PS3 na CRT TV-u

poruka: 19
|
čitano: 18.933
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
PS3 na CRT TV-u

pozz...zanima me kakva je grafika na playstationu 3 i x360 na običnim(debelim) CRT televizorima...tko je probao igrati ps3 ili x360 na običnom tv-u i kakva je razlika što se tiče grafike (jel velika?)...hvala

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 na CRT TV-u

Grafika je ista, samo je tekst gotovo nečitljiv.

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
PS3 na CRT TV-u

Sve ti je isto ali su subtitlesi jako sitni

Open source is collective power in action. The power of a worldwide community of highly skilled experts that build, share and improve the very latest software together - then make it available to all
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 na CRT TV-u

Ja sam igrao na 72cm CRT-u.

U postavkama podesis da se ne radi o Hi Def telki i da se igrat bez frke.

Ali ipak pocni skupljat lovu za kakav LCD TV ili mozes uzeti recimo 23"/24" monitor.

Tek tada ces vidjeti kakva je PS3 zvijer.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
PS3 na CRT TV-u

ok hvala vam...e samo me još zanima jel se ps3 može spojiti na običan lcd monitor 19 inčni

bc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 na CRT TV-u

Zavisi koji ulaz imas na monitoru.

Vjerojatno ce ti trebati HDMI to DVI kabel ili konverter.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
PS3 na CRT TV-u

ma igrat ću ga onda neko vrijeme na crt-u dok nekupim lcd :P

bc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 na CRT TV-u

Ma rađe na monitor spoji kad ga već imaš, nije kabel teško kupit, a bolje bu ti zgledalo..

FOR THE HORDE
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: PS3 na CRT TV-u
Zoki kaže...

Ma rađe na monitor spoji kad ga već imaš, nije kabel teško kupit, a bolje bu ti zgledalo..

bi ali ljepše mi je nekak lijepo igrati u dnevnoj sobi na krevet leći i igrati ps3 satima a ne na neudobnoj stolici od kompa :P

bc
15 godina
protjeran
offline
PS3 na CRT TV-u

u igrama gdje ima puno manjih objekata ne ekranu (čitaj strategije, nogomet pes ili fifa) slika je lošija jer niža razlučivost tu više dolazi do izražaja. Također i sitniji tekst je slabije čitljiv kako su kolege već spomenule.

Ostale igre itekako znaju dobro izgledati na crt tv-u. Zbog boljeg kontrasta i prikaza boja doživljaj može biti i bolji nego na nekom lcd-u usprkos manjoj rezoluciji (to se posebno odnosi na lcd monitore koji imaju uglavnom inferiornije tn matrice). Također crt je odličan izbor i za online shutere zbog nepostojećeg inpult laga.

Naravno sve ovo vrijedi ako je crt kvalitetan i ako ima sačuvanu oštrinu i ostale parametre prikaza

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 na CRT TV-u

Ja sam doma na CRT-u probao igrati X360 i nakon pola sata sam isključio jer mi je bilo nemoguče igrati.Boja je bila za k*rac,tekst uopče nisam mogao pročitati,ali ako imaš neki malo veči crt probaj igrati iz veče udaljenosti (bar 4 metra se udalji) i moglo bi biti malo bolje.Ali skupljaj pare...

Peace
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 na CRT TV-u

mogu li se igrati sve igre stare i nove nema veze koliko

ps3 ima GB???????

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 na CRT TV-u
kakve veze imaju gigabajti Plejke?
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
PS3 na CRT TV-u

meni se normalno da citat tekst na crt u

 

maxy
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 na CRT TV-u

i meni se da citat tekst ali je jako mali pa moram malo izoštriti vid xD

vatefak is going on :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 na CRT TV-u

Sitni tekstovi su dosta mutni na običnom tv-u. Probao sam Final fantasy xiii i odustao. Skupljam pare za plazmu. Jedino preko ps servera vučem filmove sa diska na kompu.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 na CRT TV-u

meni se cak ljepse slova vide nego na plazmi

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 na CRT TV-u

gta   4 na lcd u i plazmi mi je shit,a na crt je dosta dobar jedino pes i fifa odlicno izgledaju na plazmi

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 na CRT TV-u
Ljudi imam stariji monitor plazmu ali starija i imam ps3 pa sam kupio prelaz iz dvi u hdmi i nije radilo nešto e sada želim kupiti hdmi to VGA prelaz i spojit preko VGA i dali će raditi ona pošto nema mon monitor neki hdcp u sebi
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice