PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.810.460
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gow mi isto na prvu nije bio nesto posebno. Al kak ke prica isla dalje tako mi je bilo sve bolje i bolje, da bi tek kad glavna prica zavrsi otkrio da mi je igra zakon. Tek onda sam krenuo istrazivat malo sa strane, unaprijedivat oklop i oruzje ozbiljnije ne onako bezveze, ubit sve valkyrie. Na kraju mozda krenem new game+ kolko sam se navuko. 10/10
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 - remote play kako

Bok svima,

ima neka dobra duša da me uputi kako da posložim remote play da radi iz hrv. Išao sam po uputama s neta i nakon istalacije app na pc-u mi kaže 

 

Country not supported (The service is not avaliable in your country/region)

 

Pokušao sam prebacivati adrese i lokaciju ali bezuspješno. A ako sam shvatio kroz forum, nekima od vas to sve funkcionira.

 

Tnx

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4 - remote play kako
kbokulic kaže...

Bok svima,

ima neka dobra duša da me uputi kako da posložim remote play da radi iz hrv. Išao sam po uputama s neta i nakon istalacije app na pc-u mi kaže 

 

Country not supported (The service is not avaliable in your country/region)

 

Pokušao sam prebacivati adrese i lokaciju ali bezuspješno. A ako sam shvatio kroz forum, nekima od vas to sve funkcionira.

 

Tnx

 Plejka i pc ti trebaju biti na istom ruteru mreži. Ako to radiš lokalno. 

Ako ti ne nalazi pc plejku onda ih upariš sa onim kodom.

Ovo da ne dozvoljava zemlju ne podržava čujem prvi put.

Da nisi zamjenio sa PsNow aplikacijom?

10 godina
offline
Re: PlayStation 4 - remote play kako

meni je GOW sjeo jako dobro...10/10 ocjena. Priča je dobra, grafika odlična, gameplay bez bugova...stvarno je super igra.

 

samo sam mišljenja da su mogli malo više razgranat skillove...nekako je to premalo opcija po meni, smatram da bi to igranje skillovima diglo to na još zabavniju potenciju...ali sve u svemu 10/10

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da su previše razgranali skillove bilo bi debelo prekomplicirano. Ovako možda nekima je prejednostavno, s dodatnim kompliciranjem odbili bi puno casual igrača.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Najviše me smeta trešnja kamere koja se ne može ugasiti. 

Options > Camera > Ambient Camera Sway (pomakneš na 0).

 

Odnosno, na hrvatskom: Opcije > Kamera > Trešnja kamere. 

PSN ID: PlayingCasually
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

imam problema sa COD:BO4, naime ne mogu se nikako spojit sa kolegom u lobby.Mislim da je problem do NAT typea u igri mi piše da je strict kad na plejki provjeravam pise da je NAT2.

Otvaro sam neke porteve razne na ruteru ali nije pomoglo. Ima neko jos slicnih problema?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

imam problema sa COD:BO4, naime ne mogu se nikako spojit sa kolegom u lobby.Mislim da je problem do NAT typea u igri mi piše da je strict kad na plejki provjeravam pise da je NAT2.

Otvaro sam neke porteve razne na ruteru ali nije pomoglo. Ima neko jos slicnih problema?

Slicne probleme smo imali na Diablu 3.

Vjerojatni krivac je CG-NAT kako je bio rekao Bitanga 

Bitanga kaže...
madafaka85 kaže...

 Garantiram ti da je problem u Bnetu/Vip jer sam i sam imao problema na Amis/Vip i sa party chatom i sa igrama. Zadnje sta mi je prekipjelo sta Destiny 2 nije radio jer sam imao technicolor ruter zvao ih da mi zamjene i nista. Presao u T-com/HT nikad nikakvih problema.

Btw imam D3 pa me dodaj pa da probamo... 

Yup, CG-NAT. T-com nema tih problema jer imaju masu IP adresa. Ovi ostali operateri štede.

Opet kažem, na PCu ne bi imao tih problema. Ali PSN je užasno smeće od platforme.

Mislim da sam u to vrijeme bio presao na Bnet i morao sam zvati SZK da mi to rijese.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

imam problema sa COD:BO4, naime ne mogu se nikako spojit sa kolegom u lobby.Mislim da je problem do NAT typea u igri mi piše da je strict kad na plejki provjeravam pise da je NAT2.

Otvaro sam neke porteve razne na ruteru ali nije pomoglo. Ima neko jos slicnih problema?

 Pinkyz ja sam imao pa sam tražio od Bnet-a isto sad i kad sam kod T-com da me skinu sa CGNAT-a(Carrier Grade NAT) ako si iza toga traži od svog ISP-a da te skinu.Zamoliš fino tehničku službu putem e-maila i da ti treba radi spajanja na tvoju kućnu mrežu van kuće zbog posla.

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

hvala obojici! na bnetu sam tako da ih zovem danas. živili mocmi!

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
njuznjuz kaže...
Gow mi isto na prvu nije bio nesto posebno. Al kak ke prica isla dalje tako mi je bilo sve bolje i bolje, da bi tek kad glavna prica zavrsi otkrio da mi je igra zakon. Tek onda sam krenuo istrazivat malo sa strane, unaprijedivat oklop i oruzje ozbiljnije ne onako bezveze, ubit sve valkyrie. Na kraju mozda krenem new game+ kolko sam se navuko. 10/10

 Tako i ja. Napokon je došao na red i GOW. Ranije igre nisam igrao jer mi se nisu sviđale. Ovo je sada jako dobro. Nije me uvuklo prvih pola sata, međutim kako duže igram tako postajem opsjednutiji igrom. 

 

Za sada mi nije rang HZD, ali je blizu. 

15 godina
offline
PlayStation 4

Ajmo, hejtanje. Opet trash PS+ mjesec :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Overcooked zbilja nije loša coop igra.

Know your limits.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Meni je super. Bas sam planirao kupiti What Remains...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 20:59 (Vandit).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Overcooked je odličan s ekipom, mislio sam si ga upiknuti i za PS kad tad.

 

Edith Finch bi isto trebao biti po mom ukusu. Bio je prije koji mjesec free na Epic storeu, ali nisam se uspio prisiliti sjesti za komp i isprobati. Eto, srećom sad ga imam i na plejki.

 

Ali sve u svemu, to su dvije male indie igre i sigurno će opet biti nezadovoljnih. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Napokon BIG IN JAPAN sale na storeu. Nadam se da će mi tisućica biti dosta.

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nema Sekira nit DMC 5 na akciji tako da nikakva ponuda za mene.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Overcooked je odličan s ekipom, mislio sam si ga upiknuti i za PS kad tad.

 

Edith Finch bi isto trebao biti po mom ukusu. Bio je prije koji mjesec free na Epic storeu, ali nisam se uspio prisiliti sjesti za komp i isprobati. Eto, srećom sad ga imam i na plejki.

 

Ali sve u svemu, to su dvije male indie igre i sigurno će opet biti nezadovoljnih. 

 

Al sad već dvojka ima, pa tko nije igro jedinicu ni ne treba. ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Nema Sekira nit DMC 5 na akciji tako da nikakva ponuda za mene.

 Ja pak to imam, ali dosta starijih naslova nisam igrao, pa uzimam redom Dark Souls 1,2,3, Resident Evil 2 Remake, 7, triple pack (4,5,6), Revelations, DMC 1,2,3,4 HD Collection, moram još ostalo pregledati i razmisliti

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 22:51 (NathanDrek).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa. Zanima me za koliko bih mogao prodati PS4 (Običan) 1TB sa sljedećim igrama:

Na CD-u:

-RDR2 Ultimate edition

-Metro Exodus

-Uncharted The Lost Legacy

-NFS Payback

-The division

-Uncharted 4

-Ratchet and Clank

-Rayman Legends

-The Last of Us Remastered

 

Na PS-u:

-Crash Triologija

-God Of War

-Uncharted 3 Drake's deception

 

I sad imam još s ps pretplatom 

Gow 3, Steep, Onrush, COD Modern Warfe remastered, Conan Exiles, For Honor, Destiny 2, Hitman, Soma, Yakuza Kiwami i još poneka igra da sad ne nabrajam sve.

 

PS pretplata mi vrijedi do Siječnja 2020. Znači još 7 mjeseci. Garancija za PS  mi vrijedi još godinu i koji dan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 23:12 (HeadHunter1649).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
HeadHunter1649 kaže...

Pozdrav ekipa. Zanima me za koliko bih mogao prodati PS4 1TB sa sljedećim igrama:

Na CD-u:

-RDR2 Ultimate edition

-Metro Exodus

-Uncharted The Lost Legacy

-NFS Payback

-The division

-Uncharted 4

-Ratchet and Clank

-Rayman Legends

-The Last of Us Remastered

 

Na PS-u:

-Crash Triologija

-God Of War

-Uncharted 3 Drake's deception

 

I sad imam još s ps pretplatom 

Gow 3, Steep, Onrush, COD Modern Warfe remastered, Conan Exiles, For Honor, Destiny 2, Hitman, Soma, Yakuza Kiwami i još poneka igra da sad ne nabrajam sve.

 

PS pretplata mi vrijedi do Siječnja 2020. Znači još 7 mjeseci. Garancija za PS  mi vrijedi još godinu i koji dan.

 Nisi napisao koja je PRO ili obična.

Mislim da bi više dobio da igre prodaješ posebno.

Ispravio sam ti tipfeler nije 1GB nego 1TB

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Da profulao sam, hvala. Običan je 1TB. Ispravio sam gore u tekstu.

Možete onda napisati koliko bih mogao dobiti samo za konzolu k to što ide s njom. Nisam razmišljao o tome da zasebno prodajem ali definitivno se to više isplati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 23:22 (HeadHunter1649).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
Dann3R kaže...
Nema Sekira nit DMC 5 na akciji tako da nikakva ponuda za mene.

 Ja pak to imam, ali dosta starijih naslova nisam igrao, pa uzimam redom Dark Souls 1,2,3, Resident Evil 2 Remake, 7, triple pack (4,5,6), Revelations, DMC 1,2,3,4 HD Collection, moram još ostalo pregledati i razmisliti

 I ja sam to čekao, da uzmem Dark Soulse 1,2,3, sve skupa za 400kn. Super cijena za par mjeseci igre😀. 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
15 godina
offline
PlayStation 4

Ne kažem da je PS+ ovaj mjesec loš, Edith Finch sam od prije htio ali kada mi u newsletteru dođe "210,98 HRK VRIJEDNOSTI U IGRAMA ZA TEBE" ostanem malo razoćaran. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Odličan izbor igara.Velim ja sam čekao pošto je ovo rasprodaja igara iz Japana da će se i Sekiro te DMC 5 pojaviti.Uzet ću Soul Calibur 6 te možda još 1-2 igre.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ajmo, hejtanje. Opet trash PS+ mjesec :-)

Nemam niti jednu, pa mi je ok.
Nadam se da je sada jasno naivcima koji su se radovali izbacivanju PS+ igara za PS3/Vitu u nadi da ce dobivati top igre za PS4 kako stvari stoje. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Do izlaska ps5 svaki mj ce biti trash.
Overcooked sam već nabavio za 5$.

Svakom s imalo pameti je bilo jasno da nece vise biti dobre ponude kad su uveli samo 2 igre mjesečno.

Ako netko ima ps4 vec godinama sve dobro je vec odigrao. Onaj tko ga je tek kupio njemu je i trash ponuda ok.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Do izlaska ps5 svaki mj ce biti trash.
Overcooked sam već nabavio za 5$.

Svakom s imalo pameti je bilo jasno da nece vise biti dobre ponude kad su uveli samo 2 igre mjesečno.

Ako netko ima ps4 vec godinama sve dobro je vec odigrao. Onaj tko ga je tek kupio njemu je i trash ponuda ok.

 

Pa da, nadam se samo da ćemo dogurati do 1000. stranice.

Meni sad ističe PS+ i ne mislim obnavljati. Ionako ne igram više ništ na playki, a ni klinci.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Do izlaska ps5 svaki mj ce biti trash.
Overcooked sam već nabavio za 5$.

Svakom s imalo pameti je bilo jasno da nece vise biti dobre ponude kad su uveli samo 2 igre mjesečno.

Ako netko ima ps4 vec godinama sve dobro je vec odigrao. Onaj tko ga je tek kupio njemu je i trash ponuda ok.

 

Pa da, nadam se samo da ćemo dogurati do 1000. stranice.

Meni sad ističe PS+ i ne mislim obnavljati. Ionako ne igram više ništ na playki, a ni klinci.

 samo ti pukni spoiler za neku igru možemo već sutra imati 1000. stranicu

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Odigrao horizon zero down+ ekspanzija. 45 sati jako dobre igre. Zanimljiva priča, prekrasna grafika, zarazan gameplay, dobra optimizacija, napokon novi IP i dobro trajanje.

 

Obavezna lektira.

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice