FireFox vs Opera vs IE zaključana tema

poruka: 139
|
čitano: 26.664
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Naslov sve govori.

Koji preglednik koristite i zašto?

Koje mogučnosti i opcije su vas privukle?

Osobno koristim FireFox 2.0.0.11 i FireFox3 Beta 2.

Iako je u beti, FireFox 3 mi djeluje skroz upotrebljivo, dosta je brži i ima par simpatičnih novosti.


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

I ja koristim Firefox 3. Ne znam za Operu ali u odnosu na IE je puno bolji i sigurniji. Dok sam imao IE svaki tjedan sam pokupio neki virus.


I am Borg...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Opera. Uvijek najnovija verzija. Jednostavna, brza, efikasna...

Uz to imam IE7, kojeg rijetko kad koristim


Što se mora, ne mora se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox već nekoliko godina. Jednostavno se navikao, pregledan je, nikad nikakvih problema.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Pa zapravo koristimFF i IE, i to IE samo zato jer neke bankarske usluge nisu prilagođene standardima, nego trebaju IE


gdje da potpišem
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

FireFox koristim

Brz, jednostavan, itd

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE
Samo Firefox. Već godinama i nikakvih problema. IE nikada
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox već par godina, ali i operu tu i tamo pošto mi neke stranice ponekad odbijau poslušnost u firefoxu.


Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

firefox dere u svemu, no appleov safari for windows me iznenadio brzinom ucitavanja grafickih elemenata


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox 2.0.1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Koristim Firefox, no Opera mi je u hrpu stvari mnogo bolja od konkurencije (IE i FF), no neke stvari me živciraju u Operi kao npr. auto-complete opcija (znaci da browser pamti sto si upisivao u forme na webu), isto tako s Operom sam više puta iskusio problem s cachiranjem i tak. Da srede te sitnice ja odmah prelazim na Operu, a do tada tu je FF.

IE 7 mi se toliko gadi jer nema dobru podršku za tabove, a to je po meni funkcionalnost browsera koja mora biti usavršena do kraja, pa me tako živcira što kad kliknes u IE na link koji ima target="_blank" IE nece otvoriti novi tab vec novi prozor i sto je najgore to se ne da izmjeniti. Barem ja nisam nasao tu opciju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox 2, probao sam i FF3 betu 2 i odlicna je.

Ovih dana je izasla i FF 3 beta 3.

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-beta.html


boom headshot
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

oduvjek preferiram firefox ali ovaj novi IE 7 je isto prilicno dobar,a opera nikad nisan ni koristio


jesus loves me!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
FireFox vs Opera vs IE

Koristim Firefox i po potrebi IE za određene stranice koje rade probleme s FF-om. Opera je zgodna, ali je previše nekompatibilna s mnogim stranicama. Uz to, premda ima mnogo korisnih dodataka, nema podršku za modificiranje putem pluginova što je za mene veliki minus (plugin nije isto što i widget).

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

ono što se dogodilo IE-u je to da su implementirani tabovi tek kad smo se mi navikli na tabove u FF i sad IE ima pušing... no imati 8 godina neizmjenjeni program na tržištu je produciralo da smo i prešli na alternativu... sad je samo pitanje dal će i kako izgledati verzija IE8 jer IE7 je izgubljena u panici gubitka tržišnog udjela. a ako se ekipa oko FF ne zezne generalno, FF će biti izbor i slijedeći period do pojave IE8


gdje da potpišem
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Firefox. Operu nevolim uglavnom zbog nedostataka ekstenzija i općenito sučelja, iako sam je probavao više puta...

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 14:05 (niki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Koristim Firefox, a IE7 samo za pojedine stranice koje ne rade dobro.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

samo samo samo firefox...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE
Firefox odkad je izasao,nikad nisam imao problema...IE u extremnim situacijama skoro nikad
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Opera i Firefox. IE (nužno zlo).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

firefox 2.0.0.11 + chipmark


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

U par navrata san pokušava sa operon, jednostavno me privlači, najlipši je preglednik, ... ali nikako mi nije sila, zato koristin firefox

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

Od kad se pojavio firefox je na mom kompu, odličan je, još kad se doda par plug-inova, milina.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FireFox vs Opera vs IE

FF primarno, IE7 u onim rijetkim slučajevima kad FF nije podržan od strane sajta

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE

dosta dugo sam koristio Avant Browser (izvrsna školjka za IE), ali je u zadnjim verzijam trošio previše resursa pa sam sad na FF-u i mogu reć da sam jako zadovoljan !

16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

Izašla je Beta 3 za Firefox 3.


I am Borg...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

a tko ne moze bez IE nek instalira IEpro. ima ga na zadnjem BUGovom DVDu, dodaje mu hrpu korisnih stvari


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FireFox vs Opera vs IE

Nije najbogatiji opcijama, ali probajte Safari. Brži je od ostale trojice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 15:24 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

JA koristim FIREFOX vec duze vrijeme i mogu rec da je jako dobar , jedino sto mu mogu zamjerit je to sto samo podizanje traje neko dulje vrijeme.
Probao sam i OPERu i mogu rec da je isto jako zanimljiva i brza isto ali ima jednu prednost na FIREFOXOM a to je da se brze dize tj.pokrece.

A sto se tice IE-a mogu ga opisat jednom rijeci LOL:::)))!! tolko ima propusta u njemu , vjednostavno gubi bitku sa OPEROM I FIREFOXOM.

FIREFOX je prema mom iskustvu puno sigurnije od IE-a ,ali i od OPERE.

Ali normalno je da svatko ima miljenika.


sromic
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FireFox vs Opera vs IE

opera vec nekoliko godina. ne pada mi napamet mjenjat web preglednik, pa makar bio i 10 puta bolji od opere. //iako cisto sumnjam da ce se to ikad desit :-) //

debelo mi se podvukla pod kozu. navika kojoj nema kraja.

opera je opera. sve ostalo su.. web preglednici.. hehehe

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 15:48 (josip7).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice