Ebay kleinanzeigen registracija

poruka: 8
|
čitano: 1.365
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Ebay kleinanzeigen registracija

Pozdrav ljudi

 

Ukretko, kako se registrovati n ovaj eBay, obzirom da treba njemacki broj? Neki savjet, predlog, i da li se uopste mogu kupiti online brojevi, treba mi samo za registraciju na site

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ebay kleinanzeigen registracija
Ako si registriran na "original" eBay, korisnički podaci ti vrijede i za ebay.de.
14 godina
offline
Ebay kleinanzeigen registracija

Zašto bi se registrirao na nešto što nemoš koristiti? To nije eBay, nego samo kleinanzeigen. Većina ljudi koji tu prodaju ne šalje van DE, nego se proda u okolici gdje žive. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ebay kleinanzeigen registracija
Kleinanziegen je ko njuskalo. Sumnjam da ce ti neko slati van njemacke. I ovak sam imal problema s turskim ciganima...
Svabi bili korektni full.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ebay kleinanzeigen registracija
Već sam nekoliko puta kupio s njega. Što dijelova za auto, fotić... Nikad nije bilo problema. Plaćanje preko paypala-a
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ebay kleinanzeigen registracija

pa iskreno sve ovisi o onom ko prodaje, evo meni je sa tog kleinanzeigena najteža kupovina bio sub on nekih 30kg. lijepo se dogovorio sa čovjekom, našao koja mi je najisplativija dostava, sve mu to poslao i čovjek to ispoštovao..uz to kupio dva sata, brzinomjer, neke dijelove za bicikl i tako..uglavnom dosta toga. Ali dosta toga i nisu željeli slat kad su čuli od kud sam.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ebay kleinanzeigen registracija

Meni nije problem dostava, brat mi je u Njemackoj ( vec sam dosta puta kupovao ) ali hocu ja sam da kopam, cijenkam, placam itd..samo dam bratovu adresu i cao..ali nemoguce se registrovati, izlgeda da moze samo ko ima njemacki broj...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ebay kleinanzeigen registracija
jasta1 kaže...

Meni nije problem dostava, brat mi je u Njemackoj ( vec sam dosta puta kupovao ) ali hocu ja sam da kopam, cijenkam, placam itd..samo dam bratovu adresu i cao..ali nemoguce se registrovati, izlgeda da moze samo ko ima njemacki broj...

 Pa eto,uzmes bratov br ili da ti on kupi neku karticu i ubaci je u svoj mob samo da primis kod koji ces dobit.Koristis svoj email za registraciju i to je to.

Origin_Steam: hrka11
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice