Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.753.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Je li to normalno da mi spidermana Miles Morales cca 36gb instalirava skoro 1h? 

Puno mi je to, presporo.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bernard Huky Hux kaže...

Je li to normalno da mi spidermana Miles Morales cca 36gb instalirava skoro 1h? 

Puno mi je to, presporo.

 Vjerojatno skida update.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne znam baš da je trajalo sat vremena kod mene, ali nije bilo kratko.

Računaj da prvo kopira 36 gb, pa instalira, plus update od par gb koji treba skinut i instalirat.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Poceo je Weekend Sale PS5 igara na PS Storeu.
Returnal 450kn/$50
Spiderman Miles Morales 300kn/$30
Demon's Souls 450kn/$50
NIOH Collection 450kn/$50
Sackboy 375kn/$40
Ponuda traje do 29.6.2021.
Link: https://store.playstation.com/en-hr/category/16617674-2165-4899-9dbc-d56a68992cef/1

 Miles Morales realno vrijedi $20 max - pa to je najobičniji DLC. Kampanju strusiš u 2-3h i onda još jednom new game+ za platinum.

He who is brave is free.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dwyane Wade kaže...
Gogy7 kaže...
Poceo je Weekend Sale PS5 igara na PS Storeu.
Returnal 450kn/$50
Spiderman Miles Morales 300kn/$30
Demon's Souls 450kn/$50
NIOH Collection 450kn/$50
Sackboy 375kn/$40
Ponuda traje do 29.6.2021.
Link: https://store.playstation.com/en-hr/category/16617674-2165-4899-9dbc-d56a68992cef/1

 Miles Morales realno vrijedi $20 max - pa to je najobičniji DLC. Kampanju strusiš u 2-3h i onda još jednom new game+ za platinum.

 Bolji i zabavniji mi je bio Miles Morales nego 80% drugih igara koje traju duplo ili tri puta duze. Svakako ne znam kako igras ako igru zavrsis za 2-3 sata, ja sam se naigrao mozda 20ak sati sa sporednim aktivnostima.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Housemarque (Returnal, Resogun, Nex machina) je sada dio Playstation Studios obitelji.
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Bombilakus kaže...

Ja sam bas planirao uzeti taj g1 jer mi se svidio oni flat design i njihov nosac. Sto se tice slike ona me odusevila kad sam je vidio u trgovini. Sad me zanima jel se isplati iskesirat jos ekstra za g1 pored c serije? 

 Po većini reviewova koje sam gledao ljudi kažu da se baš i ne isplati, nekih 15% veći peak brightness koji se u većini contenta i ne primjeti. A panel je osim toga isti i sve drugo što ima G1, ima i C1.

Potpuna neistina.

C1 ima standardnj oled panel dok G1 ima novi EVO panel.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Housemarque (Returnal, Resogun, Nex machina) je sada dio Playstation Studios obitelji.

 

 

https://www.gq-magazine.co.uk/culture/article/housemarque-sony-playstation-acquisition

 

Evo tu ima detaljnije koga zanima.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...
Bombilakus kaže...

Ja sam bas planirao uzeti taj g1 jer mi se svidio oni flat design i njihov nosac. Sto se tice slike ona me odusevila kad sam je vidio u trgovini. Sad me zanima jel se isplati iskesirat jos ekstra za g1 pored c serije? 

 Po većini reviewova koje sam gledao ljudi kažu da se baš i ne isplati, nekih 15% veći peak brightness koji se u većini contenta i ne primjeti. A panel je osim toga isti i sve drugo što ima G1, ima i C1.

Potpuna neistina.

C1 ima standardnj oled panel dok G1 ima novi EVO panel.

 Razlika između njih je jedino u tome da G1 ima 15% veći peak brightness. Ali paneli su osim toga isti. Dapače, otkrili su da se na C1 može uključiti G1 panel mod da ti panel bude identičan što se tiče peak brightnessa ali nije najsigurnije jer gubiš mogućnost za update itd. Ali to ti pokazuje da su paneli zapravo isti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...
Bombilakus kaže...

Ja sam bas planirao uzeti taj g1 jer mi se svidio oni flat design i njihov nosac. Sto se tice slike ona me odusevila kad sam je vidio u trgovini. Sad me zanima jel se isplati iskesirat jos ekstra za g1 pored c serije? 

 Po većini reviewova koje sam gledao ljudi kažu da se baš i ne isplati, nekih 15% veći peak brightness koji se u većini contenta i ne primjeti. A panel je osim toga isti i sve drugo što ima G1, ima i C1.

Potpuna neistina.

C1 ima standardnj oled panel dok G1 ima novi EVO panel.

 Razlika između njih je jedino u tome da G1 ima 15% veći peak brightness. Ali paneli su osim toga isti. Dapače, otkrili su da se na C1 može uključiti G1 panel mod da ti panel bude identičan što se tiče peak brightnessa ali nije najsigurnije jer gubiš mogućnost za update itd. Ali to ti pokazuje da su paneli zapravo isti.

Nope,samo pojedini modeli C1 mozda imaju EVO panel kao sto ti kaze i Vincent u tom videu.

C1 serija ima obicne panele dok svaki G1 ima EVO.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li netko ima problema sa laganim "kliktajućim" zvukom kada se pomiču analog stickovi na Dualsense kontroleru? Danas mi se počelo događati na lijevom analog sticku. Kad pomičem u nekim smjerovima čuje se lagano klikanje. Nema utjecaja na performanse kontrolera, samo je *ebeno iritantno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Da li netko ima problema sa laganim "kliktajućim" zvukom kada se pomiču analog stickovi na Dualsense kontroleru? Danas mi se počelo događati na lijevom analog sticku. Kad pomičem u nekim smjerovima čuje se lagano klikanje. Nema utjecaja na performanse kontrolera, samo je *ebeno iritantno.

 Uzmi kontroler i nosi da ga zamjene i onako ne mogu testirat šta mu je, samo će ti dat novi i to je to. Jer ce ti prije il kasnije počet driftat analog. Ja sam blizu 400 sati vec i imam osjecaj da ce mi se kontroler raspast u rukama, a pritom ga ne gazim, i samo ču ga odnest na zamjenu nije me briga uopće. Kažeš samo drifta mi analog daj drugi i ala boh i se

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Leak za PS Plus igre od onog sto zadnjih par mjeseci uvijek pogodi. Bezveze sve osim plague tale. 

 

A Plague Tale: Innocence (PS5 only), Call of Duty Black Ops 4 et WWE 2K Battlegrounds

 
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Potvrdeno je
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

E ovo sigurno nitko nije ocekivao...mozemo ocekivat fantasticne PC portove PS igara.

 

https://wccftech.com/sony-acquires-nixxes-playstation-studios/

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

E ovo sigurno nitko nije ocekivao...mozemo ocekivat fantasticne PC portove PS igara.

 

https://wccftech.com/sony-acquires-nixxes-playstation-studios/

 

Ja sam očekivao, već godinama trubim da je ekskluzivama odzvonilo, i samo budale im blokiraju prelazak na druge platforme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 

 

Prava PS5 verzija uz dodani dlc sadrzaj, ovo nabavljam prvi dan, 20.08.2021!

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 

 

Prava PS5 verzija uz dodani dlc sadrzaj, ovo nabavljam prvi dan, 20.08.2021!

 

Jel ps5 update free ili samo uz kupljeni dlc?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 

 

Prava PS5 verzija uz dodani dlc sadrzaj, ovo nabavljam prvi dan, 20.08.2021!

 A taman nedavno ju uzeo na popustu...

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...
gamex1423 kaže...

 

 

Prava PS5 verzija uz dodani dlc sadrzaj, ovo nabavljam prvi dan, 20.08.2021!

 

Jel ps5 update free ili samo uz kupljeni dlc?

To nije ps5 upgrade nego directors cut sa tom ekspanzijom.

Za postojece vlasnike se placa mislim 20eu upgrade na DC verziju.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
60$ ps4 verzija
70$ ps5 verzija
Ako vec imas ps4 verziju i hoces ps4 verziju onda placas 20$, ako kasnije odlučiš za ps5 verziju onda placas jos dodatno 10$.
Ako vec imas ps4 verziju i hoces ps5 verziju onda placas 30$.
Sve u svemu, zanimljiv model plaćanja😄
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
60$ ps4 verzija
70$ ps5 verzija
Ako vec imas ps4 verziju i hoces ps4 verziju onda placas 20$, ako kasnije odlučiš za ps5 verziju onda placas jos dodatno 10$.
Ako vec imas ps4 verziju i hoces ps5 verziju onda placas 30$.
Sve u svemu, zanimljiv model plaćanja😄

 Kretenizam ....

3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Baš igram Ghost sada i ne namjeravam kupovati ništa od ovog. Igra klizi na 60 FPSova i meni je to dosta.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni nije zao dati 30$ za full upgrade uz taj DLC jer mi je igra vrhunska. 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam je li bilo o ovom problemu, ali ne mogu obnoviti lozinku za playstation, dakle ne dolazi mi mail za reset lozinke, provjerio sam i spam i sve. 

 

Kako to riješiti, gdje ih kontaktirati, imate li iskustva? Vidim da dosta ljudi ima problem s tim vani. Pa ako ima neki savjet...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Weekend rasprodaja na PS Storeu

GTA 5 125KN, RDR 2 189KN, Mafia Trilogy 247, Mafia 180KN,

AC Valhala 295KN, Watch Dogs Legion 223KN, Immortals 260KN,

NBA 2K21 37KN, FIFA 21 74KN, NBA 2K21 PS5 143KN,

The Outer Worlds 148KN, Borderlands 3 154, PGA Tour 21 148KN 

 

Za strane valute (£,€,$,₹) pogledajte moj 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 13:31 (Gogy7).
Moj PC  
5 0 hvala 6
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kupio sam ovaj dualsense charger, odlična stvar, uštekan direktno u produžni, samo ga odložiš i to je to... Prije sam morao mozgati da li da gasim PS5 ili ide na stand by, pa onda žurim i ne stavim ga punit. Bio je na Ekupi sa besplatnom dostavom, ali istekla je danas, naručio u srijedu navečer, jutros već stiglo. 

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Kupio sam ovaj dualsense charger, odlična stvar, uštekan direktno u produžni, samo ga odložiš i to je to... Prije sam morao mozgati da li da gasim PS5 ili ide na stand by, pa onda žurim i ne stavim ga punit. Bio je na Ekupi sa besplatnom dostavom, ali istekla je danas, naručio u srijedu navečer, jutros već stiglo. 

 meni PS uvijek u stand by modu...takd anemam problema sa time...mislim d asam ga samo u iznimnim situacijama gasio.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
stiffler13 kaže...

Kupio sam ovaj dualsense charger, odlična stvar, uštekan direktno u produžni, samo ga odložiš i to je to... Prije sam morao mozgati da li da gasim PS5 ili ide na stand by, pa onda žurim i ne stavim ga punit. Bio je na Ekupi sa besplatnom dostavom, ali istekla je danas, naručio u srijedu navečer, jutros već stiglo. 

 meni PS uvijek u stand by modu...takd anemam problema sa time...mislim d asam ga samo u iznimnim situacijama gasio.

 Baš to, plejka mi je 90 posto vremena u stand by modu haha. Iako evo desilo se neki dan da kad sam ju upalio iz stand bya nije konroler reagirao, a bio je upaljen.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemojte zaboraviti da ps5 prerano javlja da je prazna baterija.
Nakon poruke imate jos oko pol sata vremena 😄
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice