Mobilni internet : Opera mini

poruka: 7
|
čitano: 4.803
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet : Opera mini

Svima je želja imat internet u džepu.Svi ga možemo imati no no običan browser na mobitelu je očajan(osim ovih cool skupih mobitela iPhone,nokia n95 itd...).Riječ je o browseru Opera mini koji lijepo oblikuje i smanjuje slike i slova tako da izgleda kao na kompjuteru.Sve je to divno i krasno no kad sam ja išao instalirat i pokrenit na svome mobitelu...napunio se do 75% i pojaviji se error "Verification of server certificate failed.Please check the date setting in your device",jel itko zna o čem je riječ.......koristim Nokia 6233 i imam opciju web n' walk.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobilni internet : Opera mini

Odi na http://cafe.mobil.hr/ i pogledaj kako možeš instalirati java aplikacije.

16 godina
offline
Mobilni internet : Opera mini

Kako otvoriti na kompu( a i na mobu) stranice koje opera spremi u .obml format?

tu se mučim sa googlom i jedino što nađem je neki tamo program koji tako spremljene slike u .obml format prebaci u .jpeg

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Mobilni internet : Opera mini

Zna li itko?

 

skužio sam da mi treba neki microemulator pa uz malo sreće, moći ću čitati te datoteke koje sam spremio sa operom mini

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 17:09 (denix).
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet : Opera mini

Nije vezano za temu ali me zanima-malo mi je čudno sa web n walkom za mob.WnW S je 15kn 20mb a M 20kn za 100mb.Malo je čudno da za 5kn više dobiješ 70mb više.Ima li tko iskustva i naplate li slučajno bagra još nešto?http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Mobilni internet : Opera mini
lzgr kaže...

Nije vezano za temu ali me zanima-malo mi je čudno sa web n walkom za mob.WnW S je 15kn 20mb a M 20kn za 100mb.Malo je čudno da za 5kn više dobiješ 70mb više.Ima li tko iskustva i naplate li slučajno bagra još nešto?http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

nije scam, slično ti je i u VIP-u. Za 15kn dobiš 20MB a za 30kn dobiješ 100MB, malo skuplje od t-coma ali isti princip. Meni se ne sviđa jedino što to moram potrošit u mjesec dana, odnosno nakon mjesec dana ti automatski obnavlja paket a ako nemam novaca, jednostavno ti ga gasi...A stvar je u tome što sa 20MB sa operom mini i opcijom da ne prikazuje slike, stranice troše smješno malo prometa(m.bug.hr po stranici uzima od 5-26KB, pa sad vidite koliko stranica morate odsurfat da ode samo 1MBSmijeh)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobilni internet : Opera mini
Stoja kaže...
lzgr kaže...

Nije vezano za temu ali me zanima-malo mi je čudno sa web n walkom za mob.WnW S je 15kn 20mb a M 20kn za 100mb.Malo je čudno da za 5kn više dobiješ 70mb više.Ima li tko iskustva i naplate li slučajno bagra još nešto?http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

nije scam, slično ti je i u VIP-u. Za 15kn dobiš 20MB a za 30kn dobiješ 100MB, malo skuplje od t-coma ali isti princip. Meni se ne sviđa jedino što to moram potrošit u mjesec dana, odnosno nakon mjesec dana ti automatski obnavlja paket a ako nemam novaca, jednostavno ti ga gasi...A stvar je u tome što sa 20MB sa operom mini i opcijom da ne prikazuje slike, stranice troše smješno malo prometa(m.bug.hr po stranici uzima od 5-26KB, pa sad vidite koliko stranica morate odsurfat da ode samo 1MBSmijeh)

Ja surfam sa slikama i malo potrošim.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice