Amis dizanje brzina!

poruka: 26
|
čitano: 11.712
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Jesu li digli kome brzinu u amisu?I zasto je danas tak net spor?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Kolika ti je brzina?

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Amis dizanje brzina!
I meni je net uzasno spor.DL=0.5 kb/s,barem tak speedtest veli.S ovom trenutnom brzinom niti 360p video ne mogu pogledat.
Pokusao 5 puta zvat szk i stalno su njihovi agenti zauzeti.
Sutra valjda ne bu bilo problema a valjda bu nam brzinu isto digli,kaj drugo. ;)
Death has a thousand faces,evil only one.
14 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Da tak je i meni sad isto!Nemres nis...navodno se je nes u samoboru desilo s optikom tak sam bar cuo,sad jel netko zna malo vise da nam pojasni posto je szk nemoguce dobit?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Amis dizanje brzina!

Vidite što sam iskopao:

 

 

 

U promotivnom razdoblju od 01.09. do 31.12.2010. Amis svim svojim amis 2u1 privatnim korisnicima povećava brzine paketa za istu cijenu - pružajući im mogućnost uživanja u većim brzinama do kraja godine!

 

Paketu brzine do 4 Mbps, povećava se brzina do 8 Mbps, a paketima brzine do 6 i 8 Mbps, povećava se brzina do 16 Mbps. U slučaju da linija ne omogućava maksimalnu brzinu, Amis Telekom će isporučiti najveću moguću koju linija može podržati.

 

Povećanje brzina uslijedit će postupno tijekom mjeseca kolovoza, dok novi uvjeti za pakete vrijede od 1. rujna 2010. do kraja 2010. godine.

 

Zadovoljstvo naših korisnika nam je prioritet i vjerujemo da će Vas ova nova pogodnost obradovati, te Vam još jednom pokazati da je Vaš izbor Amis Telekoma za svog pružatelja telekom usluga bio i ostao izuzetno dobar potez.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

To svi znamo ,al mene zanima dal su nekom digli sad brzinu jer navodno ide po kvartovima postepeno dizanje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

meni nisu povečali brzinu.....još.......nadam se, danas je sve jako usporeno.......osjećam se kao u doba dial up-a..........

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Poštovani korisnici,  trenutno su u tijeku manje nepredviđene tehničke poteškoće u pružanju usluge pristupa internetu, te Vas molimo za strpljenje.  Očekujemo ispravljanje kvara u što kraćem roku.    Vaš Amis Telekom

Evo tek su sad stavili obavijet nakon 10 sati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Amis dizanje brzina!

AMIS je ispunio svoja obećanja i poduplao nam brzine!Ja sam sa svojih 4mbit skočio na 8 mbit.Hvala AMIS

Ovo ja zovem brzinom! Ovo ja zovem brzinom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amis dizanje brzina!

I meni su digli brzine!Cool

 

Carski provider.

 

 

 

 

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

:)  Isplatilo se nogirat onaj t-šrot.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2010 19:33 (Kizmar).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Meni nije jasno, oce li oni vratiti staru brzinu kada zavrsi ova "promotivna" faza?...

Josip B.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Amis dizanje brzina!
2Sexy4Bug kaže...

Meni nije jasno, oce li oni vratiti staru brzinu kada zavrsi ova "promotivna" faza?...

Da.

 

1.1.2011 bi se trebale brzine vratiti na staro.

Death has a thousand faces,evil only one.
14 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Nek probaju vraitit natrag na 4 sam ce bit ,halo bnet:).Mislim da im to nije u cilju da izgube pola korisnika zbog toga...ostat ce ovakve brzine kakve jesu jer bnet im je sad najveca konkurencija...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Amis dizanje brzina!

Meni su digli sa 4 na 8... Totalno sam blebnuo, kada sam vidio brzinu...

E kada bi tako ostalo.

16 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Navodno će i ostat ako nakon ova tri mjeseca obnoviš ugovor.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 17:59 (Kizmar).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Amis dizanje brzina!

Nedugo sam već obnovio ugovor, jer je istekao stari. Kaj će mi onda ostat ta brzina, ili figa?

15 godina
offline
Amis dizanje brzina!

Ljudi,kak vi stojite sa brzinom? Kod mene je do danas cca.14 h sve bilo u redu sa net-om,a gle sad...

 

http://www.speedtest.net/result/939398191.png

Death has a thousand faces,evil only one.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 19:38 (luckyluke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Ma kakav ugovor??Kaj vi pricate,ak vam istekne ugovor niste duzni nis podpisati.Meni je istekao ugovor prie par mjeseci i reko sam im da ga nezelim podpisat i to je to.Ak mi sad smanje slucajno brzinu na 4 zovem bnet i boli me briga imat cu i dalje onda 8.:=)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Amis dizanje brzina!

Ugovor glasi na starog, pa mi je dao da pogledam da vidim da li je sve u redu... Prije 2-3 mjeseca, tak nešto...

Tako da je potpisano. Kaj sad, samo do kraja godine, ili?

14 godina
protjeran
offline
RE: Amis dizanje brzina!
luckyluke kaže...

Ljudi,kak vi stojite sa brzinom? Kod mene je do danas cca.14 h sve bilo u redu sa net-om,a gle sad...

 

http://www.speedtest.net/result/939398191.png

Moguće da je neki kvar kod Njih.Sad sam prije minutu otišao na Speedtest i brzina mi je i dalje 8mbit.

16 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

Akcija se produžuje za 3 mjeseca. Svaka im čast.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Amis dizanje brzina!

bježite od amisa, skupi su, neprofesionalni i neljubazni.... stetocine u hr.... najjeftiniji je iskon carnet....

 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amis dizanje brzina!
milkavg kaže...

bježite od amisa, skupi su, neprofesionalni i neljubazni.... stetocine u hr.... najjeftiniji je iskon carnet....

Ja imam Amis i skroz sam zadovoljan sa svojim internetom i telefonom.Imam ovu njihovu optiku i dobivam brzinu koju plaćam.Ponekad mi još povise brzinu sa 10mbps na 12.

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amis dizanje brzina!

pozz,

 

ja sam njihov korisnik od 2007... i do 06mj 2011 i ja sam bio zadovoljan,,....

 

uglavnom da ne pišem, sad trenutno nemam interneta doma 3 dana...... sretno ti pa ga i dalje koristi.....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Amis dizanje brzina!
milkavg kaže...

pozz,

 

ja sam njihov korisnik od 2007... i do 06mj 2011 i ja sam bio zadovoljan,,....

 

uglavnom da ne pišem, sad trenutno nemam interneta doma 3 dana...... sretno ti pa ga i dalje koristi.....

kaj nisi platio račune?{#}

i zakaj si nezadovoljan?? objasni.

Amis je odličan provider!{#}

Preporučam svima!

potpis:  zadovoljan 2 u 1 korisnik{#}

mutikaša i probisvijet
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice