Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 978.647
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
TiMi79 kaže...

Ja nažalost također imam jako negativna iskustva sa njima i nikome ih nebi preporučio!

25.05. sam online naručio 2 prizvoda (hdd i ssd), nakon narudžbe nisu se javljali tjedan dana dok ih ja nisam nazvao i morao "podsjetiti" na narudžbu, a djelatnik mi preko telefona tada kaže da se nakon online narudžbe mora nazvati i potvrditi narudžbu...šta je po meni nepojmljivo!!! Mogla je moja narudžba i do danas tako stati oni je ne bi isporučili.

Nakon tog "podsječanja" za tjedan i pol dana mi tek stiže pošiljka, i naravno hdd je bio neispravan (pun bad sektora). Odmah sam im ga hp ekspresom (u dogovoru sa djelatnikom sam ga poslao hp ekspresom jer na njihovim stranicama piše da ne primaju poštanske pošiljke), a to je bilo 13.06. Nakon toga me uopće nisu nazvali da su zaprimili pošiljku nego sam ih ja nakon dva tjedna kontaktirao da ih pitam da li je stigla ta pošiljka, na što bi mi djelatnik zbunjeno odgovorio da je. Kroz par tjednana sam ih ponovo pokušao kontaktirati i mailom i pozivima, ali bezuspješno, a kada bi se udostojili javiti onda bi mi rekli da pričekam na liniji dok ne vide šta je sa proizvodom. I dok ja tako čekam na liniji čujem da pričaju o tome, ali nemaju pojma o nikakvoj pošljci, pa mi djelatnik nakon par minuta kaže da će me nazvati da ne čekam na liniji i obavjestiti o stanju proizvoda. Mislite da su se javili!!!?...i tako je bilo tri puta i svaki puta ista priča dok ja nisam izgubio strpljenje i nažalost morao sam im zaprijetiti da ću osobno doći do njih u zg (živim u st) i da onda taj razgovor neće biti niti malo ugodan, i dao sam im rok do kraja ovog miseca da mi dostave novi hdd. Čak sam pošiljku poslao o svom trošku, ali sam im napisao da želim da mi refundiraju trošak i baš me zanima da li će to napraviti i da li će mi do kraja ovog miseca uručiti prizvod, inače će biti jako neugodno po njih!

Izgleda da čovik u ovoj državi mora postati gad da bi dobio ono što je platio!

 

Uglavnom jako negativna iskustva i nikome ih ne preporučujem! {#}

Pogodite da li su mi poslali novi hdd? Čak su me i zvali na mobitel i poslali mail da će to riješit do srijede (ove što je prošla), pa opet ni traga ni glasa! Izgleda da ću morat za Zagreb...uuuuu neće bit lipo!!! {#}

16 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Pošalji kratak mail ovdje, adam.guba@edigital.hr

 

On je customer care manager, meni je probleme riješio i to brzo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
BREITLING kaže...
Jel mozda jos netko narucio i5 3570k?ja narucio 18.7. Proc ,maticnu i hladnjak.zovem likove nakon tjedan kazu dosla maticna i hladnjak ali nije proc..danas zovem,nije doslo valjda ce kroz tjedan dana.. sva sreca pa na godisnji idem u petak ...

danas u podne dobio mail da je roba isporučiva. zovem ih na telefon, i zbilja je dosla :D

 

13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

meni trebao mob stici jucer

kazu doci ce iducu srijedu

a nista pricekat cu jer je cijena super

ali ubuduce ih izbjegavam

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jeste li rpimjetili da u ED ima sada dosta na zalihi (90%stvari) npr. kućišta rijetko koji se treba naručiti

 

http://www.edigital.hr/IT/Kucita_-c402.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

 Ja imam neki osjećaj da pola toga što oni istaknu "na zalihi" da u biti nemaju na zalihi.

14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
power_user kaže...

Ja sam naručio SSD prošli tjedan(utorak ili srijeda), a tražio sam R1 te su mi dali mogućnost plaćanja virmanom, kako je i plaćeno isti dan, a do danas se nisu ni javili pa sam ih nazvao. Ispalo je da oni uplatu uopće nisu vidjeli, tek nakon poziva su našli da je u plaćeno i poslali mail da je disk isporučen. Prilično neozbiljno, 2 od 3 puta nije prošlo sve savršeno(1. put je bilo OK, drugi put nisu poslali R1 iako su rekli da hoće, a ovo je 3.)

Jučer je napokon stigao, naručen je 23.7, znači točno 2 tjedna. Prilično dugo, ali s obzirom da je za trećinu jeftiniji nego drugdje i nije takav problem. Mislim da više neću naručivati od njih, osim ako bude opet takva super ponuda

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
TiMi79 kaže...
TiMi79 kaže...

Ja nažalost također imam jako negativna iskustva sa njima i nikome ih nebi preporučio!

25.05. sam online naručio 2 prizvoda (hdd i ssd), nakon narudžbe nisu se javljali tjedan dana dok ih ja nisam nazvao i morao "podsjetiti" na narudžbu, a djelatnik mi preko telefona tada kaže da se nakon online narudžbe mora nazvati i potvrditi narudžbu...šta je po meni nepojmljivo!!! Mogla je moja narudžba i do danas tako stati oni je ne bi isporučili.

Nakon tog "podsječanja" za tjedan i pol dana mi tek stiže pošiljka, i naravno hdd je bio neispravan (pun bad sektora). Odmah sam im ga hp ekspresom (u dogovoru sa djelatnikom sam ga poslao hp ekspresom jer na njihovim stranicama piše da ne primaju poštanske pošiljke), a to je bilo 13.06. Nakon toga me uopće nisu nazvali da su zaprimili pošiljku nego sam ih ja nakon dva tjedna kontaktirao da ih pitam da li je stigla ta pošiljka, na što bi mi djelatnik zbunjeno odgovorio da je. Kroz par tjednana sam ih ponovo pokušao kontaktirati i mailom i pozivima, ali bezuspješno, a kada bi se udostojili javiti onda bi mi rekli da pričekam na liniji dok ne vide šta je sa proizvodom. I dok ja tako čekam na liniji čujem da pričaju o tome, ali nemaju pojma o nikakvoj pošljci, pa mi djelatnik nakon par minuta kaže da će me nazvati da ne čekam na liniji i obavjestiti o stanju proizvoda. Mislite da su se javili!!!?...i tako je bilo tri puta i svaki puta ista priča dok ja nisam izgubio strpljenje i nažalost morao sam im zaprijetiti da ću osobno doći do njih u zg (živim u st) i da onda taj razgovor neće biti niti malo ugodan, i dao sam im rok do kraja ovog miseca da mi dostave novi hdd. Čak sam pošiljku poslao o svom trošku, ali sam im napisao da želim da mi refundiraju trošak i baš me zanima da li će to napraviti i da li će mi do kraja ovog miseca uručiti prizvod, inače će biti jako neugodno po njih!

Izgleda da čovik u ovoj državi mora postati gad da bi dobio ono što je platio!

 

Uglavnom jako negativna iskustva i nikome ih ne preporučujem! {#}

Pogodite da li su mi poslali novi hdd? Čak su me i zvali na mobitel i poslali mail da će to riješit do srijede (ove što je prošla), pa opet ni traga ni glasa! Izgleda da ću morat za Zagreb...uuuuu neće bit lipo!!! {#}

Tek danas mi je stigao novi hdd, ali pogodite...ni ovaj ne radi ispravno, a za ovaj zamjenjeni nisu mi čak ni garanciju poslali. Ovo više nema smisla, znam da nisu oni krivi za neispravan prizvod ali ne želim opet čekati 2 miseca da mi pošalju novi, zato sam im napisa u mailu da želim povrat novca. Nema više nikakve šanse da išta kupim kod njih!

13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Darko1983 kaže...

Dakle ovako:

 

- naručujem monitor 29.6.2013. Status "na stanju" stiže za 2-4 dana za preuzimanje u dućanu

- naručujem grafičku karticu 30.06.2013.

- 2.7.2013. dobijam mail od voditelja poslovnice, ispričavaju se za grafičku karticu i nude popust kod sljedeće kupovine i 4.7. mi otkazuju moju narudžbu grafičke zbog njihove greške

- 10.7. monitor stiže i dobijam status "Narudžba se može primiti" (dakle baš i nije 2-4 dana)

- odmah im šaljem kopiju maila od voditelja i šaljem njemu i na shop@edigital.hr s upitom koji mi popust mogu odobriti

- isti dan prodavač mi odgovara da će provjeriti s nabavom

- 14.7. opet šaljem upit da čekam odgovor kako bi mogao preuzeti naručeni artikl

- 17.7. opet šaljem upit na voditelja, prodavača i na shop@edigital.hr i molim neku informaciju

 

eto danas je 23.7.2013. i dalje se nitko ne javlja.

 

Samo da javim nastavak:

- 6.8.2013. - Šalju mi automatski mail: Vaša narudžba je otkazana

- 7.8.2013. - Šaljem mail na sve + uprava i menadžment - zašto mi je narudžba otkazan + molim odgovore na prošle upite i forward prijašnjih mailova na koje nitko ne odgovara

- za 4 i pol sata (da, isti dan) mi odgovara opet voditelj da se ispričavaju, da je "sistem automatski otkazao", napokon nude neki popust i mole da se preuzme u roku 5 dana i ispričavaju na neugodnosti.

-  12.8.2013. dolazim po monitor, malo čekanja, malo zvanja voditelja i evo monitor doma.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
apoteka kaže...

meni trebao mob stici jucer

kazu doci ce iducu srijedu

a nista pricekat cu jer je cijena super

ali ubuduce ih izbjegavam

Prosao tjedan ista prica...

niti itko ista zna niti su sposobni ista uciniti u vezi toga

izgleda da je dobit naruceno vise sreca

13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo prvi put naručio preko edigital. Uglavnom sve ok. Trebalo je 8 dana od narudžbe do dostave ali to je manje više standardno pošto se radi o otoku.

 

Naručio Olympus XZ-1 20.8., 23.8. su mi poslali mail da je proizvod stigao u središnje skladište te da izaberem datum dostave, prvi ponuđeni mi je bio današnji datum, 28.8. i tako je i došlo.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

 Ja im poslao mail s upitom o nečemu što su mi obećali i prave se glupi i dalje. Nitko ne odgovara {#}. Sramota. Slao maloprije mail u Njemačlu  LC-Power-u, i ljudi odgovore za pola sata !!! Tako se to radi. Corsair mi odgovori u roku od dan - dva. Ovi se grbave već danima.

13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Teški šverc robe.. 

Možda se isplati kad kupuješ jedan komad  tipa kamera i nije ti hitno. Zamsili kod njih slagati komponente za računalo{#} . A tek reklamacija robe?

Neki drže veće cijene ali kad dođeš na njihov  web i pogledaš raspoloživost onda to drži vodu.

 

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

U ozbiljnim dućanima dobiješ potvrdu o raspoloživosti u roku max - dva sata di ti kažu da možeš preuzeti robu kad pošalješ kopiju uplate . Tu čekanje ovisi samo o tebi{#}

10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ovdje sam se registrirao samo zato što vidim da se ovi lopovi reklamiraju po svuda sa banerima, dok mene zavlače oko povrata novca za pokvareni objektiv koji sam im vratio prije 4 mjeseca. Želim upozoriti sve, ako imate nešto pokvareno pod garancijom nikako im ne davajte da "šalju u servis" bez da odma na ruke isplate cijeli plaćeni iznos, da se ne bi dogodilo ko meni, da ostanete i bez novca i bez plaćenog proizvoda. A ako netko ima ideju kako da dođem do svojih novaca slušam savjete i preporuke

 

da na pišem sve ponovo, evo kopirano što sam napisao prije još na drugom forumu:

 

Ja sam naručio objektiv za aparat prije 4 mjeseca, stiglo za 7 dana od narudžbe koju sam mailom napravio, platio preko interneta i poslao im potvrdu uplate, nakon 2 dana kad su potvrdili da mogu uzet došao po njega i kasnije doma ustanovio da je neispravan (javlja grešku lens error, i vidi se da je blenda zblokirana). Reklamirao osobno u poslovnici, lik koji je to preuzeo kaže "evo ja sam upravo sada naručio novi, tako da se može odmah idući tjedan zamijeniti, a ovaj vraćamo natrag". Ja reko dobro ajde, nisam ni mislio uzimat taj primjerak nakon popravka, jer tražio sam i kupio novi a ne popravljani objektiv. Znači ja čekam 7 dana da jave, prošlo a nitko ništa ne javlja. Zovem ih od tad 30 puta dnevno i nikoga ne mogu dobit. Pođem osobno u poslovnicu u Importane galeriji, tamo njih 4-5 prodavača i 2 kupca (znači nije da su u gužvi), pitam što je sa objektivom kažu nije ništa stiglo. Pitam pa jeste li naručili taj objektiv za zamijenu. Kaže lik (nisam siguran je li to onaj isti od prvi put ili drugi) da nije naručeno i da su poslali objektiv na servis. Ja kažem da hoću novi ispravni objektiv kakav sam i platio, jer nije se pokvario tijekom korištenja nego je pokvaren bio još u pakiranju i u ostalom ne reklamiram ga nakon godinu dana nego nakon par dana od kupnje. I čovjek govori dobro trebam pitat voditelja on nije tu, javit ću kad provjerim. Prođe još par dana nitko ništa ne javlja, pa ja opet krenem zvat i dobijem ih na telefon nakon 3 dana konstantnog zivkanja. Na telefonu ne znaju ništa o tome, i govore da će sve provjeriti i nazvat me za pola sata. Prođe cijeli dan nitko ne zove, pa opet krenem zvat ja njih, i opet sam ih dobio tek iz xyz pokušaja. Opet ista priča, objektiv nije stigao niti novi niti popravljeni, opet ništa ne znaju o tome i opet trebaju "provjeriti" pa će me nazvat kroz 1 sat. Naravno da me nitko nije zvao...

Ukupno je prošlo malo manje od 4 mjeseca od kad sam im ostavio objektiv, jošnitko me nije kontaktirao, jošnisam dobio niti objektiv niti novce. A radi se o 700 eur. Odustao sam od komunikacije s njima jer nema nikakvog smisla, a već sam potrošio previše na telefone, a košta i gorivo i parking do tamo.

Objektiv mi više ne treba, ali bi molio za savjet kako doći do svojih novaca. Iz Zaštite potrošača me upućuju na Sud časti, koji je kao besplatan jer ide na trošak države, ali koliko sam čitao iskustva po netu, taj Sud časti kad donese odluku opet nema garancije da će ovi ispoštovat odluku jer ih ne mogu zakonski prisilit na to pa ne znam je li ima smisla gubit vrijeme na to? Isto tako su me uputili na prijavu državnom inspektoratu a opet ovi se bave samo kontrolom povrede propisa, nemaju veze s povratom novaca. Mene samo zanima kako doći do svojih novaca, jer nemam puno volje se natezat s njima niti s ikim drugim. Po portalima se nedavno pisalo o ovrhama koje građani mogu podnjeti prema firmama za neisplatu plaća i sl. pa je li možda tako nešto se može i u ovom slučaju?

 
19 0 hvala 7
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jednostavno, da se stane na kraj ovom lopovloku, nesposobnosti i sličnom - ne treba posjećivati njihov web-shop.
Na što više mjesta pisati loša iskustva i to je to.

Imamo futuru IT, ADM, Magazin RS, Portio pa i na kraju krajeva Links i da ne navodim ostale, ali ovi od mene kunu za CD neće dobiti!

 

5 dana čekao odgovor na mail o dostupnosti robe i ostala slična iskustva kao vi ostali.

 

 

 

{#} 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
12 0 hvala 2
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Lijepu si reklamu ovi u ED rade {#}

Moj PC  
10 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

mah, mene su nakon mjesec dana obavijestili o stanju narudzbe

rekao sam im da posalju i nisam preuzeo

Moj PC  
11 1 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Lopovi i varalice. Nece jos dugo poslovati.

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Skrewdriver kaže...

Objektiv mi više ne treba, ali bi molio za savjet kako doći do svojih novaca. Iz Zaštite potrošača me upućuju na Sud časti, koji je kao besplatan jer ide na trošak države, ali koliko sam čitao iskustva po netu, taj Sud časti kad donese odluku opet nema garancije da će ovi ispoštovat odluku jer ih ne mogu zakonski prisilit na to pa ne znam je li ima smisla gubit vrijeme na to? Isto tako su me uputili na prijavu državnom inspektoratu a opet ovi se bave samo kontrolom povrede propisa, nemaju veze s povratom novaca. Mene samo zanima kako doći do svojih novaca, jer nemam puno volje se natezat s njima niti s ikim drugim. Po portalima se nedavno pisalo o ovrhama koje građani mogu podnjeti prema firmama za neisplatu plaća i sl. pa je li možda tako nešto se može i u ovom slučaju?

Ako se radi o tolikom vremenu, onda se radi o povredi iz jamstvenog lista a povreda garancije spada u sveru Zakona o obveznim odnosima. Možeš naći nekoga u inspektoratu tko će se pozabaviti time ili privatna tužba.

 

Svakako kontaktiraj uredništvo potrošačkog koda, a prije zaprijeti medijima ( i to tamo gdje imaju banere :))

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2013 5:07 (igy).
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Skrewdriver kaže...

Ovdje sam se registrirao samo zato što vidim da se ovi lopovi reklamiraju po svuda sa banerima, dok mene zavlače oko povrata novca za pokvareni objektiv koji sam im vratio prije 4 mjeseca. Želim upozoriti sve, ako imate nešto pokvareno pod garancijom nikako im ne davajte da "šalju u servis" bez da odma na ruke isplate cijeli plaćeni iznos, da se ne bi dogodilo ko meni, da ostanete i bez novca i bez plaćenog proizvoda. A ako netko ima ideju kako da dođem do svojih novaca slušam savjete i preporuke

 

da na pišem sve ponovo, evo kopirano što sam napisao prije još na drugom forumu:

 

Ja sam naručio objektiv za aparat prije 4 mjeseca, stiglo za 7 dana od narudžbe koju sam mailom napravio, platio preko interneta i poslao im potvrdu uplate, nakon 2 dana kad su potvrdili da mogu uzet došao po njega i kasnije doma ustanovio da je neispravan (javlja grešku lens error, i vidi se da je blenda zblokirana). Reklamirao osobno u poslovnici, lik koji je to preuzeo kaže "evo ja sam upravo sada naručio novi, tako da se može odmah idući tjedan zamijeniti, a ovaj vraćamo natrag". Ja reko dobro ajde, nisam ni mislio uzimat taj primjerak nakon popravka, jer tražio sam i kupio novi a ne popravljani objektiv. Znači ja čekam 7 dana da jave, prošlo a nitko ništa ne javlja. Zovem ih od tad 30 puta dnevno i nikoga ne mogu dobit. Pođem osobno u poslovnicu u Importane galeriji, tamo njih 4-5 prodavača i 2 kupca (znači nije da su u gužvi), pitam što je sa objektivom kažu nije ništa stiglo. Pitam pa jeste li naručili taj objektiv za zamijenu. Kaže lik (nisam siguran je li to onaj isti od prvi put ili drugi) da nije naručeno i da su poslali objektiv na servis. Ja kažem da hoću novi ispravni objektiv kakav sam i platio, jer nije se pokvario tijekom korištenja nego je pokvaren bio još u pakiranju i u ostalom ne reklamiram ga nakon godinu dana nego nakon par dana od kupnje. I čovjek govori dobro trebam pitat voditelja on nije tu, javit ću kad provjerim. Prođe još par dana nitko ništa ne javlja, pa ja opet krenem zvat i dobijem ih na telefon nakon 3 dana konstantnog zivkanja. Na telefonu ne znaju ništa o tome, i govore da će sve provjeriti i nazvat me za pola sata. Prođe cijeli dan nitko ne zove, pa opet krenem zvat ja njih, i opet sam ih dobio tek iz xyz pokušaja. Opet ista priča, objektiv nije stigao niti novi niti popravljeni, opet ništa ne znaju o tome i opet trebaju "provjeriti" pa će me nazvat kroz 1 sat. Naravno da me nitko nije zvao...

Ukupno je prošlo malo manje od 4 mjeseca od kad sam im ostavio objektiv, jošnitko me nije kontaktirao, jošnisam dobio niti objektiv niti novce. A radi se o 700 eur. Odustao sam od komunikacije s njima jer nema nikakvog smisla, a već sam potrošio previše na telefone, a košta i gorivo i parking do tamo.

Objektiv mi više ne treba, ali bi molio za savjet kako doći do svojih novaca. Iz Zaštite potrošača me upućuju na Sud časti, koji je kao besplatan jer ide na trošak države, ali koliko sam čitao iskustva po netu, taj Sud časti kad donese odluku opet nema garancije da će ovi ispoštovat odluku jer ih ne mogu zakonski prisilit na to pa ne znam je li ima smisla gubit vrijeme na to? Isto tako su me uputili na prijavu državnom inspektoratu a opet ovi se bave samo kontrolom povrede propisa, nemaju veze s povratom novaca. Mene samo zanima kako doći do svojih novaca, jer nemam puno volje se natezat s njima niti s ikim drugim. Po portalima se nedavno pisalo o ovrhama koje građani mogu podnjeti prema firmama za neisplatu plaća i sl. pa je li možda tako nešto se može i u ovom slučaju?

Pretpostavljam da živiš u zg ili okolici pa im lipo dođi u poslovnicu, svašta im izgovori i ogadi ih (napiši na komad papira neke sočne gadosti da nebi mora tamo iz glave razmišljat...pripremi štivo {#} pa ga pročitaj nekoliko puta dok ti ne sidne) i reci da češ ih dat u medije i pozvat poreznu, i neka ti pozovu šefa.

Reka sam prije u ovom postu da trebaš nažalost bit gad u nekim situacijama da bi doša do onog što smatraš da je pravilno.

Meni su vratili novce kroz tjedan dana nakon šta sam ih upilava, gadio i to sve telefonski jer živim u st. Da sam kojim slučajem negdi bliže izravno bi im doša {#}

Šta se mene tiće mogu sve cijene stavit na 1 kunu opet im nebi ništa više uzima...raskrstio sam sa njima!!!

 

EDIT:

Nemoj samo nastupi ka da imaš bjesnoću prve kategorije!

Prcaj ih u mozak ka šta oni tebe već 4 miseca prcaju. Ogadi ih na kulturan, ljep i fin način, npr.: Ljepi ste i krasni ste, ali ste za k... baba sa hodalicom koja pati od alzheimera bi bolje upamtila i bila brža od vas...vaš moto bi trebao biti, sa nama do proljeva i čira na želucu...itd, itd. {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2013 17:50 (TiMi79).
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

evo da ti javim da su i mene tako ignorirali i da sam dobio neku reakciju tek kad sam prosljedio mail na Menadžment: menadzment@edigital.hr, uprava@edigital.hr

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Moje prvo iskustvo sa dućanom

 

Poslao sam im mail jučer ujutro odgovorili tek popodne ali dok sam ih još ispitivao odgovarali su u roku od 5 min

danas dođem u dučan lijepo pozdrave i tražim grafu i ode on u skladiše vrati se i ja pitam koliko ću dobiti popust on zbunjeno gleda kakav popust ja onako pa ujutro sam se dogovorilo sa vama da ćete mi dati popust zbog one asus gtx 460 i onda on odgovara a to nam je bilo kolega ujutro ali ja vam nemogu dati popust zato što nema upravitelja i kaže on meni da dođem sutra. 

Ja kažem da nemogu(živim 20 km od dućana) i zove on upravitelja i dao mi je popust od 80 kn nije mnogo ali je nešto (ova strka sa popustom je trajala niti 5 min)

Dok sam odlazio lijepo su pozdravili i rekli da dođem opet tako da po meni su dečki LJUBAZNI i definitivno ću opet kupovati kod njih !!!

 
4 12 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
club3d kaže...

Moje prvo iskustvo sa dućanom

 

Poslao sam im mail jučer ujutro odgovorili tek popodne ali dok sam ih još ispitivao odgovarali su u roku od 5 min

danas dođem u dučan lijepo pozdrave i tražim grafu i ode on u skladiše vrati se i ja pitam koliko ću dobiti popust on zbunjeno gleda kakav popust ja onako pa ujutro sam se dogovorilo sa vama da ćete mi dati popust zbog one asus gtx 460 i onda on odgovara a to nam je bilo kolega ujutro ali ja vam nemogu dati popust zato što nema upravitelja i kaže on meni da dođem sutra. 

Ja kažem da nemogu(živim 20 km od dućana) i zove on upravitelja i dao mi je popust od 80 kn nije mnogo ali je nešto (ova strka sa popustom je trajala niti 5 min)

Dok sam odlazio lijepo su pozdravili i rekli da dođem opet tako da po meni su dečki LJUBAZNI i definitivno ću opet kupovati kod njih !!!

Pa super. Samo daj. xD.. ti si ocito jedan od rijetkih...

12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja naručio kejs, ram, ssd i matičnu u ponedjeljak. Oni odgovorili isti dan da ce doc narudzba za 6-7 dana. Danas me zvali da je spremno, ja otisao u ducan. Decki bili ljubazni, sve uredu. Čak mi rekao kao spustila se cijena u međuvremenu, pa sam prošao i sto kuna manje.

Moj PC  
4 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Edit: double post.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 22:37 (Cholee).
Moj PC  
2 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Čitam postove ovdje i ko da ljudi koji koriste ovaj forum neznaju čitat što piše na stranici od exdigitala... Piše lijepo narudžbe se dostavljaju u roku od 7-9 radnih dana ( nedjelja se ne računa kao radni dan). Ako hoćete jeftinije stvari onda se i strpite malo. Ja sam svoj cijeli pc sastavio tamo i prosao za jedno 500-600 kn jeftinije. Isplati se, samo treba cekati tj-dva najviše :) Nikom nije toliko hitno da se nemre strpit toliko (bar ja tako mislim). Zadovoljan sam i sa kvalitetom usluge i proizvodima, cijenama pogotovo !

Moj PC  
5 6 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Čitajući iskustva ljudi mislim da im je čekanje najmanji problem.

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Nije sve u razlici novca, nešto je i kulturnom odnosu i pomoći kad trebaš reklamirati.

 

Rađe pregrmim npr 100-200kn više kod npr ADM-a ali mi je srce na mjestu da s reklamacijom neću imat problema, i da kad ću ih trebati da ću dobiti response.

 

I znam da je svaka kuna danas bitna, ali zamisli si da kupiš grafu za npr 2 soma kuna i ona nije ispravna i da te zavlače mjesec dana i više kod reklamacije. Nemaš ni grafe ni para. Ima da ih upucaš.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Odmah zovem voditelja il koga već izravno u dućanu i refundiraju mi novce isti tren i kraj. Ja se ne mislim natezat il mi zamjenite il cu im svaki dan doc u ducan i tjera musterije. Tak se to inace radi

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 20:22 (molnyi).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice