Spin Tires

poruka: 145
|
čitano: 66.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Spin Tires

Ma uzimam i ja na steamu, vrijedi igra 25eur. A o developeri obećali dodavanje podrške za G27 i pogled iz kabine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

Onaj osjećaj kad otključavaš dio mape cjelu noć i sviće zora a crnom tornadu ni traga {#} ali glavno da sam se uspio popesti na veliki kameni brijeg i promašiti tornado za kojih 50 m {#} 

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Hyperion kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

A dali se može upravljat kranom na onom kamionu 8x8?

 

Ima opcija za kran ali kaj god pokušam on ne mrda.

Prvo moraš otić na advanced opcije pa uključit grajfer pa onda tek možeš upravljat njime. Radi provjereno, danas sam prvi put natrpao drva s njim.

Fele08 kaže...

i ja isto probao al ne radi, mislim da cu morat odustat od igre, dosa do zadnjeg Cloak da otkljucam i igra mi se svaki put rusi, kaze runtime error, malo googlao jos ljdui se zali probao neka rjesenja al nista opet crash....

Na kojoj mapi ti se crasha?

 

Zašto bi odustao, šta ako je recimo samo na jednoj mapi taj error, u ove 3 koje sam igrao (Hill, Volcano, Coast) sam sve istražio i ni jednom se nije crashala igra?

Mislio sam ovaj na 3:30

 

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 22:11 (Nisam Ja,Nisi Ti).
12 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Evo malo slika od mene ;)

 

Na slikama su MAZ-537 i MAZ-7310

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 22:30 (Kiki287).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Spin Tires

Ma prehebena je igra, bolja nego neki blockbusteri.

 

Coast je prilično lagana mapa u odnosu na Volcano i Hills.

 

Evo i nešto slika, na brzaka sam okinuo ss-ove, nisam se trudio baš. Više sam htio pokazat koji se priključci mogu stavit na kamione.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2014 14:38 (Hyperion).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Probao jučer pirat verziju i igra me oduševila, pa sam sad piknuo original na steamu. Kako je igra dobro napravljena, ovakvo šta nisam igrao nikad!

Sad znam šta bi volio radit u RL {#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

A dali se može upravljat kranom na onom kamionu 8x8?

 

Ima opcija za kran ali kaj god pokušam on ne mrda.

i ja isto probao al ne radi, mislim da cu morat odustat od igre, dosa do zadnjeg Cloak da otkljucam i igra mi se svaki put rusi, kaze runtime error, malo googlao jos ljdui se zali probao neka rjesenja al nista opet crash....

....isti slučaj...nešto sam našao/fix, pa sam sve odradio kako je napisano i idemo igrati ispočetka pa budemo vidjeli da li pomaže:

TO FIX THE CRASH of unlocking all garages or all cloaking points or other Achievements:


To make things short, just do the following:
- Use a hex editor (search the web to find one if you don't have)
- Open the cracked SpinTires.exe (CODEX version)
- Go to the address 00696DFE, or search for hex "0F 86 58 01 00 00 8B 4C 24 1C"
- replace the "0F 86" with "90 E9"
- save the exe
- done!

 

PS: FIX radi...{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2014 20:24 (lion002).
14 godina
offline
Spin Tires

Pitanjce.

 

Ja na ovaj kamion 8x8 nemam opcije da stavljam kran na njega(ovaj kran kojim se može upravljat) i prikolicu za drva. Mogu samo stavljat onaj kran koji nosi 400 repair pointsa ako se ne varam.

 

Jel to kod svih tako sa jogurt verzijom?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spin Tires
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pitanjce.

 

Ja na ovaj kamion 8x8 nemam opcije da stavljam kran na njega(ovaj kran kojim se može upravljat) i prikolicu za drva. Mogu samo stavljat onaj kran koji nosi 400 repair pointsa ako se ne varam.

 

Jel to kod svih tako sa jogurt verzijom?

Na E-7310 možeš samo stavit kuku za vuć prikolice (s tim da ne možeš ni jednu spojit na njega) i onu dizalicu s kukom, ništa drugo ne ide na njega. Ionak je smeće, spor, trom, nizak, jako puno damage-a prima i troši gorivo ko lud.

Fortune favours the brave
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Hyperion kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pitanjce.

 

Ja na ovaj kamion 8x8 nemam opcije da stavljam kran na njega(ovaj kran kojim se može upravljat) i prikolicu za drva. Mogu samo stavljat onaj kran koji nosi 400 repair pointsa ako se ne varam.

 

Jel to kod svih tako sa jogurt verzijom?

Na E-7310 možeš samo stavit kuku za vuć prikolice (s tim da ne možeš ni jednu spojit na njega) i onu dizalicu s kukom, ništa drugo ne ide na njega. Ionak je smeće, spor, trom, nizak, jako puno damage-a prima i troši gorivo ko lud.

Ima još jedan 8x8. Mislim da ima troznamenkastu oznaku, on može montirati sve, ja s njim drva prevozim, nema šanse da negdje zapne. Ali troši 20l/min sa upaljen 8x8 i diffom.

15 godina
offline
Spin Tires

Probao malo već prije igru, a i sad ponovo. Kako proći preko vode u riveru sa manjim autom ili kamionom? Uspio sam naći jedan prelaz, ali kod ostalih me uvijek potopi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spin Tires
St0ka kaže...

Ima još jedan 8x8. Mislim da ima troznamenkastu oznaku, on može montirati sve, ja s njim drva prevozim, nema šanse da negdje zapne. Ali troši 20l/min sa upaljen 8x8 i diffom.

D-537 je to, ali E-7310 je ipak najveći potrošač goriva, troši 40L sa 8x8 i šperom uključenom u 3. brzini kad voziš po asfaltu.

Jack Sparrow kaže...

Probao malo već prije igru, a i sad ponovo. Kako proći preko vode u riveru sa manjim autom ili kamionom? Uspio sam naći jedan prelaz, ali kod ostalih me uvijek potopi.

Nisam igrao tu mapu još, ali ono uvijek ga možeš vući s kamionom. Samo staviš da skreće automatski i možeš stavit winch na "accel" i držiš "F" da džip isto vozi, na HILL nisam mogao uzbrdo sa dugom prikolicom i C-255 kamionom pa sam morao jedno 500 metara šlepat s drugim 6x6 kamionom, to D-537 sam izvuče btw.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 9:44 (Hyperion).
15 godina
offline
Spin Tires

Pa potopilo mi sve kamione do sada, na svim prelazima osim jednog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spin Tires

Meni odlična igra za opuštanje. Nadam se da budu radili na nadogradnjama za igru i daljnjem razvijanju igre, novih vozila, mapa, zadataka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 10:53 (Osa).
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Hyperion kaže...
St0ka kaže...

Ima još jedan 8x8. Mislim da ima troznamenkastu oznaku, on može montirati sve, ja s njim drva prevozim, nema šanse da negdje zapne. Ali troši 20l/min sa upaljen 8x8 i diffom.

D-537 je to, ali E-7310 je ipak najveći potrošač goriva, troši 40L sa 8x8 i šperom uključenom u 3. brzini kad voziš po asfaltu.

Jack Sparrow kaže...

Probao malo već prije igru, a i sad ponovo. Kako proći preko vode u riveru sa manjim autom ili kamionom? Uspio sam naći jedan prelaz, ali kod ostalih me uvijek potopi.

Nisam igrao tu mapu još, ali ono uvijek ga možeš vući s kamionom. Samo staviš da skreće automatski i možeš stavit winch na "accel" i držiš "F" da džip isto vozi, na HILL nisam mogao uzbrdo sa dugom prikolicom i C-255 kamionom pa sam morao jedno 500 metara šlepat s drugim 6x6 kamionom, to D-537 sam izvuče btw.

E al vidio sam vidio na YT kako upravo 7310 ima kran za drva prevozit, jel to zbog jogurt verzije ili su izbacili iz igre to?

 

15 godina
offline
Re: Spin Tires
St0ka kaže...

E al vidio sam vidio na YT kako upravo 7310 ima kran za drva prevozit, jel to zbog jogurt verzije ili su izbacili iz igre to?

 

Nemam pojma, ja na 4 različite mape nisam imao opciju tog priključka.

Fortune favours the brave
9 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Ljudi kako da igram Spin Tires u multiplejeru,non-stop mi samo pretrazuje odnosno pise Searching...pomozite mi molim vas,igra je vrh....:D

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Spin Tires

Kako da igraš multiplaijeru? Ili tako da se nastaviš školovati i tokom školovanja naučiš pravopis ili tako da kupiš igru preko Steama.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires

alo decko ja nisam trazio da pametujes mnogo nego da pomognes ako hoces,odnosno da pomogne neko...a kad smo vec kod pravopisa,pogledaj tvoju por..

11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Igra je odlična, stvarno već cijelo popodne drži me. {#}

Nego imam pitanje, igram zasad na mapi coast, htio bi probati koju drugu mapu još, hoće mi ostati mapa coast otkrivena i progress koji imam ako krenem drugu ili jednostavno moram onda ispočetka?

I drugo pitanje kako otključati garažu novu, što to točno treba dovesti do nje, odnosno koji teret daje "garage points"?

 

Evo i slike mojih neprilika usput. Na tren nisam gledao teren i eto. {#}

Ups :D Ups :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 19:27 (GeraltTheWhite).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

Kako otključati garažu i dodatnu opremu ?

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spin Tires
GeraltTheWhite kaže...

Igra je odlična, stvarno već cijelo popodne drži me. {#}

Nego imam pitanje, igram zasad na mapi coast, htio bi probati koju drugu mapu još, hoće mi ostati mapa coast otkrivena i progress koji imam ako krenem drugu ili jednostavno moram onda ispočetka?

I drugo pitanje kako otključati garažu novu, što to točno treba dovesti do nje, odnosno koji teret daje "garage points"?

 

Evo i slike mojih neprilika usput. Na tren nisam gledao teren i eto. {#}

zagi55 kaže...

Kako otključati garažu i dodatnu opremu ?

Garage Carriage (2 boda) ili Garage Trailer (4 boda) trebaš dovest i iskrcat u garažu koju želiš otključat. Da bi otključao garažu trebaš dovest 4 boda garaže (neznam kak bih to drukčije nazvao), to ti je dvije ture ako koristiš Garage Carriage ili samo jedna tura ako vučeš Garage Trailer, ali je ujedno i teže je dovest do garaže ako ima puno blata i uskih prolaza. Kada dođeš do garaže staneš i pojavit će ti se prozorčić sa gumbom "Unload", vrlo jednostavno.

 

Za sada možeš na jednoj mapi igrat i imat na njoj save-an progress, ako kojim slučajem kreneš igrat na drugoj mapi sve ti se briše. Znači mapu po mapu rješavaj.

 

Kak si se uspio na ravnom prevrnut XD

 

Dodatnu opremu svi kamioni imaju po defaultu nemaš ništa za otključavat, dođeš do garaže pričekaš sekundu i pojavit će ti se prozor sa svim priključcima. Ako ti recimo za cisternu piše unavailable onda prvo trebaš stavit "Tractor" pa tek onda cisternu, sve se da skužit sa trial and error pristupom, a ima i tutorial neki koliko sam vidio.

 

 

BTW: Još se pitam čemu služi "Carriage" priključak, kad ono i u to se daju strpat drva, ali samo 2 količine/bodova.

 

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 20:14 (Hyperion).
15 godina
offline
Spin Tires

...huhh {#}..Coast full završen...idemo dalje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

Ako netko želi napraviti kiper od ZIL-130  evo mod  i video. Samo pazite da ne stavite preveliki kamen jer onda neće moći iskipati {#}. Onda mod za UAZ 469 spotlight i kanister od 20 l  i mod za prava imena kamiona. (s njim ne možete igrati multiplayer)

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 13:21 (zagi55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

dal se moze korisitti kran na ono 8x8 pljosnatom cudu. i ima li ko da je raspolozen za Multiplayer da se dodamo na steamm ,moj je : Fele(BiH)
kad se izadje iz MP, gubi se progres, imal neki nacin da se sacuva il svaki put moras ispocetka 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 0:50 (Fele08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

Koje vratolomije s drvima :D Jučer sam se uspio prevrnuti na bok, a da su drva ostala na kamionu. Ni jedno drvo mi nije bilo u dosegu da se povućem van ili na bok ponovo na kotače, pa sam otvorio kran/ruku i njime se odgurnuo od tla ponovo uspravno. I tako sam se odgurnuo do prvog drva. Zakopčam se i vučem van i odjednom mi nestane vitlo. Nemam više točkica na kamionu za povuči se. Mislim se, vjerojatno se oštetilo i zato ga više nema. Pokušavao sam sve živo ali ni milimetra iz blata, nisam se uspio izvući i ostavim ga tako. Dođem danas i vitlo opet postoji, vjerojatno je bio neki bug u igri. Napokon se izvučem skoro van, al mi smetalo drvo. Idem ponovo rikverc, kad ono drva iskoče iza iz prikolice. I izvučem se sad skroz van, ali drva vučem za sobom. Gotovo se ne mogu kretati pa se vučem od drva do drva :D

Pogled prije prelaska vode Pogled prije prelaska vode
Prevrtanje Prevrtanje
Podizanje kranom Podizanje kranom
Uspravljen kamion Uspravljen kamion
Trenutak iskakanja drva Trenutak iskakanja drva
Nastavak natezanja okolo od drva do drva Nastavak natezanja okolo od drva do drva
Moj PC  
5 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Osa kaže...

Koje vratolomije s drvima :D Jučer sam se uspio prevrnuti na bok, a da su drva ostala na kamionu. Ni jedno drvo mi nije bilo u dosegu da se povućem van ili na bok ponovo na kotače, pa sam otvorio kran/ruku i njime se odgurnuo od tla ponovo uspravno. I tako sam se odgurnuo do prvog drva. Zakopčam se i vučem van i odjednom mi nestane vitlo. Nemam više točkica na kamionu za povuči se. Mislim se, vjerojatno se oštetilo i zato ga više nema. Pokušavao sam sve živo ali ni milimetra iz blata, nisam se uspio izvući i ostavim ga tako. Dođem danas i vitlo opet postoji, vjerojatno je bio neki bug u igri. Napokon se izvučem skoro van, al mi smetalo drvo. Idem ponovo rikverc, kad ono drva iskoče iza iz prikolice. I izvučem se sad skroz van, ali drva vučem za sobom. Gotovo se ne mogu kretati pa se vučem od drva do drva :D

ovo je coast mapa ovaj dio je jako tezak, lakse ja da si isao lijevo nego uz ovo brdo lako se prodje al je onda problem provuc se kroz sumu sa prikolicom

13 godina
offline
Spin Tires

Nastavak priče. Zaglavio sam između 2 drva i nisam mogao nikud. Odkopčao sam prikolicu i onda shvatio da ju mogu na novo natovariti. Povukao sam ju sajlom van, prikopčao i natovario. Nastavljam put dalje. :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Spin Tires

Ja sam danas na "Plain" mapi prevrnuo prikolicu i kamion 2 puta i morao utrpavat nazad, te sam morao kamion vući kroz blato dobar dio mape jer čim ugrezne propadne do osovine i više se ne može pomaknut. Najgore što na ovoj mapi nema D-537 kamiona, pa moraš vuć sa ovima C-255 i C-430 (nisam siguran jel 430 ili 4300).

 

Problem je što ostaje deformacija tla tamo gdje si već išao sve dok ne završiš s mapom, no to je realistično i zanimljivo.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 14:17 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Hyperion kaže...

Ja sam danas na "Plain" mapi prevrnuo prikolicu i kamion 2 puta i morao utrpavat nazad, te sam morao kamion vući kroz blato dobar dio mape jer čim ugrezne propadne do osovine i više se ne može pomaknut. Najgore što na ovoj mapi nema D-537 kamiona, pa moraš vuć sa ovima C-255 i C-430 (nisam siguran jel 430 ili 4300).

 

Problem je što ostaje deformacija tla tamo gdje si već išao sve dok ne završiš s mapom, no to je realistično i zanimljivo.

jel funkconalan kran na ovom 8x8 cudu, ja probao al nista ne pomice se

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice