EA account

poruka: 7
|
čitano: 3.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
EA account

Pozz ekipa evo imam jedan problem sa EA account.

Radi se o tome da sam kupio EA account  od jednog bug forumaša dogovor je bio da kupujem Medal of Honor i sve super ja njemu lovu uplatim on meni pristupne podatke (e-mail i pass) ja sam promjenio pass i e-mail i sad nastaju problemi lik me zove i kaže mi da se zahebo jer na tom accountu postoji i igra Battlefield bad  company 2  što je istina provjerio sam da igra je vezana za taj account.Šta da radim postoji li kakva mogućnost da se igra BC2 prebaci na neki drugi  account jer nebi htijeo lika zahebati šta nam je činiti daj te neko pametno riješenje osim da se služimo obadvojica istim accountom ako je to uopće i moguće biti prijavljeni istovremeno na jedan account  HITNO JE  PLS HELLP{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: EA account
Nisam ziher da bi mogli obojica biti prijavljeni, probajte...

Ako ne ide jedan se mora odreći acca. Ne postoji opcija prebacivanja igre.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
neaktivan
offline
RE: EA account

mislim da nemozes biti prijavljen na isti racun na 2 mjestaa rijesenje je da mu nadoplatis i za bad company 2 jos.

darkness is my friend
13 godina
neaktivan
offline
EA account

Vrati ti pare, ti njemu account i rijeseno?

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: EA account
ljubo2mad kaže...

mislim da nemozes biti prijavljen na isti racun na 2 mjestaa rijesenje je da mu nadoplatis i za bad company 2 jos.

Da i meni se činilo tako najbolje ali problem je u tome što sam ja već imao BC2 I jučer sam ga prodao tu na forumu jer mi se igra nije sviđala ja sam više za COD i sl.  zar se nemože pokloniti nekome igra sa svog acc jel postoji nešto tako 

????????????????????

16 godina
neaktivan
offline
RE: EA account

nazalost ako je igra vec na tom racunu nemozes je poklonit vec je stalno vezana na taj racun.

darkness is my friend
13 godina
protjeran
offline
EA account

Logira se na EA Account,i ako ima key od BF BC2 onda je dobro,napravi novi acc,a ti na svom acc-u obrišeš imaš delete tipku.Stisne to označeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice