Sms obavjesti sa stranice

poruka: 6
|
čitano: 4.185
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sms obavjesti sa stranice

Ovako, zanima me da li je moguće skinuti sa interneta skriptu koja bi radila kao neki sms servis. Npr. ja bi želio da kad neki korisnik pošalje neki definirani tekst na broj (09x xxxxxxx) da skripta pročita poruku, i pošalje sms natrag na taj broj a sms koji će poslati definiramo mi.

Npr. takav servis je dostupan kod raznih daatelja usluga, i mi moramo poslati sms nekog sadržaja  (npr. tarot) na broj 66123 i on nam pošalje natrag poruku o tarotu, koju su definirali davatelji usluga i uzmu nam 5, 6 kn. E, ja bi htio da korisnicima ponudim da pošalju sms na neki "civilni" (09x) broj, da im skida novaca kao za običnu poruku i da dobiju određenu informaciju natrag.

 

Jeste li razumjeli moje pitanje? Ima li netko iskustva s tako nečim?

Možete li mi dati bilo kakvu informaciju, ili ako znate za gotovu skriptu, ili nešto slično?

 

Svaka informacija je dobrodošla, mislim da će ova tema i druge korisnike zanimat, pa vam se unaprijed zahvaljujem na pomoći.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sms obavjesti sa stranice
Trebas punokrvne programe za to + zakupljen broj... pogledaj firme koje zakupljuju takve brojeve oni obicno imaju takve programe...

http://www.it1.hr/default.aspx

tipa ovo... procitaj malo...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sms obavjesti sa stranice

Neznam dali si me krivo shvatio? Ja ne želim naplaćivati te usluge, nego želim ih davat besplatno. Korisnik plaća samo običan sms (obično oko 45 lipa).

Znači radilo bi se o sličnom servisu kao šta je ovaj samo šta se sms nebi slao na neki (66306) broj nego neki obični (098 12345678) i dobio bi povratnu informaciju, obavjest.

Smiješni video klipovi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sms obavjesti sa stranice
elektro kaže...

Neznam dali si me krivo shvatio? Ja ne želim naplaćivati te usluge, nego želim ih davat besplatno. Korisnik plaća samo običan sms (obično oko 45 lipa).

Znači radilo bi se o sličnom servisu kao šta je ovaj samo šta se sms nebi slao na neki (66306) broj nego neki obični (098 12345678) i dobio bi povratnu informaciju, obavjest.

  Besplatno ces to tesko naci... bar ja ne znam za takvo sto...

 

shvatio sam ja sto zelis samo ne vjerujem da to ima...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sms obavjesti sa stranice
elektro kaže...

Neznam dali si me krivo shvatio? Ja ne želim naplaćivati te usluge, nego želim ih davat besplatno. Korisnik plaća samo običan sms (obično oko 45 lipa).

Znači radilo bi se o sličnom servisu kao šta je ovaj samo šta se sms nebi slao na neki (66306) broj nego neki obični (098 12345678) i dobio bi povratnu informaciju, obavjest.

Nisam ekspert, ali ti bi morao nekako povezati tu skriptu sa željenim SIM brojem, jer ukoliko je riječ o običnom broju, za svaku povratnu informaciju on bi tebi morao skidat iznos za slanje poruke (tih 40-50 lipa)

 

Sad, ne znam koliko je to izvedivo iz amaterske perspektive.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
Sms obavjesti sa stranice

Ako ima netko neku ideju ili pronađe nešto slično neka javi.

Smiješni video klipovi
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice