Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 668.268
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Mislim da ako odes u stables da ce konj biti tamo ili ako prespavas u kampu.nisam siguran

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sinoc sam naisao na vjerojatno najludji side story do sada. Da ne spojlam previse, samo otidjite do brace i seke. Debeli braco sjedi na trijemu. Kuca je negdje SI u Lemoyne dijelu, blizu granice s New Hanoverom.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skužio sam da je cinematic camera=konj na auto pilotu. Možda pomogne nekome, tko ne čita tutoriale kao ni ja.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 23:27 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Red Dead Redemption 2

Aha je, samo pustite nek ide sam i sjebite se ko ja. Imo sam arabiana, izmaksanog do kraja na bondingu i punog opreme i svega, ono pun kurac je vrijedio i vremena sam utrosio u njega i snjim. I reko jednom neda mi se jahat i uaplim cinematic, cinematic odvede konja na brdo, spotakne se i padne u provaliju od 40 metara. Ode moj konj u zaborav. 

Par puta nakon tog u cimematicu su me napadale pume, bande, random ljudi itd. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Samo odeš u stable i tamo imaš opciju da stvoriš konja ma koliko god on daleko bio. Super opcija.

 

Ja sam skužio da mi se oni likovi što im usput pomogneš stalno pojavljuju. Onaj tip što ga je ugrizla zmija već četvrti put mi se pojavio. Onaj šumar što upadne u svoju klopku dva puta, ona žena što je oteta isto i ima tih pacijenata još.

Tako da ovaj kauboj više nikome ne pomaže, eventualno mogu dobiti samo jednu preko usta da se opamete. Znači kad sam danas vidio onog pajdu da ga je zmija opet ugrizla mrak mi je pao na oči. I još se uvijek pojavi kad ja nekud žurim ili lovim.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Završio sam misiju gdje se napiješ u saloonu i nestao mi Carbine repeater iz inventorya.

S druge strane, u inventoryju mi se pojavili svi pištolji starih revolveraša koje sam pobio.

Malo zbunjujuće.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Skužio sam da je cinematic camera=konj na auto pilotu. Možda pomogne nekome, tko ne čita tutoriale kao ni ja.

 Hvala. Nisam to znao. Probao sam par puta, ali mi nije djelovalo obećavajuće. 

 

Što se tiče konja, ja sam svog isto ostavio u onoj misiji gdje je potrebno ukrasti onu kočiju, kasnije mi se konj samo pojavio u kampu. Radije bi ga pustio da umre nego da moram ići po njega. 

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Zanima me ako sad u pocetku ovaj kamp dignemo na max sve,a posle bude kamp na drugom mjestu dali on ostaje na maxu i tada ili opet trebas sve dizati na max,donirati pare itd...

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...

Završio sam misiju gdje se napiješ u saloonu i nestao mi Carbine repeater iz inventorya.

S druge strane, u inventoryju mi se pojavili svi pištolji starih revolveraša koje sam pobio.

Malo zbunjujuće.

 

da, pokupiš sve pištolje tih revolveraša, svaki ima poseban. nisu ništa ekstra ali nije loše da ih imaš. meni se jednom dogodilo da mi nestane puška koju sam imao, dobio sam je za besplatno poslije kod gunsmitha.

 

rockstar je jučer po mrežama objavio neke game tips koji nisu objašnjeni u igri a vrlo su zgodni, stavit ću ovdje sliku. u svakom slučaju bitno za one koji su se žalili na kontrole postoje alternativne kontrole s kojima se dosta možete igrati u settingsima

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HeadHunter1649 kaže...

Samo odeš u stable i tamo imaš opciju da stvoriš konja ma koliko god on daleko bio. Super opcija.

 

Ja sam skužio da mi se oni likovi što im usput pomogneš stalno pojavljuju. Onaj tip što ga je ugrizla zmija već četvrti put mi se pojavio. Onaj šumar što upadne u svoju klopku dva puta, ona žena što je oteta isto i ima tih pacijenata još.

Tako da ovaj kauboj više nikome ne pomaže, eventualno mogu dobiti samo jednu preko usta da se opamete. Znači kad sam danas vidio onog pajdu da ga je zmija opet ugrizla mrak mi je pao na oči. I još se uvijek pojavi kad ja nekud žurim ili lovim.

 

ima tih encountera što se ponove par puta, ali ih imaš vrlo jedinstvenih (i to dosta) na koje ćeš naletiti samo jednom. igra se nekad pretvori u pravi horor, samo ću to reći. također su vrlo zabavni susreti sa drugim bandama, od dijaloga do načina na koji će se to rasplesti, a kad dođe do potezanja oružja e to je uživancija, hardcore vestern

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hrka11 kaže...

Zanima me ako sad u pocetku ovaj kamp dignemo na max sve,a posle bude kamp na drugom mjestu dali on ostaje na maxu i tada ili opet trebas sve dizati na max,donirati pare itd...

 sve ti ostaje koliko si nadogradio. dakle nećeš više puta ispočetka nadograđivati kamp. 

 

savjetujem svima da kada dobiju mogućnost lova na legendarne životinje da među prvima krenu na elka, istočno od strawberrya. on daje mogućnost craftanja trinketa pomoću kojega dobiješ kvalitetniju lovinu. dakle životinja bude najbolje kvalitete iako ju npr. nisi pogodio u srce ili glavu. mislim da ovo nije spoiler jer su te info dostupne kad dobiješ kartu legendarnih životinja, ali sam obojao za svaki slučaj

11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...
Meni recimo smeta u igrama pogotovo ubisoftovim sto na ekranu imam trideset strelica koje lokazuju i mjere koliko imam do cega. Meni ovo pase. Cak sam jedno vijrmee igrao samo sa kompasom.

 Ja sam sinoc instalirao kompanion app na smartphone i super mi je jer tako imam mapu stalno otvorenu na mobitelu pored sebe i ne moram je otvarati u igri da bih nesto pogledao ili oznacio. Umjesto da su za mapu stavili touchpad oni stavili options pa tek onda odaberes mapu...

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ako klikneš i držiš Options na kontroleru, odmah ti otvori mapu.
PSN - DeniZg80
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
dzelo kaže...

Sto se tice te misije, ja sam uspio nekako stealth da udjem i otmem kociju, a onda naravno da su me krenuli ganjat, ali nije tesko pobjeci uopste. 

 

Mislim da mozes takodjer sacekat da kocija izadje iz sredista tog, meni je je cak prvi put u Valenitneu pokazalo na mapi. 

 

 

 

 

Meni je nakon te misije konj ostao na toj lokaciji, pa sam se morao pješke vraćati do njega 15 minuta, jer nisam htio nikom ukrasti konja, a u kampu ih ima kolko oćeš a nitko neda peder. Al dok ja njega trebam furati negdje onda može. Toliko o realizmu. ;-)

 Imas u kampu konje koji su bez sedla i njih mozes uzimati bez problema.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...

Vezano uz konja, šta napraviti kad imam temprorary konja, a moj konj je ostao negdje na drugom kraju mape?

Jel' se vrati natrag u bazu nakon nekog vremena? Nije valjda da moram ići po njega.

Čini mi se da jedino Save-Load pali u tom slučaju?

 Ja sam znao imati istovremeno po 2-3 temporary konja i svi zamnom idu. Moj konj kada negdje ostane pretezno mi se vrati u kamp, ili u najgorem slucaju odes do najblize dostupne stale i tu ga pokupis. Imas upgrade i za kamp gdje mozes imati vise mjesta za konje i mogucnost da ga vratis kada pozelis.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Skužio sam da je cinematic camera=konj na auto pilotu. Možda pomogne nekome, tko ne čita tutoriale kao ni ja.

 Ja kada upalim cinematic kameru konj i dalje ne ide sam, nego moram i drzati X a i upravljati :S

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Moraš držati X, ali ne moraš upravljati. Konj prati zadanu rutu do cilja (ako si ju zadao).

PSN - DeniZg80
12 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Ekipa jel se zna šta je za očekivati od Multiplayera, zašto to sve rocstar drži u tajnosti?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HeadHunter1649 kaže...

Ekipa jel se zna šta je za očekivati od Multiplayera, zašto to sve rocstar drži u tajnosti?

 Dolazi ovaj mjesec, jos se ne zna kada tocno. Naveli su da ce MP izdati kao Betu prvo iako ne znam zasto. Neki kazu da bi, ako se slijedi do sadasnju sprancu, MP mogao ocekivati cak ovaj petak (2 tjedna od izdavanja igrice) ali i da je to veoma optimisticna prognoza. U svakom slucaju, ceka se da R* izda teaser/trailer za MP.

Mene interesira kako ce MP izgledati. GTAV je bio strasno skucen s obzirom da je vecina igraca u gradu, da su svi prikazani na mapi i da su ili u jurilicama ili letjelicama pa su svi stigli do svakoga u manje od minute. RDR2 je ogroman naspram tome.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 11:07 (sexytoiletpaper).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
sexytoiletpaper kaže...
HeadHunter1649 kaže...

Ekipa jel se zna šta je za očekivati od Multiplayera, zašto to sve rocstar drži u tajnosti?

 Dolazi ovaj mjesec, jos se ne zna kada tocno. Naveli su da ce MP izdati kao Betu prvo iako ne znam zasto. Neki kazu da bi, ako se slijedi do sadasnju sprancu, MP mogao ocekivati cak ovaj petak (2 tjedna od izdavanja igrice) ali i da je to veoma optimisticna prognoza. U svakom slucaju, ceka se da R* izda teaser/trailer za MP.

Mene interesira kako ce MP izgledati. GTAV je bio strasno skucen s obzirom da je vecina igraca u gradu, da su svi prikazani na mapi i da su ili u jurilicama ili letjelicama pa su svi stigli do svakoga u manje od minute. RDR2 je ogroman naspram tome.

Nisam znao ovooza betu. Bilo bi dobro da dođe ovaj petak ali i ja mislim da je to malo rano. I mene zanima kako će izgledati naspram GTA5.

Također me zanima kako će odraditi Bounty u MP, hoćemo li ići u lov na druge igrače koji imaju Bounty.

6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Iskreno nisam baš zainteresiran za MP. Nekako imam osjećaj da će biti kao i u GTA V. 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ja sam jednom uspio ali neznam kako da nisam ni X drzao. Ostavio gamepad i on je sam isao
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Za automatsko jahanje triba uhvatiti brzine malo prije paljenja cinematic kamere, inace konj uspori i stane.

Potpis:
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ne znam jel netko naveo ovdje, što se tiče maski i bandana kad ste zločkasti, obični ljudi vas ne prepoznaju i nemate problema, ali čim dođete u sukob sa zakonom, čim vam se oni približe i krene pucnjava oni odmah znaju da je to arthur morgan i onda kreće bounty. također će vas obični ljudi prepoznati ako se vratite u mjesto gdje ste već počinili zločin ako izgledate isto, dakle nosite istu odjeću i dođete na istom konju, obični ljudi vas prepoznaju bez obzira na bandanu. dakle NPCevi PAMTE što ste izveli.

 

dakle da rezimiram na primjeru:

1. počinite zločin u rhodesu sa bandanom, ima nekoliko svjedoka i oni odmah idu prijaviti, ali vi pobjegnete prije nego dođe zakon - tad ste slobodni i bez bountya te se opet možete vratiti u Rhodes i počiniti nešto u istoj odjeći i nitko opet neće znati da ste to vi

 

2. počinite zločin u rhodesu sa bandanom, svjedoci prijave i dođe do pucnjave, napucavate se sa šerifom i tada vam se automatski upiše bounty i svejedno je hoćete pobjeći. tada ako platite bounty i promijenite odjeću i dođete opet izvesti neku glupost i imate bandanu opet ide sve ispočetka, nemate bounty dok ne dođe šerif i ako pobjegnete čisti ste ko djevica. također ako promijentie odjeću a niste platili bounty od prošlog puta NEĆE vam se povisivati bounty zbog novih zločina, dok god vas ne prepoznaju tj. dok ne dođete u sukob sa šerifom

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 14:19 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Primjetio sam da je u Strawberryju framerate daleko najlošiji nego bilo gdje drugdje, ni u St. Denisu nije tako loš. A Strawberry je mnogo manji, 7-8 kuća...vrti se valjda na 20fpsa, dok u St. Denisu i ne primjećujem (takve) dropove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...

Primjetio sam da je u Strawberryju framerate daleko najlošiji nego bilo gdje drugdje, ni u St. Denisu nije tako loš. A Strawberry je mnogo manji, 7-8 kuća...vrti se valjda na 20fpsa, dok u St. Denisu i ne primjećujem (takve) dropove.

 meni isto, svugdje mi je dobro, u prirodi i manjim gradovima odlično sve, u saint deniseu zna zaštekati ali ništa što bi mi smetalo, ali strawberry baš zeza. baš su osjetni padovi. tako mi je isto jednom bilo u jednom vlaku, opljačkao sam nekoliko puta vlakove al u jednom mi je baš bio gadan fps drop. 

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
U Strawberryju imam bounty 250 dolara :( dodem ga platiti kad ono di je seriff ima samo zatvor, onda su me poceli napadati lovci i ubili me :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gogy7 kaže...
U Strawberryju imam bounty 250 dolara :( dodem ga platiti kad ono di je seriff ima samo zatvor, onda su me poceli napadati lovci i ubili me :(

 Lijepo kad dođu ti stoj mirno i nemoj ni slučajno vaditi oružje, igra će ti dati opciju da se predaš i tako nećeš ni morati platiti Bounty. Jbg malo ćeš provesti u zatvoru.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HeadHunter1649 kaže...
Gogy7 kaže...
U Strawberryju imam bounty 250 dolara :( dodem ga platiti kad ono di je seriff ima samo zatvor, onda su me poceli napadati lovci i ubili me :(

 Lijepo kad dođu ti stoj mirno i nemoj ni slučajno vaditi oružje, igra će ti dati opciju da se predaš i tako nećeš ni morati platiti Bounty. Jbg malo ćeš provesti u zatvoru.

 

Zašto onda uopće igrati tu igru? :-) Možeš igrat Simse :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Red Dead Redemption 2

Ako ocete da vam konj sam ide u cinematicu klikcite x da konj brzo potrci i onda dok stiscete x pritisnete onaj touchpad i drzite dok ne krene cinematic. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice