Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 543.994
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox "720"
Krsta666 kaže...
Deadwalker kaže...
vrx kaže...

evo jedan zanimljiv tekst ,

 

http://www.gamespot.com/news/6349165.html?tag=nl.e513

 

navodno bi Micro$ost možda mogao blokirati igranje "korištenih" naslova...

u kontekstu - nebudete mogli posudit igru od frenda ili kupiti rabljenu jer bi konzola mogla blokirati takvu igru.

 

pa zar je do toga došlo?

zna se da je M$ pohlepan, ali toliko?

čini mi se da bi ovakvim potezom M$ sam sebi počeo kopati grob...

 

 

Što je tu čudno, na PC-u već odavno hrpu retail igara vežemo na Steam, a od nedavno i na Origin. Ako tražite krivca za nemogućnost prodaje rabljenih igara, tražite ga u Valveu. Oni su ti koji su izmislili današnje digitalno tržište, drugi ih samo kopiraju.

 

 

 

 

To je s...e, znaci ja necu moc provat igru pa ako je dobra mozda kupit. ma mogu si to utrpat u onu stvar..............

 

Budu oni svojoj mami prodavali digitalni oblik. Tako je to kod vas pisijaša, svako govno vam moš uvalit. To je borba za koju se vrijedi borit, a ne podržavat degenerične kriminalce na megauploadu. Sve ti je jasno u 2 sekunde. Veprovska tintara sa sačmaricom u ruci Ima li većeg apsurda, a o registraskim pločicama da ne trošim tipkovnicu ili što bi se reklo po starohrvatskom, tastaturu.

15 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

"mi pisijaši", zgodan izraz.

So this is how liberty dies...with thunderous applause
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox "720"
vrx kaže...

evo jedan zanimljiv tekst ,

 

http://www.gamespot.com/news/6349165.html?tag=nl.e513

 

navodno bi Micro$ost možda mogao blokirati igranje "korištenih" naslova...

u kontekstu - nebudete mogli posudit igru od frenda ili kupiti rabljenu jer bi konzola mogla blokirati takvu igru.

 

pa zar je do toga došlo?

zna se da je M$ pohlepan, ali toliko?

čini mi se da bi ovakvim potezom M$ sam sebi počeo kopati grob...

 

 

Šta je tu čudno? pa Playstation to odavno ima (PSN PASS?)   a kao drugo za onog tko je napisao sa IGN-a da je POTVRĐEN izlazak zima 2013 ROFL...nije potvrđeno ništa.

"It is complete. I have created a god. But I have no control over it."
13 godina
offline
Re: Xbox "720"
Rei Ayanami kaže...
vrx kaže...

evo jedan zanimljiv tekst ,

 

http://www.gamespot.com/news/6349165.html?tag=nl.e513

 

navodno bi Micro$ost možda mogao blokirati igranje "korištenih" naslova...

u kontekstu - nebudete mogli posudit igru od frenda ili kupiti rabljenu jer bi konzola mogla blokirati takvu igru.

 

pa zar je do toga došlo?

zna se da je M$ pohlepan, ali toliko?

čini mi se da bi ovakvim potezom M$ sam sebi počeo kopati grob...

 

 

Šta je tu čudno? pa Playstation to odavno ima (PSN PASS?)   a kao drugo za onog tko je napisao sa IGN-a da je POTVRĐEN izlazak zima 2013 ROFL...nije potvrđeno ništa.

Taj članak je rekla-kazala napisao neki čoban, nigdje ne piše jel se to odnosi na komplet second-hand igru ili se radi o tome da je nešto kao kada na PSN-u imaš network pass koji moraš kupiti ako želiš igrati igru online, dakle za offline ne treba.

15 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Vrlo jednostavno se to realizira - jednokratna aktivacija pojedine kopije igre na Live računu, dalje je moguće igrati igru i offline, no ona postaje neiskoristiva na nekoj drugoj konzoli (sve jednako kao i na Steamu).  

So this is how liberty dies...with thunderous applause
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox "720"

To to

 

Konzolasi zato i postoje da ih se sto vise odere po djepu

 

\o/

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Xbox "720"

Ajd lijepo molim da se prestane sa spamom i raspravljajte o novom Xboxu a ne bacajte dosadnu i isfuranu PC vs Konzole spiku.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Wii U će kao što je več potvrđeno koristiti RV 770 GPU iz HD 4800 serije grafičkih. Developeri naravno imaju dev kitove pošto konzola izlazi krajem godine. Neki od njih kažu da se radi o HD 4850. Ako pogledate usporedbu ovdje. Možete vidjeti koliko ta grafička kartica troši u usporedbi sa podosta bržom HD 6850. Još k tome uzmite u obzir da novi XBOX izlazi barem godinu dana poslije Wii U i da će GPU sigurno biti izrađen u 28nm proizvodnom procesu. Dakle ja mislim da bi ovaj GPU uz određene tweakove mogao biti u novoj X kutiji.{#}

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox "720"
Fermi kaže...

Wii U će kao što je več potvrđeno koristiti RV 770 GPU iz HD 4800 serije grafičkih. Developeri naravno imaju dev kitove pošto konzola izlazi krajem godine. Neki od njih kažu da se radi o HD 4850. Ako pogledate usporedbu ovdje. Možete vidjeti koliko ta grafička kartica troši u usporedbi sa podosta bržom HD 6850. Još k tome uzmite u obzir da novi XBOX izlazi barem godinu dana poslije Wii U i da će GPU sigurno biti izrađen u 28nm proizvodnom procesu. Dakle ja mislim da bi ovaj GPU uz određene tweakove mogao biti u novoj X kutiji.{#}

Ja mislim da će ipak koristit gpu iz serije HD 7000..........

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox "720"
floks kaže...
Fermi kaže...

Wii U će kao što je več potvrđeno koristiti RV 770 GPU iz HD 4800 serije grafičkih. Developeri naravno imaju dev kitove pošto konzola izlazi krajem godine. Neki od njih kažu da se radi o HD 4850. Ako pogledate usporedbu ovdje. Možete vidjeti koliko ta grafička kartica troši u usporedbi sa podosta bržom HD 6850. Još k tome uzmite u obzir da novi XBOX izlazi barem godinu dana poslije Wii U i da će GPU sigurno biti izrađen u 28nm proizvodnom procesu. Dakle ja mislim da bi ovaj GPU uz određene tweakove mogao biti u novoj X kutiji.{#}

Ja mislim da će ipak koristit gpu iz serije HD 7000..........

Danas sam malo googlao da vidim što još dolazi iz HD 7000 serije u skoroj budučnosti. HD7850 bi trebao imati performanse u rangu HD6950 i trošiti samo 90W. To je zaista impresivno. Malo da snize taktove i pokoji tweak arhitekture još naprave i moguče je da bude u novoj konzoli. No ako Microsoft zaista bude koristio HD6670 u novoj konzoi onda ću je zaobiči u širokom luku. Jer performanse ove grafičke u ful hd rezoluciji su katastrofa. Pogotovo u DX11 igrama.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
12 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Citam nesto bozic 2013?da li je to istina procesor 15 jezgri?

100JKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Jedva cekam novi xbox (jos jedan kojeg necu imati{#}) ali me zanima kako ce izgledati {#}

D.P.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox "720"

Tu se prica o svakakvim zvjerima od procesora, grafickama HD6××× i 7××× serije, ali ne uzimate u obzir jednu od najbitnijih stvari...

 

Sve se to moze stavit u novi xbox..sa nekom pristojnom potrošnjom...ali...sa gledišta "poizvodni trosak" vjerujem da bi im izrada takvih xboxova bila dosta skuplja zbog takvih "velikih" djelova... o onda bi se pronašli u problemu...ako izrada xboxa dođe lupam gluposti sad 200 dolara, koju ce oni cijenu stavit da privuku kupce, znaci da cijena bude pristupacna, i još da su u plusu( ne za izradu xboxa) nego opcenito da su u plusu. To je jedna od najvecih prepreka svake tvrtke...

 

Znaci oni moraju nac omjer između dobrog, kvalitetnog, sto jeftinijeg za izradit, i pristupacnog da bi nakraju napravili nešto šta če se "dobro" prodavat...a to nije mala stvar...jer to nisu samo dva faktora..ia ih tu i još sitnijih.

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
offline
Xbox "720"

Sta kazete koliko moze bit istina? 11. je E3,a 23. navodno izlazak konzole.Po meni se dobro ovo slaze...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 22:13 (matejgamer12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Sve ok samo kriva godina{#}

 

I još je pisano 1 Aprila

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 22:15 (dado123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox "720"

A jbg nisam ju ni gledo lol.

13 godina
protjeran
offline
Xbox "720"

Glasina vezana za novi Xbox, navodno za igranje će biti potrebna stalna veza s internetom i korištene igre će biti blokirane...{#}

 

http://megagames.com/news/eidos-cofounder-xbox-720-requires-always-internet-and-block-used-games

 

Zar je moguće?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Što mislite, dali će xbox 720 biti bolji od PS4?!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox "720"
funky boy kaže...

Što mislite, dali će xbox 720 biti bolji od PS4?!

A bit ce isti ko i svaki put, prodavat će se onaj kojeg prvog jailbreakaju, što je sa prošlom generacijom bio slučaj sa xbox-om, neznam tko normalan na tim konzolama igra original igre kad jedna igra dođe 500 kn, a teško je za nać igru kojoj sp traje više od 15-tak sati.

Kupio sam ono go*no od playstationa čim je izašao u nadi da će ga jb-at brzo, kad ono prošlo 2 godine ništa, tek kasnije su nešto uspjeli, a i to im još ne radi kako spada. Sad cekam da vidim ko prvi pada i njega kupujem:D

Battlelog: Xtream_gjurki
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 15:09 (Volvox).
13 godina
offline
Xbox "720"

Opa,neće biti ni xbox 720 ni durango ili kako već se nagađalo,već bi mogao biti Xbox Infinity.Link.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Ime je XBOX ONE,tako da bi moderatori trebali preimenovati topic.

 

enivej,sta se na ovom forumu nista ne prica o konzolama? na rebootu je to glavna tema :O

 

eto vam i ofišl slika novog xboxa,kontrolera i kintekta :)

ja sam Zeko -Ja Slava! -A mi smo ZEKOSLAVCI
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 20:37 (bancic123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox "720"

Po meni jedno od jadnijih predstavljanja konzole ikad.

 

Kao da su predstavljali novu generaciju MaxTVa, a ne gaming konzole.

Ljudi ocekuju igre, detalje kontrolera, funkcije doticnog u samom gameplayu itd. 

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox "720"
pataljunga kaže...

Po meni jedno od jadnijih predstavljanja konzole ikad.

 

Kao da su predstavljali novu generaciju MaxTVa, a ne gaming konzole.

Ljudi ocekuju igre, detalje kontrolera, funkcije doticnog u samom gameplayu itd. 

 

 

upravo to,jebote TV,ionak mi mozemo zaboraviti na to :P

 

a i kao konzola me se nije dojmila,ps4 ce biti bolji cini mi se,a i hardverski je xbox slabiji 

ja sam Zeko -Ja Slava! -A mi smo ZEKOSLAVCI
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 20:56 (bancic123).
15 godina
offline
Re: Xbox "720"

Kratki sažetak jučerašnjeg eventa :D

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 12:17 (emerik).
16 godina
offline
Xbox One

Eto AMD je i službeno potvrdil da se u novom Xbox One nalazi njihova APU kombinacija.Iako nisu precizirali to je sigurno identičan 8 Core Jaguar CPU kao i u slučaju Sony PS4 konzole.No to se več znalo dost dugo vremena, kak bi rekli do sad je bila javna tajna normalno kaj drugo tak to ide u praksi.Cool

 

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2419289,00.asp

 

"AMD is very excited to be working with Microsoft on their next-generation Xbox One. The Microsoft Xbox One leverages a single-chip, semi-custom AMD APU, with custom components co-developed with Microsoft designed to enable unique attributes of the system Microsoft is bringing to market," Saeid Moshkelani, corporate vice president and general manager of AMD's Semi-Custom Business Unit, said in a statement."

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox "720"
pataljunga kaže...

Po meni jedno od jadnijih predstavljanja konzole ikad.

 

Kao da su predstavljali novu generaciju MaxTVa, a ne gaming konzole.

Ljudi ocekuju igre, detalje kontrolera, funkcije doticnog u samom gameplayu itd. 

 

 

Istina, prema svemu vidjenom, kako sluzbenom tako i onom nesluzbenom, Xbox One je prvenstveno zamisljen kao multimedijalni centar/hub a onda sve ostalo. Predpostavljam da im je od samog pocetka razvoja nit vodilja bila kako sto uspjesnije kontrirat famoznom nadolazecem Applevom TV-u nego Sonyu i njihovom Playstationu, prilicno hrabra odluka, al odluka koja bi ih na kraju mogla skupo kostat jer kao konzola Xbox One ce gotovo u svemu bit inferioran novom Playstationu.

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:35 (R4sput1n).
14 godina
neaktivan
offline
Xbox One

ovaj video sve govori

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KbWgUO-Rqcw

 

EDIT: pardon, video već prikazan ovdje

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:45 (Figo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Ako nista drugo zanimljivo je procitati neke starije komentare i predvidanja. {#}

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice