Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 805.115
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

Ja sam naručio računalo u petak prije kraja radnog vremena. Reko rođo da će bit ponedeljak, najkasnije u utorak.

 

Vidim da vas brinu te naljepnice i garancija. I meni je naravno reko da garancija vrijedi i ako skinem naljepnice tako da nema problema za komponente. Doduše u tom slučaju gubiš jedino besplatnu dijagnozu kvara koja se sigurno fino naplaćuje pa sam lijepo spomenuo da stavi dvije naljepnice da ne bi slučajno pukla jedna. Cool  Neki ljudi su skeptični kaj se nalazi u kučištu (da ih nisu preveslali) kao da vide dal su ziher stavili sve unutra kaj si platio i otvore i popuše taj free check ako fakat neš crkne.

 

tricky, very tricky Šutim

15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

evo sam sinoć naručia u adm, doć će mi doma, sad me zanima

koliko otprilike treba da se dostavi i jeli  lokacija dostave ima

koliko značejne... živim u marini kraj trogira...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Makić kaže...

evo sam sinoć naručia u adm, doć će mi doma, sad me zanima

koliko otprilike treba da se dostavi i jeli  lokacija dostave ima

koliko značejne... živim u marini kraj trogira...

2 do 3 radna dana najvise.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
F1-IVO kaže...
Makić kaže...

evo sam sinoć naručia u adm, doć će mi doma, sad me zanima

koliko otprilike treba da se dostavi i jeli  lokacija dostave ima

koliko značejne... živim u marini kraj trogira...

2 do 3 radna dana najvise.

Da, ma i prije, meni su kad sam narucivao Slušalice i Pržilicu u vrijednosti 450 kn, dostavili za 1 dan, sutra ujutro oko 10 h mi došli, :)

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
F1-IVO kaže...
Makić kaže...

evo sam sinoć naručia u adm, doć će mi doma, sad me zanima

koliko otprilike treba da se dostavi i jeli  lokacija dostave ima

koliko značejne... živim u marini kraj trogira...

2 do 3 radna dana najvise.

Da, ma i prije, meni su kad sam narucivao Slušalice i Pržilicu u vrijednosti 450 kn, dostavili za 1 dan, sutra ujutro oko 10 h mi došli, :)

dostava je za narudzbe samo preko 2000kn.....kako su ti to dostavili?(jesi li platio dostavu mozda) Smijeh

Razer Mamba
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

E gle, da pitam narucivat cu sad nesto skuplje, pa kad bi pozećem doslo bi me preko 200 kn skuplje radi onih 3 posto.
A  Fiksno plaćanje je besplatno ako je preko 2 000 kn, jel to plaćanje na njihov račun u banci ili kako ??

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...

E gle, da pitam narucivat cu sad nesto skuplje, pa kad bi pozećem doslo bi me preko 200 kn skuplje radi onih 3 posto.
A  Fiksno plaćanje je besplatno ako je preko 2 000 kn, jel to plaćanje na njihov račun u banci ili kako ??

da na njihov ziro racun bilo putem opce uplatnice ili net bankinga

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 20:48 (agent orange).
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

E ljudi, jedan dio nekontam ovdje.
Ima plaćanje Pouzećem (Overseas) i tu se treba platit 3% više, a ima i Fiksno plaćanje gdje se more izabrati plaćanje na račun i pouzećem, pa koja je onda razlika, zasto kod Overseasa moram dat 3% vise nego kod HP Expressa ????

Jeli to samo za ograničene djelove hrvatske ili sta ???

Treba mi hitno, jucer sam trebao narucit !!

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 13:30 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...

E ljudi, jedan dio nekontam ovdje.
Ima plaćanje Pouzećem (Overseas) i tu se treba platit 3% više, a ima i Fiksno plaćanje gdje se more izabrati plaćanje na račun i pouzećem, pa koja je onda razlika, zasto kod Overseasa moram dat 3% vise nego kod HP Expressa ????

Jeli to samo za ograničene djelove hrvatske ili sta ???

Treba mi hitno, jucer sam trebao narucit !!

To ti je zbog toga što dotični dostavljač mora te novce koje si mu platio za navedenu robu ''odnijeti'' pošiljatelju i to su njegovi troškovi ( od dostavljača) !

 

 

 

Nije to ograničeno , oni šalju u sve dijelove Hrvatske i kamo god šalju plaćaš 3  % ( ako naručuješ OVerseasom)      više od iznosa na vrijednost robe, tj. ako ti roba vrijedi 300   kn ti još plaćaš 9 kn troškova povrata novca pošiljatelju!

Malo sam čudno objasnio ali nadam se da si razumioNamigiva

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 13:42 (kostolomac).
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
kostolomac kaže...

To ti je zbog toga što dotični dostavljač mora te novce koje si mu platio za navedenu robu ''odnijeti'' pošiljatelju i to su njegovi troškovi ( od dostavljača) !

 

Malo sam čudno objasnio ali nadam se da si razumioNamigiva

Ma znam, al opet zasto kod plaćanja pouzećem kod HP Expresa netreba nista plaćat a kod Overseasa treba??

Jeli najbolje da narucim i da platim na njihov račun ili ?

I don't care...
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
kostolomac kaže...

To ti je zbog toga što dotični dostavljač mora te novce koje si mu platio za navedenu robu ''odnijeti'' pošiljatelju i to su njegovi troškovi ( od dostavljača) !

 

Malo sam čudno objasnio ali nadam se da si razumioNamigiva

Ma znam, al opet zasto kod plaćanja pouzećem kod HP Expresa netreba nista plaćat a kod Overseasa treba??

Jeli najbolje da narucim i da platim na njihov račun ili ?

evo meni je bilo ovako ukupna cjena negdi oko 2597kn, došlo je overseasom i još sam mora platit neki pdv 144kn,

a to bi onda valjda bila ta 3%, jer se pdv već računa u cjenu u adm-a

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
kostolomac kaže...

To ti je zbog toga što dotični dostavljač mora te novce koje si mu platio za navedenu robu ''odnijeti'' pošiljatelju i to su njegovi troškovi ( od dostavljača) !

 

Malo sam čudno objasnio ali nadam se da si razumioNamigiva

Ma znam, al opet zasto kod plaćanja pouzećem kod HP Expresa netreba nista plaćat a kod Overseasa treba??

Jeli najbolje da narucim i da platim na njihov račun ili ?

Da,najbolje ti je direkt platit na njihov račun i gotovo , tako da nemaš nikakvih dodatnih troškova, pogotovo ako se radi o većem iznosu pa tih   3% dosta digne račun,

 

A za ovo da se kod HP Expresa ne mora plaćati to bi trebalo pitat u adm-uNamigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Makić kaže...

evo meni je bilo ovako ukupna cjena negdi oko 2597kn, došlo je overseasom i još sam mora platit neki pdv 144kn,

a to bi onda valjda bila ta 3%, jer se pdv već računa u cjenu u adm-a

Ma naruciva sam ja već prije 2 puta, moras platit Overseasu ta 3%, sto znaci da ce mene doć preko 200 kn više, a ja tih 200 kn nemam, u tom je stvar.

A kad odes u Fiksno plaćanje tamo ti opet ima način pouzećem.
Ma reći ću ćaći da on uplati na njihov račun tako je najbolje i oni ce mi dostavit i to je to!

I don't care...
15 godina
protjeran
offline
Acquisitum Magnum - ADM

a recimo ako u njih narucim nes za 11000 kn, i platim opcom uplatnicom, koliko bi me dosli svi ti troskovi, narucujem u dubrovnik

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...

a recimo ako u njih narucim nes za 11000 kn, i platim opcom uplatnicom, koliko bi me dosli svi ti troskovi, narucujem u dubrovnik

Po meni više nebi imao nikakve troškove, jer je dostava za iznad   2000 kn besplatnaNamigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
kostolomac kaže...
epic kaže...

a recimo ako u njih narucim nes za 11000 kn, i platim opcom uplatnicom, koliko bi me dosli svi ti troskovi, narucujem u dubrovnik

Po meni više nebi imao nikakve troškove, jer je dostava za iznad   2000 kn besplatnaNamigiva

ok, thx :)

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...

a recimo ako u njih narucim nes za 11000 kn, i platim opcom uplatnicom, koliko bi me dosli svi ti troskovi, narucujem u dubrovnik

Heh izaberes Fiksno plaćanje i tamo odaberes kako ces platit, a ako odaberes pomoću Overseasa moras platit njima 3% od ukupne cjene!

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 19:45 (markoal).
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ni ja više neću ovako priko overseasa kad budem uzima, od sada svaki put lipo u poštu

priko uplatnice i sve rješeno

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Makić kaže...

ni ja više neću ovako priko overseasa kad budem uzima, od sada svaki put lipo u poštu

priko uplatnice i sve rješeno

zasto?

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...
Makić kaže...

ni ja više neću ovako priko overseasa kad budem uzima, od sada svaki put lipo u poštu

priko uplatnice i sve rješeno

zasto?

Ja sam gore napisao,moras platit njima 3% od ukupne cjene!

 

A ovako nemoras, meni je sve ukupno oko 7000 kn, i sad ja bi njima mora dat 210 kn, ma dasta cu, rađe ću za tih 200 kn uzet neki jači dio.

I don't care...
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
epic kaže...
Makić kaže...

ni ja više neću ovako priko overseasa kad budem uzima, od sada svaki put lipo u poštu

priko uplatnice i sve rješeno

zasto?

Ja sam gore napisao,moras platit njima 3% od ukupne cjene!

 

A ovako nemoras, meni je sve ukupno oko 7000 kn, i sad ja bi njima mora dat 210 kn, ma dasta cu, rađe ću za tih 200 kn uzet neki jači dio.

imas pravo, a kako ide s postom? za koliko dode?

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ne znam za poštu, al ja sam čeka i priko overseasa tjedan i 2 dana, eto pa sad sve vidite...još 3% na to sve

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...
markoal kaže...

Ja sam gore napisao,moras platit njima 3% od ukupne cjene!

 

A ovako nemoras, meni je sve ukupno oko 7000 kn, i sad ja bi njima mora dat 210 kn, ma dasta cu, rađe ću za tih 200 kn uzet neki jači dio.

imas pravo, a kako ide s postom? za koliko dode?

E gle ja kad sam preko Overseasa doslo mi je vrlo brzo, jednom cak za dan ipo(ima san vise narudžbi).

Sad sam narucio, tocnije oko 9h sljedeće djelove:
procesor, graficka, monitor, ram, miš, napajanje,

 

Nakon 1 h san vidio da mi je u emailu došlo kao da imaju sve djelove i da mogu poslat cim potvrdim da sam uplatio na njihov račun.

Ja sam se začudio koliko je brzo to bilo, naravno nemogu još potvrdit moram sačekat sutra da uplatim (tj. danas).

 

 

Javit cu za koliko ce mi doć kući, mozda cak i u petak, heh.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Vidim da svi imaju samo riječi hvale za ADM...Zanima me dali bi ja dobio odma robu kad bi došo do njih ili prvo moram napraviti naruđbu pa doći po robu za dan dva,znači pitanje je dali oni imaju robu već u prodavaonici,u pitanju je roba:procesor,matična,graf.i ostali glavni djelovi pc-ija...Hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
mArKo17 kaže...

Vidim da svi imaju samo riječi hvale za ADM...Zanima me dali bi ja dobio odma robu kad bi došo do njih ili prvo moram napraviti naruđbu pa doći po robu za dan dva,znači pitanje je dali oni imaju robu već u prodavaonici,u pitanju je roba:procesor,matična,graf.i ostali glavni djelovi pc-ija...Hvala unaprijed...

Ako dođes do njih tam u ducan onda mozes odma kupit sve ako imaju ono kaj tebi treba u skladistu da. Zato prvo provjeris preko interneta tj pitas telefonom da li ima ono kaj hoces na skladistu pa ak ima onda odes tam platis gotovinom i uzmes odma  i to je to!Cool

14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Hvala na odgovoru...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
mArKo17 kaže...

Vidim da svi imaju samo riječi hvale za ADM...Zanima me dali bi ja dobio odma robu kad bi došo do njih ili prvo moram napraviti naruđbu pa doći po robu za dan dva,znači pitanje je dali oni imaju robu već u prodavaonici,u pitanju je roba:procesor,matična,graf.i ostali glavni djelovi pc-ija...Hvala unaprijed...

Ja mislim da imaju, al gle pitaj ih na emailu, kazes Da bi narucio da pripreme i dosao po robu, ja mislim da ti ima takva vrsta plaćanja.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Molim vas ako je netko imao iskustva ili mi zna odgovoriti zanimalo bi me da li se može jedan dio konfiguracije platiti u gotovini a jedan na Diners kredit, i da li je i u tom slučaju plačanja slaganje konfiguracije besplatno?

Hvala na odgovoru ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Evo upravo se vratio od njih :) .Mislio sam da mi je proc krepo pa sam ga bio odfuro na servis...Proc je bio isti dan isproban kad sam ga donio...Svom srecom proc radi...I tip kaj radi u servisu mi je reko da bi mi to trebo naplatit, al je neka dobričina pa nije, tako da...Sve naj,naj,naj o njima....Slozio sam vec preko 20 konfiguracija tamo, nikad problema...Sve konfiguracije su bile slozene ili isti dan ili sljedeci...Uvijek sam to podizo osobno...Kupio sam valjda preko 100 komponenata kod njih...Neke su naravno krepale, al nikad problema, niti kod trgovaca niti kod servisera...Daleko najbolji ducan u ZG-u za kompjutersku opremu

Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Tagan BZ800, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, Gigabyte GTX260@ 700/1200/1500, Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B, Razer Copperhead & Go
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
epic kaže...
markoal kaže...

Ja sam gore napisao,moras platit njima 3% od ukupne cjene!

 

A ovako nemoras, meni je sve ukupno oko 7000 kn, i sad ja bi njima mora dat 210 kn, ma dasta cu, rađe ću za tih 200 kn uzet neki jači dio.

imas pravo, a kako ide s postom? za koliko dode?

E gle ja kad sam preko Overseasa doslo mi je vrlo brzo, jednom cak za dan ipo(ima san vise narudžbi).

Sad sam narucio, tocnije oko 9h sljedeće djelove:
procesor, graficka, monitor, ram, miš, napajanje,

 

Nakon 1 h san vidio da mi je u emailu došlo kao da imaju sve djelove i da mogu poslat cim potvrdim da sam uplatio na njihov račun.

Ja sam se začudio koliko je brzo to bilo, naravno nemogu još potvrdit moram sačekat sutra da uplatim (tj. danas).

 

 

Javit cu za koliko ce mi doć kući, mozda cak i u petak, heh.

nebi se pohvalio sto si narucio :)

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice