Eplati.com - pitanja i odgovori

poruka: 312
|
čitano: 217.172
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori
Eplati je ponovno sa vama!
Uskoro očekujte novi dizajn i nove ključeve po najnižim cijenama na tržištu!



Jel ovo istina? Ako je, onda očekujem da čete bit isplatljiviji od Base-Hosta {#}

Su sređeni svi papiri sa RH? i neče ništa više bit na crno? 

 

Super novosti!!


http://www.eplati.com/

Moj PC  
9 0 hvala 7
14 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori

Zadnji put je rekao da ce sve biti legalno sa racunima ako je tako {#} pa makar i bio skuplji malo od basehost-a

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Lijepo je sve to, dobro je šta če bit konkurencije pa če gledat ko ima niže cijene i tako a to za nas korisnike je super {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 16:51 (XVII Mini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Eplati je preselio svoje matično poslovanje u Bosnu i Hercegovinu i u mom vlasništvu je sada, a proces prijave (registracije) je u tijeku tako da će biti sve legalno.

Nastojat ćemo biti cjenovno isti kao i basehost, ako ne i jeftiniji, skuplji ne

 

Za sva pitanja obatite mi se na PP ili preko kontakt forme na stranici.

 
1 1 hvala 2
15 godina
moderator
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Jednom me zaje*bo,više neće.

 

Kupio kod njega Black Ops,i sve bilo ok do tjedan dana prije izlaska igre.

Onda on meni kaže da je ruska verzija i ja kažem ok,ja ti doplatim pa mi nabavi eng. verziju.

 

I složio se s tim,al na dan izlaska ja njega pitam gdje je moj kljuć.I on mi odgovori da ga nemože nabavit i ode igra Black Ops.(a mene ko je*be)

I kad mu je bilo dosta rokanja otišao je spavat.Al sam ja onda pop*izdio i zvao ga na mobitel,da neka dođe gore da to riješimo.

 

I onda je ipak da poslije mi vratio lovu i ja si upio na gameu.Samo sam s njim imao nepotrebnu komplikaciju.

 

Sad sam uzeo BF3 kod base-hosta,nadam se da taj neće zaje*at.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
4 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori

@pirat: Sad je radnju preuzeo drugi čovjek..

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
16 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
marko227 kaže...

Eplati je preselio svoje matično poslovanje u Bosnu i Hercegovinu i u mom vlasništvu je sada, a proces prijave (registracije) je u tijeku tako da će biti sve legalno.

Nastojat ćemo biti cjenovno isti kao i basehost, ako ne i jeftiniji, skuplji ne

 

Za sva pitanja obatite mi se na PP ili preko kontakt forme na stranici.

Ako je bitno da se uplate izvršavaju u dolarima, zašto su cijene u eurima?

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
12 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori

Možeš mjenjati gore valutu, imaš KN, KM, USD, E.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
15 godina
moderator
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Piše da MW3 nema regionalnih ograničenja{#}

 

Jel to sigurno,da nebi tjedan dana prije saznali da ćemo dobit putinovu verziju?

سمندری ڈاکو
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Još da uvaljaju XBL prepaid kartice i bodove...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori

Hvala na informaciji. Copy/paste pogreška je ispravljena.

 

Trenutno je u ponudi samo Ruska verzija, Engleska stiže kroz par dana.

12 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
pirat kaže...

 

 

Danny_HR kaže...

  Dečki da budem iskren i meni su ovakvi servisi više pomalo dosadili. Najbolje igrati na sigurno i kupiti igru na provjerenim servisima u kutiji (game.co.uk, zavvi, i sl.) i onda je registrirati na servis (Steam, Origin) i dođe ti na isto. A sigurno je sigurno. Ovi keyevi tko zna odakle su nabavljeni, možda su i ukradeni, i sl.... 100 mogućih problema kasnije. Sjećam se da je STEAM jednostavno za božić 2009. (Znači ne 2010. za koju je Mamić rekao proklet bio) jednostavno dodjelio permament ban svima koji su kupili MW2 cd key preko g2play.net.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 15:06 (Ranko Kukumar).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
Ranko Kukumar kaže...

Sjećam se da je STEAM jednostavno za božić 2009. (Znači ne 2010. za koju je Mamić rekao proklet bio) jednostavno dodjelio permament ban svima koji su kupili MW2 cd key preko g2play.net.

Da istina, 12000 pogrešno baniranih korisnika kojima su kasnije skinuti banovi, ta za ispriku dobili besplatnu igru (ne MW2 nego neku drugu)

13 godina
neaktivan
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

12 kuna Call of Duty 4? 20 kuna Battlefield 3? 26 kuna Modern Warfare 3? Vauu, unbookmarkiram Base-Host ovog trena!

Ne, ozbiljno, nešto si gadno zeznuo.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Kada promijenis valutu ne preracuna se, ostane isti iznos.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
PLASMAorLCD kaže...

Kada promijenis valutu ne preracuna se, ostane isti iznos.

Ispravljeno!

14 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
Osobno sam uzeo mw2 zna g2play i nisam dobio ban sve radi uredno!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
Danny_HR kaže...

Još da uvaljaju XBL prepaid kartice i bodove...

Ima on sve te stvarcice,samo ga priupitaj,sve je dobavljivo

eplati.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
eplati.com kaže...
Danny_HR kaže...

Još da uvaljaju XBL prepaid kartice i bodove...

Ima on sve te stvarcice,samo ga priupitaj,sve je dobavljivo

Da, sve je dobavljivo ali kako rekoh gore webshop je još u beta fazi pa ne stignem ubaciti sve. Ali imam sve to i bit će u ponudi za par dana.

15 godina
neaktivan
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

AKCIJA!!!! www.eplati.com

BF3 - 13,99 €
BF3 LE - 13,99 €

 

Akcija traje samo 24 sata. od 01.09.2011 - 17:00 sati do 02.09.2011 -  17:00 sati

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2011 17:02 (marko227).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Neznam kako vama ili meni je "košarica" u banani. Hocu na naplatu- baci mi NOT FOUND. hocu izbrisati proizvod iz košarice- NOT FOUND. wtf.

 

RIJEŠENO!!!

LoL Nick (EU): hRay
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 12:32 (null).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
null kaže...

Neznam kako vama ili meni je "košarica" u banani. Hocu na naplatu- baci mi NOT FOUND. hocu izbrisati proizvod iz košarice- NOT FOUND. wtf.

 

RIJEŠENO!!!

Drago mi je da si riješio, ali drugi put ako imate nekih tehničkih problema molio bih vas da se meni direktno obratite.

Problem je bio u SEO optimizaciji linkova. Sad je rješeno i radi bez problema.

14 godina
neaktivan
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Ja mislim da bi sad fino legla jedna isprika svim ljudima kojima je eplati dijelio leakane dirt 3 keyeve i koji su time riskirali ban ili neku sličnu kaznu (hvala bogu samo su maknuli igru sa steam accounta)

pero_HR
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
peroko kaže...

Ja mislim da bi sad fino legla jedna isprika svim ljudima kojima je eplati dijelio leakane dirt 3 keyeve i koji su time riskirali ban ili neku sličnu kaznu (hvala bogu samo su maknuli igru sa steam accounta)

  Eplati, Ekupi, eNabava, Base Host = Nikad više.

 

Jednostavno kupovati nešto tako ipak ne jeftino (recimo da idem sada uzimati igru od 20-30E) i aktivirati je na svoj account na kojemu imam već hrpu igara je sve samo ne pametno.

 

Na stranu sad što je prevareno hrpa ljudi sa DiRT 3 keyevima (neka im ponudi novi DiRT 3 key, ovog puta valjani), jednostavno kažem da je više sumnjivo kupovati igre azijskog, ruskog podrijetla.

 

Ili zapakovana igra u kutiji ili samo Steam Store.

 

A za DiRT 3 keyeve niti sam uzimao niti ništa, ali samo bi bilo fer ako je već djelio ljudima i stavio javno na stranicu "Besplatno DiRT 3 keyevi", i sada kada je to podjelio i kada je ljudima igra uklonjena, neka da ispravan DiRT 3 key ponovno ljudima. Ili je trebao napisati "Dijelim ukradene DiRT 3 keyeve pa na vlastitu odgovornost".

 

Fer je fer, ljudima su igre nestale, mora postojati neko objašnjenje.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
14 godina
neaktivan
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Ne samo to nego je i te leakane keyeve skupa sa starim vlasnikom eplati-ja prvo prodavao i nebi me čudilo da onda kad je shvatio da su leakani, počeo ih dijeliti. Jedan moj kompanjon je tako uzeo key i sad naravno igre više nema. Ja sam isto u početku mislio "kako cool lik, dijeli free keyeve" ali sad mi je jasno da nitko tko je keyeve platio nebi ih dijelio, bar ne 50 komada.

 

Sad če se on braniti da nije znao, da smo dobili to besplatno itd. itd.. A moj odgovor je-i metak u glavu je besplatan ali si poslje mrtav.

pero_HR
Moj PC  
11 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
Ranko Kukumar kaže...
peroko kaže...

Ja mislim da bi sad fino legla jedna isprika svim ljudima kojima je eplati dijelio leakane dirt 3 keyeve i koji su time riskirali ban ili neku sličnu kaznu (hvala bogu samo su maknuli igru sa steam accounta)

 Eplati, Ekupi, eNabava, Base Host = Nikad više.

 

Jednostavno kupovati nešto tako ipak ne jeftino (recimo da idem sada uzimati igru od 20-30E) i aktivirati je na svoj account na kojemu imam već hrpu igara je sve samo ne pametno.

 

Na stranu sad što je prevareno hrpa ljudi sa DiRT 3 keyevima (neka im ponudi novi DiRT 3 key, ovog puta valjani), jednostavno kažem da je više sumnjivo kupovati igre azijskog, ruskog podrijetla.

 

Ili zapakovana igra u kutiji ili samo Steam Store.

 

A za DiRT 3 keyeve niti sam uzimao niti ništa, ali samo bi bilo fer ako je već djelio ljudima i stavio javno na stranicu "Besplatno DiRT 3 keyevi", i sada kada je to podjelio i kada je ljudima igra uklonjena, neka da ispravan DiRT 3 key ponovno ljudima. Ili je trebao napisati "Dijelim ukradene DiRT 3 keyeve pa na vlastitu odgovornost".

 

Fer je fer, ljudima su igre nestale, mora postojati neko objašnjenje.

 

 

uvijek mozes otvorit drugi account gdje ces aktivirati samo takve igre! i problem rješen.

Get Busy Living... or Get Busy Dying.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 16:34 (EraserHead).
12 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori

Kako je problem riješen?

 

Dakle, eplati, kao tvrtka/firma koja se bavi prodajom CD-Keyeva za Igre, javno i službeno na svojoj stranici objavi - Djelimo DiRT 3 keyeve besplatno.

 

Ja, kao klijent uzmem taj key i aktiviram ga na puno povjerenje eplati firme. Sutra dan igre nema. Sada kako će on meni objasniti takvo poslovanje? Dijeliš besplatno? Gdje je igra? Ili sam ja i milijon drugih korisnika sljepo?

 

Dakle, dužan je dati igru ako je to objavio, ako se dogodila pogreška dužan je se ispričati i dati ponovno, valjanu kopiju DiRT 3 igre. Obećao si da djeliš besplatno, izvoli istim ljudima dati valjanu kopiju DiRT 3 igre.

 

Da je rekao Djelim ukradene DiRT 3 keyeve, koristite na vlastitu odgovornost i sl. nitko nebi ni riječi progovorio. Ali naravno zbog ugleda na svoju firmu to nije napisao, već je stavio kako je on velikodušan što djeli keyeve. Bezobrazno i sigurno mogu reći da je sa ovim potezom izgubio nekoliko sigurnih kupaca.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
16 godina
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
EraserHead kaže...

uvijek mozes otvorit drugi account gdje ces aktivirati samo takve igre! i problem rješen.

Erm, to nije rješavanje problema...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eplati.com - pitanja i odgovori
Ranko Kukumar kaže...

Kako je problem riješen?

 

Dakle, eplati, kao tvrtka/firma koja se bavi prodajom CD-Keyeva za Igre, javno i službeno na svojoj stranici objavi - Djelimo DiRT 3 keyeve besplatno.

 

Ja, kao klijent uzmem taj key i aktiviram ga na puno povjerenje eplati firme. Sutra dan igre nema. Sada kako će on meni objasniti takvo poslovanje? Dijeliš besplatno? Gdje je igra? Ili sam ja i milijon drugih korisnika sljepo?

 

Dakle, dužan je dati igru ako je to objavio, ako se dogodila pogreška dužan je se ispričati i dati ponovno, valjanu kopiju DiRT 3 igre. Obećao si da djeliš besplatno, izvoli istim ljudima dati valjanu kopiju DiRT 3 igre.

 

Da je rekao Djelim ukradene DiRT 3 keyeve, koristite na vlastitu odgovornost i sl. nitko nebi ni riječi progovorio. Ali naravno zbog ugleda na svoju firmu to nije napisao, već je stavio kako je on velikodušan što djeli keyeve. Bezobrazno i sigurno mogu reći da je sa ovim potezom izgubio nekoliko sigurnih kupaca.

Tako je, da još je dobro da je steam odlučio maknut igre sa accountova a ne nešto gore, a što se eplati tiče zbilja nije ok što je napravio promociju takvim leakanim ključevima, i ako več neče svakome kome je dao takav key dati legit key , mogao bi se barem ispričati.

pero_HR
15 godina
moderator
offline
Eplati.com - pitanja i odgovori

Njegova isprika ne znači ništa.

 

Dao je ukradene ključeve,zbog kojih smo mogli dobit ban na steamu.

Njegova isprika nebi npr. meni vratila sve igre na steamu zbog njegove gluposti.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice