PS2 Emulator ...Molim Pomoć

poruka: 11
|
čitano: 6.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PS2 Emulator...Molim Pomoć!!

Znaci Ovako...Molio Bih Vas da mi pomognete....naime neznam kako da pokrenem ps2 emulator i uopce neznam dali on valja.....ako bi mi tko mogao dati link od nekog koji bi radio....bio bih zahvalan...i neznam kako ono nesto sa biosom....valjda trebam skinut...ali neznam gdje.....pa ako ima netko tko bi htjeo pomoci i tko se razumije u ovo bio bih mu jako zahvalan....htjeo bih igrati samo jednu igru....Granturismo4..pa kao je ikako moguce..Hvala!!!Osmijeh

Pomoć oko emulatora Molim!!Please....
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS2 Emulator ...Molim Pomoć

Odi na www.pcsx2.net. Tamo imaš za skinuti emulator koji sigurno radi. BIOS skineš preko torrenta ako nemaš original konzolu. I treba ti .iso datoteka od igre koju isto možeš sa torrenta skinuti. Za upute kako podesiti emulator odi na youtube i pronađi tutorijal za gt4 ili ako ti se da čitati na službenoj stranici emulatora.

Nadam se da sam pomogao!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS2 Emulator ...Molim Pomoć

hehe Samo ja neznam gdje da ga na toj stranici skinem.......nigdje nevidim........

Pomoć oko emulatora Molim!!Please....
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PS2 Emulator ...Molim Pomoć
FEAR kaže...

hehe Samo ja neznam gdje da ga na toj stranici skinem.......nigdje nevidim........


Tamo dolje, zone se PCSX2 Playground
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.2.2009 13:24 (crystal6).
15 godina
neaktivan
offline
PS2 Emulator ...Molim Pomoć

Ok Jesam hvala....Sad neznam skidati preko torrenta.....taj bios....ako bi mi mogao dati link please....

Pomoć oko emulatora Molim!!Please....
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS2 Emulator ...Molim Pomoć

ne slusaj ih....odmah da znas ta igra se nalazi na,recimo, "unsupported" listi za taj emulator...probao sam sto puta...nadaj se da ce napraviti drugi :):)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS2 Emulator ...Molim Pomoć

mozda bi ti najbolja opcija bila kupiti PS2 sa cipom. Igre ce ti raditi bez brige za emulator a danas ti vise i nisu tako skupi, mene je izasao 600 kuna sa cipom i 2 joypada i sve sljaka normalno. Ako si mozes priustiti novce to je definitivno najzdravija solucija jer sam i ja imao svakakvih eksibicija sa emulatorima

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PS2 Emulator ...Molim Pomoć
shinobi kaže...

mozda bi ti najbolja opcija bila kupiti PS2 sa cipom. Igre ce ti raditi bez brige za emulator a danas ti vise i nisu tako skupi, mene je izasao 600 kuna sa cipom i 2 joypada i sve sljaka normalno. Ako si mozes priustiti novce to je definitivno najzdravija solucija jer sam i ja imao svakakvih eksibicija sa emulatorima

to novi ili rabljeni? Rabljenog s tom opremom nades za 400kn

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 Emulator ...Molim Pomoć
13324124 kaže...
shinobi kaže...

Vas dvoje pogledajte datum. Valjda je čovjek u godinu i pol rješio problem.

World Championships: 7, GP started: 259, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 Emulator ...Molim Pomoć

Ma rabljeni sam uzeo, novi ipak kosta oko soma kuna jos uvijek. Istina je da ih se nadje za 400 kuna, nasao sam ih 2 ili 3 ali to ti se toliko brzo proda da nebi vjerovao a nije mi se dalo navlaciti po 2, 3 tjedna kad sam vec ionako skupio pare :) a i mogu ti reci da sam zadovoljan, konzola je fakat odrzavana i nema nikakvih ogrebotina, sve sljaka normalno, ne moram restartat konzolu da bi pokrenuo igru (jer vidio sam da je dosta ljudi to spominjalo). Sve mi pokrece iz prve. Ma ono, bas sam zadovoljan. :)

14 godina
protjeran
offline
PS2 Emulator ...Molim Pomoć

I mene je pcx2 zaj------. Nikako ga nisam mogao natjerati da radi. Stavio sam bios i sve učinio ali ništa. Moja preporuka: Kupi ps2

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice