Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.760.946
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jaki009 kaže...

Hvala brate,

sljedeci put cu razmisliti vise puta kad idem na bug, uvjek pitam glupa pitanja.

Lp

 

PS: zadnji put kad sam pitao su me ignorirali, makar to ne mjenja nista, dalje bi pitao opet

 jaki009

Ma to ti je Bitanga  žena mu ne da pa je malo ljut inaće fin čovjek.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 18:43 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 jaki009

Ma to ti je Bitanga  žena mu ne da pa je malo ljut inaće fin čovjek.

 

Inače si imao bolje fore, ova ti je baš loša :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
22 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
jaki009 kaže...

Hvala brate,

sljedeci put cu razmisliti vise puta kad idem na bug, uvjek pitam glupa pitanja.

Lp

 

PS: zadnji put kad sam pitao su me ignorirali, makar to ne mjenja nista, dalje bi pitao opet

 jaki009

Ma to ti je Bitanga  žena mu ne da pa je malo ljut inaće fin čovjek.

 Hahahah, razumijem ga.

Ne ocekujte puno od mene, lako zaboravljam :)
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Bitanga..ne znam koliko imaš godina ali pretpostavljam da si maloljetan i frustriran.Ili si punoljetan pa si propustio biti muškarac kada je trebalo biti muškarac
A možda si vidio kako ti otac guzi nekog čiku iz susjedstva, pa te to sad izjeda,jer tebe ne želi nitko.U svakom slučaju idi baci drkicu tamo gdje se to radi!

 Zbog toga sta ljudi kliknu bug umisto googla? U ovoj temi se stalno vrti 5 istih stvari:

 

Di je najjeftinije kupit

Drift gljive

Primarni acc (!?!)

Kupnja acc s 1 igrom

Megatami je svaka nova igra 11/10 goty materijal

 

Ovi je trazija da mu se pomogne, a mozda uopce nece kupit sad. I da znamo, svi imaju pravo koristit forum kako god to zele, al dajte malo truda i koristite trazilicu..

 
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zaboravio si dodati "škrt sam platiti hrvatski PS Plus pa kupujem tadžikistanski, kako i gdje kupiti i hoću moć igrat HR igre s njim"
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2024 7:09 (robogo).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Bitanga..ne znam koliko imaš godina ali pretpostavljam da si maloljetan i frustriran.Ili si punoljetan pa si propustio biti muškarac kada je trebalo biti muškarac
A možda si vidio kako ti otac guzi nekog čiku iz susjedstva, pa te to sad izjeda,jer tebe ne želi nitko.U svakom slučaju idi baci drkicu tamo gdje se to radi!

 
Pa pomozi čovjeku da kupi konzolu. Ne znam zašto se meni obraćaš, a čovjek je pitao za pomoć. Nastavi dijeliti thumbsdownove i šuti, to ti najbolje ide.

 

Meni otac guzi nekog čiku iz susjedstva jer ljudi po 1000. put pitaju da netko za njih googlea ponude? I jesi mu ti pomogao? Nisi muškarčino. Ti si meni prigovorio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2024 7:58 (Bitanga).
Moj PC  
5 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Nema problema...prestar sam da me balavac vrijeđa..Djeco, ne dozvoljavam da me netko tko se muckao u ćaćinim jajima dok sam ja dokazivo svoju muskost , tamo gdje se ista dokazuje, vrijeđa nakon svega sto sam prosao u zivotu.Na forumu nisam često i uvijek se pristojno zahvalim, a Bitanga glumi nešto što nije...

 Procitaj ponovo sve napisano. Ako je itko vrijedjao to si ti, preko granica civiliziranog drustva.

Bitanga nije balavac ali ti se tako ponasas. Bacanje tantruma jer ti netko nije ugodio. Sve sto pises odise time da mislis da ti svijet nesto duguje, granici s razmazenoscu. E pa ne dugujemo ti nista. Ako hoces  pomoc i postovanje budi pristojan i korektan, godine nemaju veze s time. Zasto bi netko gubio svoje vrijeme da pomogne lijencinama. 

Muskost se ne dokazuje tako da se pozivas na godine i vrijedjas. Dzabe ti godine ako se smatras vrijednijim i boljim na osnovu godina a ponasas kao razmazeno deriste. 

Nisi jedini koji je prosao svasta u zivotu niti bi to trebalo biti opravdanje za bezobrazluk i trazenje povlastenosti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2024 8:13 (Maat).
 
9 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Nema problema...prestar sam da me balavac vrijeđa..Djeco, ne dozvoljavam da me netko tko se muckao u ćaćinim jajima dok sam ja dokazivo svoju muskost , tamo gdje se ista dokazuje, vrijeđa nakon svega sto sam prosao u zivotu.Na forumu nisam često i uvijek se pristojno zahvalim, a Bitanga glumi nešto što nije...


I čisto zabave radi, gdje sam ja to tebe vrijeđao? Pročitaj još jednom moju prvu poruku tebi, samo sam te pitao zašto ne pomogneš čovjeku jer si nedavno kupovao (pošto su i tebi ljudi tad pomogli) nego umjesto toga dijeliš thumbsdowne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
espltd kaže...
Nema problema...prestar sam da me balavac vrijeđa..Djeco, ne dozvoljavam da me netko tko se muckao u ćaćinim jajima dok sam ja dokazivo svoju muskost , tamo gdje se ista dokazuje, vrijeđa nakon svega sto sam prosao u zivotu.Na forumu nisam često i uvijek se pristojno zahvalim, a Bitanga glumi nešto što nije...


I čisto zabave radi, gdje sam ja to tebe vrijeđao? Pročitaj još jednom moju prvu poruku tebi, samo sam te pitao zašto ne pomogneš čovjeku jer si nedavno kupovao (pošto su i tebi ljudi tad pomogli) nego umjesto toga dijeliš thumbsdowne.

 

Pogledaj mu starije poruke, uvijek nešto traži gotovanski da drugi provjere i nađu najpovoljnije i najbolje pa mu jave gdje i kad da uzme. 

Implicirao si googlanje, prije nekoliko mjeseci. Očito se vrijeđa na to osobno. Bome drži grudge, izgleda da je kuhao u sebi i čekao te da ponoviš. A priča o godinama 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
 

Pogledaj mu starije poruke, uvijek nešto traži gotovanski da drugi provjere i nađu najpovoljnije i najbolje pa mu jave gdje i kad da uzme. 

Implicirao si googlanje, prije nekoliko mjeseci. Očito se vrijeđa na to osobno. Bome drži grudge, izgleda da je kuhao u sebi i čekao te da ponoviš. A priča o godinama 

 

Da, vidio sam. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, želim kupiti PS5 Slim, jel može preporuka gdje je najjeftiniji, mislim da to dosad nije nitko pitao 

 

Šalu na stranu, stvarno želim kupiti PS5 Slim (digital edition), ali me zanimaju iskustva onih koji ga imaju - kakva je buka ventilatora? Neugodno sam se iznenadio kad sam pročitao da Sony stavlja 4  različite vrste ventilatora u tu konzolu, i da je dosta velika lutrija - neki su ful glasni a neke ne možeš čuti.

 

Imamo već PS5 u kući (ovo kupujem sebi da ne moram dijeliti sa klincem) a taj gotovo da ne čuješ osim možda malo u skroz tihoj sobi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2024 10:06 (greysaint0).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa to što kažeš - lutrija. Prijatelj ima digital slim verziju i kaže se ventilator uopće ne čuje, odnosno, na razini je basic PS5 modela. Kontam si, da se i čuje ne može biti gore nego PS4. :) 

 
2 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

Bilo kako bilo na ovom podforumu nikad nije dosadno 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
espltd kaže...
Bitanga..ne znam koliko imaš godina ali pretpostavljam da si maloljetan i frustriran.Ili si punoljetan pa si propustio biti muškarac kada je trebalo biti muškarac
A možda si vidio kako ti otac guzi nekog čiku iz susjedstva, pa te to sad izjeda,jer tebe ne želi nitko.U svakom slučaju idi baci drkicu tamo gdje se to radi!

Prijavljeno.

Nadam se da ces dobiti ban.

Krajnje primitivno i bezobrazno ponasanje puno uvreda. U sto se ovo pretvorilo da se natjecete u tome samo zato jer vam se ne svidja tudji stav?

Ezio gdje si sad?

 Šta sam ja sad kriv?

Meni je Bitanga ok. Jest da je malo zlovoljan u zadnje vrijeme ali nisam ga ja zbog toga pozivao na red nego samo zezao

Ako si mislio na Ezia Auditorea iz AC3 da dođe pomoći Bitangi, onda se ispričavam.

PSN - darklydexter
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

 Šta sam ja sad kriv?

Meni je Bitanga ok. Jest da je malo zlovoljan u zadnje vrijeme ali nisam ga ja zbog toga pozivao na red nego samo zezao

Ako si mislio na Ezia Auditorea iz AC3 da dođe pomoći Bitangi, onda se ispričavam.

 

Valjda jer nisi na vrijeme osudio ovo nezapamćeno nasilje 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2024 16:46 (Bitanga).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo uzeo sam PS5 Slim digital edition i moram reći da sam prezadovoljan konzolom. Dosta je tiha, možda zericu glasnija od origigi PS5 ali ništa što se primijeti kad ju se strpa iza TV-a.

 

Po dizajnu, makar je po speckama 30% manja konzola, uživo izgleda kao da je duplo manja od originala. Faceplate-ovi se sada puno lakše skidaju, polovica je gloss, pola mat što je estetski dosta lijep dizajn.

 

Novi stalak, makar je teža pljačka za cijenu od €30, izgleda dosta ljepše od one komadine plastike koja je došla sa originalnom konzolom. Naprijed su samo USB-C portovi što je pohvalno da su konačno izbacili prastari USB-A.

 

Ostalo nije pretjerano vrijedno spomena pošto je sve manje više isto/slično.

 

Mislio sam čekati PS5 Pro, ali kako po glasinama izlazi tek krajem godine, oko blagdana, zaključio sam da nemam toliko strpljenja. Na kraju, uvijek mogu prodati Slim i nadoplatiti razliku za Pro, ako će uopće takva kupnja imati smisla.

 

U svakom slučaju, tko želi kupiti sada konzolu, apsolutna preporuka za PS5 Slim.

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav. Imam sljedeći problem: PS portal ne želi se spojiti na PS5, ako su na različitim mrežama. Jedino što ima izbaci je : something went wrong, bez ikakvih kodova ili išta. Kada su povezani na istoj mreži, onda savršeno radi.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Forwardaj PSN portove na routeru na kojem je spojen PS5.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jel to komplicirano?

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako znaš što radiš, pet minuta posla.

Ako googlaš kako, šest.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Ako znaš što radiš, pet minuta posla.

Ako googlaš kako, šest.

 

Ako uopće može pristupit administraciji routera.

A nije niti rekao o kojim mrežama se radi. Možda ima dvije lokalne mreže :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Neka radije uključi na routeru uPnP, to će automatski otvarati potrebne portove. Većina ljudi se ne zna zezati sa port forwardingom.

 

Makar je na dobrom dijelu novijih routera uPnP automatski uključen ali moguće da na njegovom nije.

 
3 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sstrmi kaže...

Jel to komplicirano?

 Ne koliko i ovo što si još prije 12 godina znao raditi

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2024 5:13 (Ezio).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

 Ne koliko i ovo što si još prije 12 godina znao raditi

 

 

Revenge is a dish best served cold. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve vise i vise mi je zao sta sam kupovao ovu konzolu. Evo nista specijalno izbor igara, neka me neko ispravi ako grijesim. Ove koje igram uvijek neka sranja, tipa igram Horizon Forbidden West i moram stavit nize rezolucije jer steka inace. Gran Turismo je vrhunska igra ili God of War, ali van toga nista jos nisam znacajno zaigra. Mislio sam biti ce navala igara specijalno za ovu konzolu, al tako sam razocaran. Sve se na recikliranja svodi.

Samo rokaj!
 
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...
sstrmi kaže...

Jel to komplicirano?

 Ne koliko i ovo što si još prije 12 godina znao raditi

 

 Riješio sam, a ovoga se ne sjećam u svakom slučaju . Evo 12 godina poslije ti se ispričavam. Bila su to crna vremena srednje škole, kada su cod community učinio svoje 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pitanje za one s Premium pretplatom; dal igre poput Ghost of Tsushima Director's Cut treba baš streamati ili se mogu skinuti na disk?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Downloadaš ju na konzolu i igraš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodsucker kaže...

Sve vise i vise mi je zao sta sam kupovao ovu konzolu. Evo nista specijalno izbor igara, neka me neko ispravi ako grijesim. Ove koje igram uvijek neka sranja, tipa igram Horizon Forbidden West i moram stavit nize rezolucije jer steka inace. Gran Turismo je vrhunska igra ili God of War, ali van toga nista jos nisam znacajno zaigra. Mislio sam biti ce navala igara specijalno za ovu konzolu, al tako sam razocaran. Sve se na recikliranja svodi.

 Onda čekaj PS5 Pro - to će tek biti jebena konzola. Navodno će moći raditi sve ono što su rekli da će base PS5 konzola raditi. :)  (sarkazam za one koji možda ne kuže)

 

Što se tiče općenito nekog feelinga za konzolu, meni je on za PS5 najslabiji, a imao sam sve PS konzole. Bio sam uzbuđen i očekivao sam malo veći tehnološki skok, a dobili smo tehnološku stagnaciju. S jedne strane igre izlaze u katastrofalnom stanju uz puno tehničkih limita, a s druge strane izlazi slabo dobrih igara.

 

PS5 je u svojoj četvrtoj godini, a nijedan PS dev studio nije izdao novu IP igru. Jedino treba skinuti kapu Insomniac studiju, oni baš koriste resurse konzole. 

 

Sve u svemu, ja se lagano okrećem PS4 backlogu, imam par igara iz tog razdoblja koje nisam odigrao. 

 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znači isplati mi se dodati 20€ na trenutnu Extra preplatu i dobiti sve...

Extra ima GoT ali nije Director's Cut.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice