Brzina skidanja preko uTorrenta

poruka: 21
|
čitano: 15.706
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Molim za pomoc

molio bih sve dobre duse za pomoc , skidam preko  utorenta igru od 2.7gb , igra ima 440 seedsa i 2700 lecersa , ali brzina mi je prespora , ne prelazi 10kb/s , i tako je sa bilo cim kaj skidam , sve ide uzasno sporo i rijetko kad ide preko 20kb/s , jeli netko zna kako da rijesim taj problem  i povecam brzinu    i jos jedno pitanje , na   utorentu mi pise seeds 5(440) lecers 37(2700)  jeli tu nesto ne valja i jeli se moze ili treba narihtati da bude 440(440) i 2700(2700) jer ovako ispada da utorent koristi samo 5 seddsa od 440                     bio bih vam jako zahvalan na pomoci

 

internet mi je maxadsl flat 2mbit/S

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 22:53 (joc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Molim za pomoc

hm torrent sam koristio i isto mi se desavalo kao i tebi...jako mala brzina...i od frenda sam nabavia rs acc i sve je super...a sad ako ti nije problem nabavit rs acc onda ga nabavi...a sa torrentom stvarno neznan...nisan se puno mislia kad mi se to desavalo i odma san ga izbrisa tako da...sad kako oces

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2008 23:57 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Molim za pomoc
joc kaže...

molio bih sve dobre duse za pomoc , skidam preko  utorenta igru od 2.7gb , igra ima 440 seedsa i 2700 lecersa , ali brzina mi je prespora , ne prelazi 10kb/s , i tako je sa bilo cim kaj skidam , sve ide uzasno sporo i rijetko kad ide preko 20kb/s , jeli netko zna kako da rijesim taj problem  i povecam brzinu    i jos jedno pitanje , na   utorentu mi pise seeds 5(440) lecers 37(2700)  jeli tu nesto ne valja i jeli se moze ili treba narihtati da bude 440(440) i 2700(2700) jer ovako ispada da utorent koristi samo 5 seddsa od 440                     bio bih vam jako zahvalan na pomoci

 

internet mi je maxadsl flat 2mbit/S

 Tvoj problem je u tome sto ima malo seedera a puno leechera. Ako je obratno e onda ces iskoristiti svoju brzinu downloada.
Za ovo 5(440) pokazuje valjda da je trenutno 5 seedera koji djele, ostali izgleda nisu, a 37(2700) koliko ljudi trenutno skida.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
16 godina
offline
RE: Molim za pomoc

brzinu probaj povecati tako da osdes na options i speed guide i tamo stavi na conection tipe na sto vecu brzinu znaci onu najdonju xx/100 Mbit/s

a to sto ti pise 5(440) to znaci da od 440 seedera ti si uspostavio vezu sa njih 5 i skidas samo od njih 5 isto tako je i za  lecere,nikad ti neces biti spojen sa svim seederima osima ako ih nema manji broj i da su svi u tom trenutku na mrezi.

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
16 godina
neaktivan
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

najjednostavnije bi bilo skidati preko private trackera ali sve stranice koje nude takvu vrstu downloada ocekuju od vas i odredeni broj uploada u mb-ima tako ko ima flat to moze a ostala ekipa je osudena na ove " obicne"

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brzina skidanja preko uTorrenta
Nekako mislim da će ova tema pod lock vrlo brzo jer je uključeno malo piratluka no...

Provjeri jel ti port opće dobro otvoren...
Znam da je ovdje 98% muške populacije, ali ja sam u onih 2% žena tako da nebude više zamjene Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
16 godina
neaktivan
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

Potrazi temu "UTorrent".Zar toliko ve mrzi da trazite po forumu?Izlanuo se 

Pod lock nece da bude zasto ima i torrenta koi su legalni...

 

 

Sentient Hyper Optimized Data Access Network
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brzina skidanja preko uTorrenta
70R4N kaže...

Potrazi temu "UTorrent".Zar toliko ve mrzi da trazite po forumu?Izlanuo se 

Pod lock nece da bude zasto ima i torrenta koi su legalni...

 

 

 
Da ali čovjek kaže da igru skida dakle... Cool
Znam da je ovdje 98% muške populacije, ali ja sam u onih 2% žena tako da nebude više zamjene Ja bi dSLR a nemrem ga imati - weeeee baš suuuper http://www.nabava.net/kategorija.php?kat=12&se=4255&order=min_cijena
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.8.2008 10:12 (cozmika).
16 godina
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

pa ima hrpa freeware igara na torrentima, dakle...Cool

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.8.2008 12:08 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Brzina skidanja preko uTorrenta
cozmika kaže...
70R4N kaže...

Potrazi temu "UTorrent".Zar toliko ve mrzi da trazite po forumu?Izlanuo se 

Pod lock nece da bude zasto ima i torrenta koi su legalni...

 

 

 
Da ali čovjek kaže da igru skida dakle... Cool
 Pa mozda i jeste piratluk, ali nije zgorega da mu objasnimo sta znace seederi i leecheri kad skida sa torrenta. Ubuduce da zna.
A sve je fino objasnjeno u vezi torrenta u jednom Bugu.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brzina skidanja preko uTorrenta

puno vam hvala na pomoci

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

Evo ti najbolji savjet... Skini torrent s većim brojem seedera od leechera.

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

Ako mi neko može pomoći...trenutno živim u njemačkoj i zanima me kako je ovdje zakonski uređeno skidanje preko torrenata tj šta je legalno a šta ne? Znam da je to kod nas sve na laganini,bez kazne...ne bi se želio dovesti ovdje u neku nezgodnu situaciju,hvala...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brzina skidanja preko uTorrenta
i_rambo_plache kaže...

Evo ti najbolji savjet... Skini torrent s većim brojem seedera od leechera.

 Potpisujem. Ne vrijedi ni skidati sa torrenta koji imaju manjak seedera.
15 godina
neaktivan
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

sta je uTorrent?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Molim za pomoc

probaj na google malo potrazit, imas kako podesiti postavke za utorrent i sigurno ces povecat brzinu, a ovo sto ti pise seeds 5 (440), ti znaci da njih 5 od 440 ima 100% cijeli file i uploada ga, ostali nemaju , nego samo dijelove odredenog.

A i preko nekih granica nemres, ipak ti je ogranicena brzina downloada i uploada.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Brzina skidanja preko uTorrenta
Toka Car kaže...

sta je uTorrent?

 prijatelju, google ti je prijatelj...
dakle svi smo mi prijatelji Neodlučan
bobo desmra
16 godina
neaktivan
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

Ovako ti stoje stvari kod torrenta:

 

Brzina ti je niska iz nekoliko razloga:

 

1. Maximalni upload rate ti mora biti namješten na 8Kb/s ili 10Kb/s

 

2. Port kojim prolaze svi podaci koji se skidaju torrentom mora biti forwardiran... To možeš napraviti tako da odeš na ovu stranicu i sljediš upute www.portforward.com

 

3. Probaj uzeti torrent sa najviše seedova (torrent.to ti je dobra tražilica - pretražuje sve free torrente). Moraš znati da za fajlove koji su iznad 2-3GB je normalno da imaju samo nekoliko stotina seedera.... više od toga ćeš naći jedino na privatnim torrentima za koje ti trebaju pozivnice.

 

4. Kada i to sve napraviš nećeš dobiti neku maximalnu brzinu, ali zato uvjek skidaj nekoliko torrenata istovremeno pa ćeš tako popunit cijelu konekciju. Duže će se skidati malo ali ćeš dobiti više stvari.

 

5. Nikad nemoj isključiti opciju da probaš druge torrent klijente, možda tvom kompu baš ne paše uTorrrent. Tako da baci oko na BitLord ili tako nešto.

BUG rulz!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

if you have speed issues - topic na utorrent forumu

 

http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=15992

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Brzina skidanja preko uTorrenta

ajd fala ti

 

 

pa Izete sta s to uradio ... e šefika fak mi direkt if aj nov
15 godina
offline
Brzina skidanja preko uTorrenta

Evo možda ti ovo pomogne sa problemom kada torent ima malo seedera.

 

http://filesharefreak.com/tutorials/how-to-speed-up-torrents-with-low-seeders/

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2009 20:18 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice