znaci da druga osoba udje na taj acc samo skine igru i to je to a tebi ako kupis kao primarni ostaje pristup za stalno.

 Ja mislim da to tako radi. 

 

A ima i raje koji prodaju ukradene accounte, to je vec rizicno i to su oni koji prodaju account sa igrom koju trazis i na kojoj uvijek dodje jos nekoliko top igara "GRATIS". Na ovim racunima od ovog momka bude samo ta igra koju ste kupili jer su njegovi racuni tako da nema tih dodatnih igara.

 

Ne znam koliko mu koja kosta ali evo olx profil, a ovima sto su trazili sam poslao broj pa mu mozete na viber pisati.

 

https://www.olx.ba/profil/tarikm

 

Uglavnom momak daje i jeftinije ako se odmah kupe 2 ili vise igara.

 

 

Ja sam do sada 3 igre kupio od ovog momka i sve je proslo regularno.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 10:59 (arnes_king).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Alfredo nr.2 kaže...
arnes_king kaže...
kbenzema kaže...

Proučavam malo buy games, evo kaj oni vele

 

https://www.buygames.ps/en/content/faq-10

 

3. Is this thing legal?

The blunt answer is: It's not illegal. We are selling PSN accounts with legit (original) games inside. We buy the accounts only from reliable sources and we are confident that these are not hacked or stolen accounts.

Court of Justice of the European Union Judgment in Case C-128/11 "An author of software cannot oppose the resale of his ‘used’ licences allowing the use of his programs downloaded from the internet"

 

4. Do I receive any guarantee on these games?

All our games come with LIFETIME guarantee.

 

 

Ak ubrzo NBA 2K18 ne padne na neku normalnu cijenu, npr sad za BF, vjerojatno ću uzet preko te stranice pa da vidimo. 

 

 

 Na ovaj nacin mozes i jeftinije kupovati. Imam ti ja lika ako hoces, ja kupujem vec neko vrijeme i sve uredno. RDR2 sam platio 70KM (35€).

 

Samo mogu oni pisati sta hoce, ali ja kako znam da sony ne podrzava prodavanje accounta bez obzira bile na njemu legalno igre ili ne, tako da ne treba da ti bude utjeha to sto pisu na sajtu. Ali isto tako se ne moras ni brinuti samo ako racuni nisu ukradeni, jer nisam cuo da je neko imao problema.

 Koliko kod njega kosta God of War?

 

1. PRIMARNI ACCOUNT PROFILE (ONLINE) - 50KM
Igru skidate i igrate sa svog profila, skupljate trofeje i igrate online sa vasim profilom. Za primarni profil vam ne treba konekcija prilikom igranja. Igru mozete vise puta instalirati i na kraju mozete je i prodati ako vam dosadi.
2. PRIMARNI ACCOUNT PROFILE (OFFLINE) - 20KM
Igru igrate sa svoga PSN profila, skupljate trofeje na vas profil. Za ovaj account vam nije dozvoljeno koristenje interneta na konzoli nakon skidanja igre. Igra se samo jednom moze skinuti
3. SEKUDARNI ACCOUNT PROFILE (ONLINE) - 30KM
Igru igrate sa profila koji dobijete od mene. Za sekundarne accounte potrebna vam je uvijek konekcija za igranje, nije bitna brzina konekcije, samo da postoji konekcija. Igru mozete skidati i brisati koliko god puta zelite kao i primarni online mozete je i prodati kad vam dosadi, EMAIL I PASSWORD SE NE SMIJU MIJENJATI.
https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 11:30 (arnes_king).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Dobro jutro.

Vidim na mall.hr imaju dualshock 4 v2 na akciji za 369kn, trenutno najjeftinije u HR.

Hoce li za BF biti ista nize negdje, budu li uopce na akciji joystici? Ako padne negdje na oko 300kn da odmah bez pitanja kupim.

Hvala!

 bump

 

Bude ti i po 300kn van BF, a kako će biti na BF to nitko ne zna.

11 godina
online
Re: PlayStation 4

Ok, ajde vidjet cu onda. Hvala

Kovačić
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam je zavrsio prije par dana, . Prvi put neces pohvatati sve likove i pricu, drugi put sigurno vrijedi proci. Ponavljam neke misije, nisam od pocetka igrao. Ali najzabavnija stvar je free roam kasnije, a i online dolazi ubrzo. Ma igra je najbolja stvarno, pogotovo ko voli western. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

  

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 16:14 (Dinno).
7 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

A što ce biti na tom online modu rdr2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lav1000 kaže...

A što ce biti na tom online modu rdr2?

evo sacekaj koju min, sad ce ti neki od forumaša koji rade za Rockstar napisat 

7 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...
lav1000 kaže...

A što ce biti na tom online modu rdr2?

evo sacekaj koju min, sad ce ti neki od forumaša koji rade za Rockstar napisat 

 Sto nema sluzbeno kojih modova ce biti online?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice