Playstation igre za PC

poruka: 11
|
čitano: 6.919
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Playstation igre za PC

Šta moram napraviti da mogu igre sa playstationa igrati na računalu?Dali netko zna?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation igre za PC
lebron kaže...

Šta moram napraviti da mogu igre sa playstationa igrati na računalu?Dali netko zna?

Trebaš nabaviti emulator za playstation.
Klik

Moljac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation igre za PC
warhed kaže...
lebron kaže...

Šta moram napraviti da mogu igre sa playstationa igrati na računalu?Dali netko zna?

Trebaš nabaviti emulator za playstation.
Klik

 Dali je to uopće moguće Iznenađen

15 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation igre za PC
CANABIS kaže...
warhed kaže...
lebron kaže...

 Dali je to uopće moguće Iznenađen

Naravno da je.
Wikipedija.

Moljac
14 godina
neaktivan
offline
Playstation igre za PC

Što treba napraviti da bi to sve šljakalo (neznam dali sam dobro razumijo znači igre za PS mogu se igrati na PC)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation igre za PC
CANABIS kaže...

Što treba napraviti da bi to sve šljakalo (neznam dali sam dobro razumijo znači igre za PS mogu se igrati na PC)

Da,mogu se igrati na PC-u samo trebaš instalirati emulator..
BTW imaš emulatore i za psp,wii,nitendo...

Moljac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation igre za PC
warhed kaže...
CANABIS kaže...

Što treba napraviti da bi to sve šljakalo (neznam dali sam dobro razumijo znači igre za PS mogu se igrati na PC)

Da,mogu se igrati na PC-u samo trebaš instalirati emulator..
BTW imaš emulatore i za psp,wii,nitendo...

 Znači mogu se igrati i igre  za PS3 koje nisu izašle za PC,dali je potrebno za to neka malo jača grafička kartica jer ja sam sad totalno zbunjen doista nisam imao pojma o tome. Znači sad  ću moći odigrati Gears of war 2

15 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation igre za PC
CANABIS kaže...
warhed kaže...
CANABIS kaže...

Što treba napraviti da bi to sve šljakalo (neznam dali sam dobro razumijo znači igre za PS mogu se igrati na PC)

Da,mogu se igrati na PC-u samo trebaš instalirati emulator..
BTW imaš emulatore i za psp,wii,nitendo...

 Znači mogu se igrati i igre  za PS3 koje nisu izašle za PC,dali je potrebno za to neka malo jača grafička kartica jer ja sam sad totalno zbunjen doista nisam imao pojma o tome. Znači sad  ću moći odigrati Gears of war 2

Nema emulator za PS3,ima za 1i2,ali i igre za PS2 traže malo jaći hardwear,tako da će ti i za igranje PS2 naslova trebati barem dvojezgrićni procesor,2gb rama i neka pristojna grafićka.

Moljac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation igre za PC

Hvala Warhed pokušat cu nadam se da nije nešto komplicirano jer ima dobri  naslova koji su izašli za PS 2 a nisu za PC samo se nadam da ce biti  emulator za PS3 jer stvarno ima dobri igrica koje koje nisu izašle za PC a izašle su za  PS3  jedna od njih je i Gears of war 2

14 godina
offline
RE: Playstation igre za PC
lebron kaže...

Šta moram napraviti da mogu igre sa playstationa igrati na računalu?Dali netko zna?

postoji ti program pomoću kojeg možeš igrat igre sa psone na komp al nezz kako se zove

16 godina
protjeran
offline
Playstation igre za PC

Zove se ePSXe i meni radi super

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice