FireFox vs Opera vs IE zaključana tema

poruka: 139
|
čitano: 26.881
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Opera...daleko brzi, potpuniji, funkcionalniji, pregledniji browser a jos i skroman sto se tice skupocjenog RAMa, tako da je preferiram otkad znam za net...FF sam se sluzio neko vrijeme, ali mi je nekako preusminkan dizajn, jednostavno volim brz i jasan preglednik a Opera nudi sve sto treba. Neko se hvali sa dodacima za FF, no Opera nudi sa svojim Widetima iste mogucnosti (priznam u manjem obimu, ali opet...). Pored svega navedenog je i sigurnija od FF i IE.

O  IE  da  ne  pricam,  vec  receno  da  je  nuzno  zlo.

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Koristim Firefox 3 Beta 3.. Po meni najbolji preglednik.. Imam jos instaliran IE 8 Beta 1 ali ga koristim samo za Windows update..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Opera i samo Opera.

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

FireFox...više ne mogu niti biti objektivan:)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Opera je naj... sve ostalo iza nje. Jedina prednost Firefoxa nad Operom su razni Add-onsi i ništa više.

 

Ako  vam  je  do  brzog  preglednika  probajte  s  Avant  Browserom,  meni  simpatičan

http://www.avantbrowser.com/

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Nije li u pozadini tog Avant browsera IE? Koliko se sjećam, da.


OS: Linux 2.6.18.8-0.9-default i686 Current user: nikola@linux System: openSUSE 10.2 (i586) KDE: 3.5.9 "release 51.2"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

1.Mjesto)Firefox definitivno.

Probao sam sve al nekak mi se mozilla cini najjednostavnijom i najbrzom.

2.)Opera

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.10)IE

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE
Definitivno Opera, ni FF nije los ali opera je No1
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox rules!! Operu koristim kolko i IE , morti ga oprem u tjednu slučajno il da vidim kak u njem zgleda kaj


H-MAN RULES!!!11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox 3.ob4 i zadovoljan sam a nestrpljivo čekam IE8. Isprobao sam betu bila je odvratno nestabilna (što je i razumljivo) ali i prilično brza,po mojoj percepciji brža od firefoxa3.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE
PROTECTOR kaže...

Firefox 3.ob4 i zadovoljan sam a nestrpljivo čekam IE8. Isprobao sam betu bila je odvratno nestabilna (što je i razumljivo) ali i prilično brza,po mojoj percepciji brža od firefoxa3.


 on je isto još u beti

H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE
Horagio kaže...

Firefox rules!! Operu koristim kolko i IE , morti ga oprem u tjednu slučajno il da vidim kak u njem zgleda kaj


UPS!sad sam tek malo bolje išel proučavat Operu i jako mi se sviđa,puno je bolja od IE-a,al svejedno mi je Firefox najbolji

H-MAN RULES!!!11
16 godina
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE

koristim firefox, a sad ću napisati par sitnica koje me živciraju kod njega i ostalih..

 

dakle, minus kod firefoxa mi je to kaj nekad bookmarksi jednostavno nestanu, kao i svi plug-inovi.

znam u čemu je problem i u zadnje vrijeme izbjegavam vršiti radnje koje su uzrok tome..

 

opera:

pregledna, brza, oku ugodna!

minusi su.. problem sa cache-om, bookmarksi nisu riješeni kao kod firefoxa i to su jedini razlozi zakaj ju ne koristim.

loši plug-inovi

 

IE7:

oku ugodan, tabovi nespretno riješeni, loši plug-inovi, spor.

 

imam sva 3 instalirana. IE koristim samo ako u firefoxu stranica zajebava. operu samo kad me pukne monotonija u firefoxu :D

16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Kako se po defaultu dobije IE tako njega i najčešće koristim, mada u zadnje vrijeme koristim i FireFox jer sa IE imam nekih problem sa učitavanjem i otvaranjem nekim stranicama, tako da me spašava FireFox.


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

FF 2.0.0.12 - jer je najbolji na trzistu. Inace bih koristio Konqureror, ali nekoristim ga zato jer kad tab otvorim nema X-a(close) na njemu.


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
FireFox vs Opera vs IE

ie7 28,86%
ie6 34,07%
ie5 4,42%
saf 3,54%
ff 26,00%
nn 0,24%
opera 1,04%

 

od 2 mj ove godine


zelim,hocu,mogu
al neam koga
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Pa Opera i FireFox su mi na prvom mjestu a Internet Explorer je na zacelju.


Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox 3 beta 5...nisam probao Operu ali kad svi toliko pisu o njoj kao najboljoj morat cu i ja isprobat uskoro

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice