Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.761.662
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Update:
2 igre dolaze day one na ps plus Extra ovaj mjesec:
- Dave the Diver 16.4
- Tales of Kenzera ZAU 23.4

Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odlično, obje su mi na wishlisti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Lenovo lapop, EA Sports FC 24 igrica.

 

Radi li PS5 dualsense joystick normalno preko EA app-a, ili se mora kombinirati sa Steam appom kao što je nekada znao biti slučaj jer Windows nije kontroler očitao ispravno?

 

I drugo pitanje, koja je razlika između običnog i V2 kontrolora? Vidim da V2 navodno ima duplo dužu bateriju, ali kada gledam po domaćim trgovinama imaju samo bijeli u V2 verziji, a htio bih crni?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Molio bih za malu pomoć, naime, mislim da mi se počeo javljati drift na desnom sticku PS5 kontrolera. Kod pomicanja kamere u igrama povremeno počne malo vući lijevo-desno, iako stick ne diram u tom trenutku. Znam da se drift inače češće pojavljuje na lijevom sticku ali, eto, meni se iz nekog razloga pojavio na desnom. Nije da sam ga bacao ili da mi je ispao, jedno cca. 700-800 sati normalnog igranja.

 

Kontroler je došao sa PS5 konzolom koja je kupljena prije nešto manje od godinu dana. E sad, zanima me da li je itko u zadnjih mjesec-dva radio zamjenu kontrolera u SDu i da li oni još uvijek rade zamjenu na licu mjesta? Baš mi se i ne ostaje bez kontrolera na nekoliko tjedana. Ako ništa, jel bar daju zamjenski?

 

Sigurno je već bilo ovakvih pitanja u temi, ali treba mi relativno novija informacija za zamjenu.

 

Zahvaljujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SilverSurfer kaže...

Molio bih za malu pomoć, naime, mislim da mi se počeo javljati drift na desnom sticku PS5 kontrolera. Kod pomicanja kamere u igrama povremeno počne malo vući lijevo-desno, iako stick ne diram u tom trenutku. Znam da se drift inače češće pojavljuje na lijevom sticku ali, eto, meni se iz nekog razloga pojavio na desnom. Nije da sam ga bacao ili da mi je ispao, jedno cca. 700-800 sati normalnog igranja.

 

Kontroler je došao sa PS5 konzolom koja je kupljena prije nešto manje od godinu dana. E sad, zanima me da li je itko u zadnjih mjesec-dva radio zamjenu kontrolera u SDu i da li oni još uvijek rade zamjenu na licu mjesta? Baš mi se i ne ostaje bez kontrolera na nekoliko tjedana. Ako ništa, jel bar daju zamjenski?

 

Sigurno je već bilo ovakvih pitanja u temi, ali treba mi relativno novija informacija za zamjenu.

 

Zahvaljujem.

 

Bilo je relativno nedavno. Zamjenski? Misliš dok je ovaj na servisu? Dobra fora. 

 

Nije ti palo na pamet kontaktirati SD i pitati na koji to način sad odrađuju ako želiš najtočniju informaciju? 

Ajde kad saznaš napiši ovdje da idući kojeg bude zanimalo može to ne pročitati niti pretražiti već pitati sve nas.

I drugi put.

 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odigrao Midnight Suns preko PS Plus Extra. Zabavio se više nego što sam očekivao.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hacker002 kaže...

Lenovo lapop, EA Sports FC 24 igrica.

 

Radi li PS5 dualsense joystick normalno preko EA app-a, ili se mora kombinirati sa Steam appom kao što je nekada znao biti slučaj jer Windows nije kontroler očitao ispravno?

 

I drugo pitanje, koja je razlika između običnog i V2 kontrolora? Vidim da V2 navodno ima duplo dužu bateriju, ali kada gledam po domaćim trgovinama imaju samo bijeli u V2 verziji, a htio bih crni?

 Itko?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hacker002 kaže...
Hacker002 kaže...

Lenovo lapop, EA Sports FC 24 igrica.

 

Radi li PS5 dualsense joystick normalno preko EA app-a, ili se mora kombinirati sa Steam appom kao što je nekada znao biti slučaj jer Windows nije kontroler očitao ispravno?

 

I drugo pitanje, koja je razlika između običnog i V2 kontrolora? Vidim da V2 navodno ima duplo dužu bateriju, ali kada gledam po domaćim trgovinama imaju samo bijeli u V2 verziji, a htio bih crni?

 Itko?

 

Sorry, nismo stigli prije, evo: 

 

https://www.google.com/search?q=does+dualsense+work+with+ea+games

 

https://www.google.com/search?q=what+is+the+difference+between+dualsense+and+v2

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2024 20:25 (Bitanga).
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5

sudeći po nicku čovjek je haker  

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Touche.

Više me zanimalo ima li tko relevantnih novijih iskustava, no izgleda da nema.

Vive24 kaže...

sudeći po nicku čovjek je haker  

 16 godina je davno bilo

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Hacker002 kaže...
Hacker002 kaže...

Lenovo lapop, EA Sports FC 24 igrica.

 

Radi li PS5 dualsense joystick normalno preko EA app-a, ili se mora kombinirati sa Steam appom kao što je nekada znao biti slučaj jer Windows nije kontroler očitao ispravno?

 

I drugo pitanje, koja je razlika između običnog i V2 kontrolora? Vidim da V2 navodno ima duplo dužu bateriju, ali kada gledam po domaćim trgovinama imaju samo bijeli u V2 verziji, a htio bih crni?

 Itko?

 

Sorry, nismo stigli prije, evo: 

 

https://www.google.com/search?q=does+dualsense+work+with+ea+games

 

https://www.google.com/search?q=what+is+the+difference+between+dualsense+and+v2

 Pa čemu ovo nezapamćeno nasilje? OK, drugo pitanje je relativno jednostavno i pronađe se odgovor u jednom kliku.Ali prvo pitanje, odokativno, zahtijeva barem dvije razine klikanja i čitanja, ako ne i više. Lijepo čovjek pita, ti mu odgovoriš, malo se podružite virtualno, i svako dalje svojim putem. A ne ovako brutalno. Kao da je rekao da je 30 fpsa na ps5 fluidnije nego 60 fps na pc-u.

PSN - darklydexter
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

 Pa čemu ovo nezapamćeno nasilje? OK, drugo pitanje je relativno jednostavno i pronađe se odgovor u jednom kliku.Ali prvo pitanje, odokativno, zahtijeva barem dvije razine klikanja i čitanja, ako ne i više. Lijepo čovjek pita, ti mu odgovoriš, malo se podružite virtualno, i svako dalje svojim putem. A ne ovako brutalno. Kao da je rekao da je 30 fpsa na ps5 

Ako već misliš da OP ne zna čitati ili nema vremena što mu nisi pomogao jadničku već si se brutalno i nezapamćeno okomio na Bitangu? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 17:01 (Maat).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

 Pa čemu ovo nezapamćeno nasilje? OK, drugo pitanje je relativno jednostavno i pronađe se odgovor u jednom kliku.Ali prvo pitanje, odokativno, zahtijeva barem dvije razine klikanja i čitanja, ako ne i više. Lijepo čovjek pita, ti mu odgovoriš, malo se podružite virtualno, i svako dalje svojim putem. A ne ovako brutalno. Kao da je rekao da je 30 fpsa na ps5 fluidnije nego 60 fps na pc-u.

 

Pa i zajebancija je druženje. Ni sa frendovima nisam uvijek akademski ozbiljan :-) Da, ovo je po novom online nasilje... skoro smo ghostali čovjeka.

Još uvijek mu netko drugi može ozbiljno odgovoriti :-)

 

Moje zadnje iskustvo sa Sony kontrolerima na PCu je uglavnom katastrofalno osim kad radi preko žice.

Čak sam i dva ona Wireless Adaptera bio kupio u doba PS4 da mogu dobit poštenu podršku bar u igrama koje ga podržavaju... to je takvo smeće od hardvera bilo da je to bilo strašno. Jedan je crko, a drugome sam bar jednom mjesečno morao mijenjati USB port jer je prestajao raditi na trenutnom... sve dok nisam potrošio sve portove, pošto na onima gdje je prestao raditi više nikad nije proradio. Pa je i on na kraju završio u smeću.

 

Uglavnom, ne znam kako MS može napraviti ok podršku za kontrolere na PCu, a Sony ne može. Prodavali bi se sigurno još bolje od Microsoftovih.

Ah, well, njihov gubitak.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 18:18 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Ezio kaže...

 Pa čemu ovo nezapamćeno nasilje? OK, drugo pitanje je relativno jednostavno i pronađe se odgovor u jednom kliku.Ali prvo pitanje, odokativno, zahtijeva barem dvije razine klikanja i čitanja, ako ne i više. Lijepo čovjek pita, ti mu odgovoriš, malo se podružite virtualno, i svako dalje svojim putem. A ne ovako brutalno. Kao da je rekao da je 30 fpsa na ps5 fluidnije nego 60 fps na pc-u.

 

Pa i zajebancija je druženje. Ni sa frendovima nisam uvijek akademski ozbiljan :-) Da, ovo je po novom online nasilje... skoro smo ghostali čovjeka.

Još uvijek mu netko drugi može ozbiljno odgovoriti :-)

 

Moje zadnje iskustvo sa Sony kontrolerima na PCu je uglavnom katastrofalno osim kad radi preko žice.

Čak sam i dva ona Wireless Adaptera bio kupio u doba PS4 da mogu dobit poštenu podršku bar u igrama koje ga podržavaju... to je takvo smeće od hardvera bilo da je to bilo strašno. Jedan je crko, a drugome sam bar jednom mjesečno morao mijenjati USB port jer je prestajao raditi na trenutnom... sve dok nisam potrošio sve portove, pošto na onima gdje je prestao raditi više nikad nije proradio. Pa je i on na kraju završio u smeću.

 

Uglavnom, ne znam kako MS može napraviti ok podršku za kontrolere na PCu, a Sony ne može. Prodavali bi se sigurno još bolje od Microsoftovih.

Ah, well, njihov gubitak.

 

DualShock3  i 4 su radili bez greške s bilo kojim bluetooth adapterom na PC-u uz pomoć DS4Windows. Steam pak ima nativnu podršku za Dualsense.

 

A pitanje "kako MS može napraviti bolju podršku za svoj vlastiti OS" se odgovara samo.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

 

DualShock3  i 4 su radili bez greške s bilo kojim bluetooth adapterom na PC-u uz pomoć DS4Windows. Steam pak ima nativnu podršku za Dualsense.

 

A pitanje "kako MS može napraviti bolju podršku za svoj vlastiti OS" se odgovara samo.

 
Svi koji proizvode hardver znaju pisati drivere za windowse, ili ako ne znaju su naučili. Pa napisali su driver za svoj wireless adapter koji je radio točno ono što treba, onda mogu i za bluetooth napraviti softver koji će to handleati. Tako da da, pitanje se odgovara samo, Sony boli kitica.

 

DS4windows sam koristio jedno vrijeme, ali to nije bilo to, jer nije pokazivao sonyjeve ikonice u igrama (možda sad i to radi). Na kraju sam odustao od Sony controllera na PCu jer je ds4 bio malecki, a Xbox kontroler mi je bio puno udobniji. No DualSense ne planiram koristiti dok ne bude official bežična podrška koja radi svuda.

 

Samo komentiram, prerijetko igram s kontrolerom na PCu da mi bilo prebitno koji kontroler koristim. No čudi me od Sonya da drugima prepuštaju brigu o PC implementaciji, kao što su i sa VR2 zabrijali u početku pa se opametili.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2024 8:09 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 
Svi koji proizvode hardver znaju pisati drivere za windowse, ili ako ne znaju su naučili. Pa napisali su driver za svoj wireless adapter koji je radio točno ono što treba, onda mogu i za bluetooth napraviti softver koji će to handleati. Tako da da, pitanje se odgovara samo, Sony boli kitica.

 

DS4windows sam koristio jedno vrijeme, ali to nije bilo to, jer nije pokazivao sonyjeve ikonice u igrama (možda sad i to radi). Na kraju sam odustao od Sony controllera na PCu jer je ds4 bio malecki, a Xbox kontroler mi je bio puno udobniji. No DualSense ne planiram koristiti dok ne bude official bežična podrška koja radi svuda.

 

Samo komentiram, prerijetko igram s kontrolerom na PCu da mi bilo prebitno koji kontroler koristim. No čudi me od Sonya da drugima prepuštaju brigu o PC implementaciji, kao što su i sa VR2 zabrijali u početku pa se opametili.

 

Mogu oni napisati drivere, al igre ga moraju podržati da bi se prikazivali pravi gumbi u igrama. Sad steam ima službenu podršku al svejedno većina igara nema "prave" gumbe. Pretpostavljam da i zato nisu ni išli u tom smjeru, većina PC gamera će tak i onak uzmati Xbox kontroler kojeg većina PC igara podržava po defaultu a i generalno im je poznatiji. Na kraju, do Dualsensea se smatralo da je i Xbox kontroler ergonomski superiorniji.

Vlasnicima Playstationa bi super došlo da mogu spojit na PC, al zašto trošit na to kad je em manjina, em nemaju neku zaradu od toga, a tko želi već ima skroz solidnu neslužbenu podršku?

 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

 

Mogu oni napisati drivere, al igre ga moraju podržati da bi se prikazivali pravi gumbi u igrama. Sad steam ima službenu podršku al svejedno većina igara nema "prave" gumbe. Pretpostavljam da i zato nisu ni išli u tom smjeru, većina PC gamera će tak i onak uzmati Xbox kontroler kojeg većina PC igara podržava po defaultu a i generalno im je poznatiji. Na kraju, do Dualsensea se smatralo da je i Xbox kontroler ergonomski superiorniji.

Vlasnicima Playstationa bi super došlo da mogu spojit na PC, al zašto trošit na to kad je em manjina, em nemaju neku zaradu od toga, a tko želi već ima skroz solidnu neslužbenu podršku?

 

 

A gle, neke igre su podržavale buttone, npr. znam sigurno za sve novije Ubisoft igre, od ostalih ne znam jer nisam previše toga isprobavao.

Čak i kad ga na kabel spojiš mislim da sve više igara podržava prikaz buttona. Problematika je jedino kad ga spojiš preko bluetootha jer se tada koristi "krivi driver" pošto nema official. Da ima official, igre bi implementirale.

 

Sigurno nisam jedini koji ima više platformi i volio bi da se kontroleri i ikonice u igrama ponašaju jednako, a ne da se moraš privikavati svaki put kako se prebacuješ s jedne na drugu.

Ah, baš sam naivan.

 

Ma imaš pravo, najbolje neka ne rade ništa. Šta će nam to, a ni njima ne trebaju pare od kontrolera. Bolje da stoje po dućanima i skladištima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2024 13:35 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Ah, baš sam naivan.

 

Ma imaš pravo, najbolje neka ne rade ništa. Šta će nam to, a ni njima ne trebaju pare od kontrolera. Bolje da stoje po dućanima i skladištima.

 

 Di sam ja rekao da je najbolje da ne rade ništa? Bilo bi odlično za nas. Čitaj s razumijevanjem.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

 

 Di sam ja rekao da je najbolje da ne rade ništa? Bilo bi odlično za nas. Čitaj s razumijevanjem.

 

Pa činilo mi se da ih opravdavaš jer mi kontriraš. Mogao si to odmah napisati i uštedili bi vremena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ah, dobro, evo ga - beskonačni labirint besmisla zvan prikaz playstation tipki u sučelju PC igara tijekom igranja s playstation 5 kontrolerom u Windows okruženju. Ovo nije samo problem; to je kaotični cirkus koji izaziva više glavobolja nego koristi.

Počnimo s kompatibilnošću, ili bolje rečeno, njenim manjkom. Win okruženje je kao vrtlog različitih verzija, svaka s vlastitim kapricioznim karakteristikama i zahtjevima. Pokušajte integrirati ps tipke u to, i dobit ćete mješavinu kaosa i frustracije. Svaka igra, svaki upravljač i svaki operativni sustav ima svoje nedoumice, stvarajući labirint koji je teško razumjeti, a još teže proći kroz isti.

A sada, korisničko iskustvo - ili bolje reći, korisnička zbunjenost. Dok nekima može biti udobno vidjeti ps simbole u sučelju PC igara, većina se nalazi u vrtlogu konfuzije. Ljudi dolaze na PC zbog raznolikosti i prilagodljivosti, a ne da bi gledali simbole koji ne odgovaraju njihovoj platformi. Zašto stvarati još jedan sloj složenosti u svijetu koji je već dovoljno kompliciran?

Konačno, ostaje pitanje - zašto se uopće truditi? Dok neki tvrde da je integracija ps tipki korisna za one koji su navikli na ps kontrolere, većina ne želi dodatnu složenost. Umjesto toga, zašto ne bismo jednostavno koristili univerzalne simbole koji bi olakšali život svima, bez obzira na njihovu platformu?

Ukratko, ova problematika je kao vrtlog bez dna koji nas vodi sve dublje u kaos. Umjesto da se borimo s vjetrenjačama, možda bi bilo bolje jednostavno odustati od ovog besmisla i fokusirati se na rješenja koja će olakšati život svima, a ne samo onima koji su zarobljeni u plejkinom ekosustavu.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Ah, dobro, evo ga - beskonačni labirint besmisla zvan prikaz playstation tipki u sučelju PC igara tijekom igranja s playstation 5 kontrolerom u Windows okruženju. Ovo nije samo problem; to je kaotični cirkus koji izaziva više glavobolja nego koristi.

Počnimo s kompatibilnošću, ili bolje rečeno, njenim manjkom. Win okruženje je kao vrtlog različitih verzija, svaka s vlastitim kapricioznim karakteristikama i zahtjevima. Pokušajte integrirati ps tipke u to, i dobit ćete mješavinu kaosa i frustracije. Svaka igra, svaki upravljač i svaki operativni sustav ima svoje nedoumice, stvarajući labirint koji je teško razumjeti, a još teže proći kroz isti.

A sada, korisničko iskustvo - ili bolje reći, korisnička zbunjenost. Dok nekima može biti udobno vidjeti ps simbole u sučelju PC igara, većina se nalazi u vrtlogu konfuzije. Ljudi dolaze na PC zbog raznolikosti i prilagodljivosti, a ne da bi gledali simbole koji ne odgovaraju njihovoj platformi. Zašto stvarati još jedan sloj složenosti u svijetu koji je već dovoljno kompliciran?

Konačno, ostaje pitanje - zašto se uopće truditi? Dok neki tvrde da je integracija ps tipki korisna za one koji su navikli na ps kontrolere, većina ne želi dodatnu složenost. Umjesto toga, zašto ne bismo jednostavno koristili univerzalne simbole koji bi olakšali život svima, bez obzira na njihovu platformu?

Ukratko, ova problematika je kao vrtlog bez dna koji nas vodi sve dublje u kaos. Umjesto da se borimo s vjetrenjačama, možda bi bilo bolje jednostavno odustati od ovog besmisla i fokusirati se na rješenja koja će olakšati život svima, a ne samo onima koji su zarobljeni u plejkinom ekosustavu.

 

Ovo mi se čini kao da ti je AI generirao tekst :-D

 

Može se, i igre to već i rade. Nije nikakav problem za implementaciju i nema neke složenosti, tipka na kontroleru odgovara tipki u igri. Kome je to presloženo taj nije za takav život.

 

Ali svakako se slažem da je kaos s kontrolerima... ja imam i Nintendo, i PS i PC. I kad vidim X ili A ja više ne znam koji je to X ili A i moram se non stop privikavati kad se prebacujem s platforme na platformu.

A da ne pričamo da onda još ne znaš niti jel to X ili A na kontroleru ili na tipkovnici (pa su tipkovničke kratice opet drugačije označene).

 

A onda još imaš i Steam Deck npr gdje možeš prekonfigurirati za emulator da ti A bude B, a B bude A, ali za skakanje i dalje piše da moraš stiskati B, ali ti sada stišćeš A :-)

 

I još ima i ona priča da je japanski PS kontroler do nedavno imao drugačiju logiku (x je cancel, a krug je confirm). Ajde bar su to sredili.

 

No, ako u ruci držim DualSense kontroler, onda bih radije da mi pišu njihove oznake, nego da moram razmišljati di je X ili di je Y.

Naravno da se svatko navikne već za 10 minuta. Al je potpuno nepotrebna gnjavaža.

 

Još ajd dok imaš jednu tipku za stisnut, al kad imaš neki combo pa ti piše  X X B Y A, pa ti prevedi to :-)

 

Podržavam neke univerzalne oznake, ali ako mogu birati prije bih da to budu Sonyeve oznake nego Microsoftove ili Nintendove, jer su unique.

No znam da to neće tako nikad biti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
22 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

Pozz svima!

 

Zelim kupiti playstation 5 slim digital, najbolja cjena sto mogu naci je 450€, koje preporuke imate gdje da kupim, i je li to najbolja verzija ps5 koju mogu kupiti?

Ne planiram uskoro kupiti, pa mi i recite ima li gdje da mogu da cekam da popust bude isto.

 

Hvala puno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
jaki009 kaže...

Pozz svima!

 

Zelim kupiti playstation 5 slim digital, najbolja cjena sto mogu naci je 450€, koje preporuke imate gdje da kupim, i je li to najbolja verzija ps5 koju mogu kupiti?

Ne planiram uskoro kupiti, pa mi i recite ima li gdje da mogu da cekam da popust bude isto.

 

Hvala puno!

 

Znači da ti proučimo i elaboriramo gdje je najbolje kupiti, ali nećeš sad pa se trudimo bezveze.

U tom slučaju nek ti nekom fantastičnom vizijom pronađemo gdje će biti u nekoj daljnoj nedefiniranoj budućnosti još jeftinije?

 

Isto to si pitao i prije pol godine. 

 

Jaki si.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2024 17:04 (Bitanga).
15 godina
online
Sony PlayStation 5

espltd vidim da dijeliš thumbsdowne, a ti si kupovao baš isto u to vrijeme kad i on prvi put.

Pa daj onda pomozi čovjeku ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jaki009 kaže...

Pozz svima!

 

Zelim kupiti playstation 5 slim digital, najbolja cjena sto mogu naci je 450€, koje preporuke imate gdje da kupim, i je li to najbolja verzija ps5 koju mogu kupiti?

Ne planiram uskoro kupiti, pa mi i recite ima li gdje da mogu da cekam da popust bude isto.

 

Hvala puno!

Kristalna kugla je na servisu, drifta lijevo, nisu imali drugu u SD pa jbg čekam.

 

Magic 8-ball nije kompatibilna sa Sony opremom, predviđa cijene samo Apple proizvoda. Jednom sam sa njom pokušao otkriti hoće li Dualshock biti na sniženju, naljutila se, 2 tjedna su svi kontroleri u kući imali zamijenjene X i Y osi. Jel znaš koliko je teško igrati Powerwash Simulator sa takvim kontrolerom?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 8:59 (Nuclear_Phoenix).
22 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
jaki009 kaže...

Pozz svima!

 

Zelim kupiti playstation 5 slim digital, najbolja cjena sto mogu naci je 450€, koje preporuke imate gdje da kupim, i je li to najbolja verzija ps5 koju mogu kupiti?

Ne planiram uskoro kupiti, pa mi i recite ima li gdje da mogu da cekam da popust bude isto.

 

Hvala puno!

 

Znači da ti proučimo i elaboriramo gdje je najbolje kupiti, ali nećeš sad pa se trudimo bezveze.

U tom slučaju nek ti nekom fantastičnom vizijom pronađemo gdje će biti u nekoj daljnoj nedefiniranoj budućnosti još jeftinije?

 

Isto to si pitao i prije pol godine. 

 

Jaki si.

 Nisam bistar

Ne ocekujte puno od mene, lako zaboravljam :)
22 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5

Htio sam znati vaša iskustva sa kupovanjem, i je li ovo fer cjena za ono sto trazim, sto se tice popusta, zanimalo me jel znate ikojim mjestima sa čestim popustima kao za ps5.

 

"Znači da ti proučimo i elaboriramo gdje je najbolje kupiti, ali nećeš sad pa se trudimo bezveze."

To ne bih mogao? Ali možeš mi prolaziti kroz stare poruke i pokazat kolka sam budala sto pitam isto pitanje dvaput.

 

PS: Jaki mi je nadimak radi imena, nisam bas jak 

(kako vidiš stare poruke, ja to nigdje nemogu naci)

Ne ocekujte puno od mene, lako zaboravljam :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 17:01 (jaki009).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
jaki009 kaže...

Htio sam znati vaša iskustva sa kupovanjem, i je li ovo fer cjena za ono sto trazim, sto se tice popusta, zanimalo me jel znate ikojim mjestima sa čestim popustima kao za ps5.

 

"Znači da ti proučimo i elaboriramo gdje je najbolje kupiti, ali nećeš sad pa se trudimo bezveze."

To ne bih mogao? Ali možeš mi prolaziti kroz stare poruke i pokazat kolka sam budala sto pitam isto pitanje dvaput.

 

PS: Jaki mi je nadimak radi imena, nisam bas jak 

(kako vidiš stare poruke, ja to nigdje nemogu naci)

 

Eto, neće ti nitko odgovorit. Bitno da thumbsdownove dijele.

Prati Svijet-medija, eKupi, Sancta Domenicu, i nabavu.net. Često budu akcije, ali uglavnom svi imaju više manje istu najnižu cijenu.

 

Klikneš na nečiji profil (ime) pa imaš desno "pogledaj poruke".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
22 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala brate,

sljedeci put cu razmisliti vise puta kad idem na bug, uvjek pitam glupa pitanja.

Lp

 

PS: zadnji put kad sam pitao su me ignorirali, makar to ne mjenja nista, dalje bi pitao opet

Ne ocekujte puno od mene, lako zaboravljam :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 17:06 (jaki009).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice