PayPal uplata

poruka: 7
|
čitano: 9.492
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
PayPal uplata
pitanje

Pozdrav svima,

Trebao bih preko paypala uplatiti iznos od 10 eura da bi postao vip član na jednom forumu koji mi je od iznimne važnosti. E sad pošto ne znam kako se koristiti paypalom niti imam kartice (mislim da se samo preko njih može novac prebaciti) imao bih molbu ako ima tko s foruma a da je iz Zagreba i ima paypal da se nađemo u nekom internet caffeu ili igraonici.... uplati mi tih 10eura ja mu dam 200kn.... laka zarada pa tko hoće neka mi se javi preko privatne poruke.

Hvala.

BUG rulz!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PayPal uplata

jeftinije te dodje da napravis lijepo žiro račun u Erste banci (tamo ja imam i provjereno radi paypal), uplatis novac tamo i napravis paypal nego da das 200kn nekome

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2009 17:11 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PayPal uplata

Poslušaj savjet iznad.

 

U krajnjem slučaju zašto bi davao nekome 200 kn za to, i 100 je puno.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PayPal uplata
autorov komentar

Žiro račun mogu otvoriti samo ako imam posao jel tako... a pošto se još uvjek školujem to mi neće biti omogućeno, right?

BUG rulz!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PayPal uplata

Moguće, ma da nisam 100% siguran.

 

Ono šta sigurno možeš je otvoriti devizni račun i plaćati tako. Tako radi susjed već godinama.

Za devizni ne trebaš imati stalna primanja. On ima račun u PBZ-u taako da znam da tamo možeš, također je nezaposlen.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal uplata
prihvaćeno rješenje

Ako treba poslati novac PayPal korisniku koji je u državi u kojoj je omogućeno primanje novca putem PayPala, onda mi se javi putem e-maila.

Dakle, korisnik (vlasnik tog foruma) npr. može biti iz USA i europskih država, ali ne npr. iz Hrvatske jer PayPal korisnici iz HR ne mogu primiti uplatu na PayPal account.

 

email email
http://www.enabava.net - RapidShare Premium računi, Steam PC igre, Moneybookers uplate, kupovina preko eBay, Amazon, DealExtreme servisa, TorrentLeech.org VIP, PayPal uplate
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PayPal uplata
Creative kaže...

Žiro račun mogu otvoriti samo ako imam posao jel tako... a pošto se još uvjek školujem to mi neće biti omogućeno, right?

 
ne. žiro ili tekući račun mozes imati bez obzira dal si zaposlen ili ne.
ja sam student i nemam nikakav posao, can niti preko student servisa i bez problema sam napravio žiro racun u Erste banci.
izrada ti je 30tak kn ako se dobro sjecam
Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice