Futura it - iskustva

poruka: 1.179
|
čitano: 476.372
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

A kad su svi tako zadovoljni sa futurom, naručiti ću i ja konf. od njih. {#}

TomPalj
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Meni Futura trenutno najdrazi shop !{#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Haf932 kaže...

Meni Futura trenutno najdrazi shop !{#}

Da sam iz Zagreba definitivno bi stalno kupovao u Futuri, ali nažalost iz Future ovako naručujem samo skuplje stvari na koje mi se isplati plaćati 50kn poštarine. :)

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
10 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Naručio jučer u 9:45, poslano isti dan u 18h, danas je kod mene u funkciji. {#}

TomPalj
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav, zanima me moze li se u Futuri produziti garancija, npr. za cijelu konfu ili bar za pojedinacne komponente? Netrebam jos 1.5-2.5 god. produzivat ali ovak informativno pitam.

Battlelog, Xbox Live, Steam: limboLIVE98
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

Ne !  Koliku duzinu jamstva daje proizvođac komponente , ta ti i vrijedi !

 

Mislim da se samo laptopima moze produzit jamstvo !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav, mozete mi reći kako ste zadovoljni kad vam u futuri slože komp i donesu doma,  zanima me posto bi kupio komp od tamo, a sad me zanima jel oni stavljaju neke bezveze termalne paste i tako.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
razor1234 kaže...

Pozdrav, mozete mi reći kako ste zadovoljni kad vam u futuri slože komp i donesu doma,  zanima me posto bi kupio komp od tamo, a sad me zanima jel oni stavljaju neke bezveze termalne paste i tako.

Po mojoj preporuci dvoje ljudi je narucilo komp kod njih.

Stigao je za 2-3 dana u VZ o oba slucaja. Sve tocno kako je naruceno. + jedna velika kutija s kutijama od ploce i ostalog "materijala".

 

I kasnije, kod reklamacije jednog diska sve rjeseno u roku od 4 dana postom.

 

EDIT: Za paste ne znam, nisam imao razloga rastavljati komp.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2013 9:28 (CyberDemonVZ).
12 godina
online
Re: Futura it - iskustva
razor1234 kaže...

Pozdrav, mozete mi reći kako ste zadovoljni kad vam u futuri slože komp i donesu doma,  zanima me posto bi kupio komp od tamo, a sad me zanima jel oni stavljaju neke bezveze termalne paste i tako.

pastu vecina tj sve trgovine ne stavljaju tj ovako to ide u svim trgovinama

 

ako kupis procesor sa orginal hladnjakom, onda se montira i orginal hladnjak koji na sebi ima vec postavljenu pastu

 

ako se stavlja neki drugi aftermark hladnjak, pasta ide od tog hladnjaka koji dolazi s njime

 

koja je logika da netko tebi stvalja neku uber kul super dobru pastu koju nisi platio? nema logike...

 

inače za orginal hladnjake ako idu gore,znaci neces se baviti ocom, je orginal pasta i dovoljna. ako se mislis baviti ocom, onda i kupujes dobar hladnjak uz koji vecinom dobijes bolju pastu...a ako hoces postici nesto nize temperature na dobrim hladnjacima i overclockati, onda si kupis dobru pastu i kazes im da ti stave tu koju si kupio :=) (jedino pastu, dobru, moras kupiti u linksu)

 

Što se tice trgovine, samo pohvale, ponajvise jer su brzi sa reklamacijama i tu nema nikakvih problema, ili reklamiraju, ili daju novo po odobrenju i dogovoru s tobom ili ti vrate novce ako toga vise nema na lagerima ;=)

PCE nick: FRipper
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2013 9:40 (FakeDeath).
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Sva sreća da su mi u susjedstvu i imam 4 minute šetnje do njih.Iako nikad nisam kod njih ništa na veliko kupovao,imam vrlo pozitivna iskustva sa njima.

 

Dobio sam miš sa neispravnim laserom i za par dana sam dobio novac natrag.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

realno gledajući onaj ko se i dobro kuži će si sam složit konfu a ne se jebat čekat i imat naljepnice

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
1 6 hvala 0
12 godina
online
Re: Futura it - iskustva
Bulldozer kaže...

realno gledajući onaj ko se i dobro kuži će si sam složit konfu a ne se jebat čekat i imat naljepnice

Zašto bi imao naljepnicu i duže čekao?

 

Futura nama nikakve naljepnice...niti se duže čeka ako je sastavljanje...par puta su mi slagali kompove i slali u slavoniju, a par puta sam narucio dijelove i sam sastavljao, u oba slučaja sam dobio 3 dan od naružbe

PCE nick: FRipper
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo ja potvrđujem da naljepnice nema!

Konačno nakon dugo vremena složio sam novu konfu i poslao narudžbu Futuri. Narudžba je poslana jučer u nedjelju oko 14 sati i dečki su to složili već danas oko 17. Zapamtite i da su sad 4 dana bili na godišnjem i da su im se narudžbe nagomilale... Ja sam bio u potpunosti iznenađen kad sam dobio poziv samo dan poslije i računalo je već složeno. Svaka im čast na obavljenom poslu! Kablovi su uredno složeni, nisu neke špagete iako se pojavi koja sitnica koju bi se dalo promijenit. Naljepnica ponavljam, NEMA! Sve je obavljeno brzo i učinkovito, dostavu nisam tražio jer sam 10-ak minuta udaljen od njih. Uredno su odgovorili na sve mail-ove velikom brzinom u roku od max. pola sata što je stvarno pohvalno! Čitavo kućište je lijepo zapakirano u čvrstu plastičnu vrećicu i sve je zaštićeno debelim slojem stiropora i naravno, kutijom od kućišta, tako da nema šanse da se nešto ošteti. Kad me frajer nazvao bio je već skoro kraj radnog vremena i čovjek me uredno pričekao u dućanu 20min nakon završetka radnog vremena!

 

Prije nabave sam puno čitao o iskustvima ljudi na forumu s Futurom i bilo mi je jasno da su OK dućan, ali pravi dojam se dobije tek kad prvi puta nešto kod njih nabavite. :) Još jednom svaka čast Futura IT, zaslužuješ jednu rundu! {#}

 

Svima koji se predomišljaju oko dućana gdje bi nabavili informatičke dijelove, Futura IT je definitivno pravi izbor i nećete fulati!

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva
Definitivno najbolja it firma u RH, susretljivi, brzi, jeftini, jamstva obavljaju bolje i brze nego bilo tko. Samo da ih ne uhvati sindrom hrvatskih shopova...
 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Poslao mail oko 8 navečer u pon, komp je bio sklopljen drugi dan oko 16h , i dostava došla treći dan.Svaka im čast.Skromna i mala firma a tako dobra.Jako sam zadovoljan sa kompom i svim i zahvaljujem fake-u na velikoj pomoći.A sad odo gejmat do kraja i nazad :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 22:16 (starbok).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Futura it - iskustva

Poslao narudzbu za monitor u 9:30 u ponedjeljak u 17:45 mi javljaju da je poslana i sljedeci dan je vec bio monitor kod mene u Zadru u 10:15

Stvarno vrhunski shop vec sam par puta kupovao kod njih i uvijek su me odusevili svojom brzinom a i brzom komunikacijom preko fejsa ,stvarno samo rijeci pohvale za njih {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

U cetvtak poslijepodne narucio H110,sutra vec kod njih.

Trazili me broj moba da me obavijeste kad je dostupan,lijepo mi poslali poruku,reko super.

 

Kada bi svi tako nabavljali u jedan dan i imali takve cijene,sreci ne bi bilo kraja. {#}

 

5/5 !

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Haf932 kaže...

Meni Futura trenutno najdrazi shop !{#}

I meni...+

14 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Može koja slika složenog računala iznutra da vidimo kak su uredni?

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Futura it - iskustva

slabo nešto po forumima ima slika...pogledaj na njihovom faceu...

 

ima na faceu par, i kako se vidi sve ovisi koliko imaju vremena, sve u svemu više nego ok

 

moraš ipak razumiti da oni ni jedna trgovina baš nema 1-2h vremena da potroši na jedan komp i slaganje kao što to npr ja mogu složiti doma ili ti sam koji kada dobiješ komp imaš svo vrijeme svijeta

 

npr ovaj komp su oni slagali kako vidim nedavno klik sada da se mene pita čisto ok za brzo sastavljanje...al opet kada uzmes 1h i to sve polako sastaviš može biti puno bolje...al opet, to nije posao trgovine, niti imaju za to vremena ;=) to si ti sam doma središ dalje ako želiš

 

a i uvijek postoji ono "molim vas složite to pic-mic, neka ostane dan duže komp samo neka bude super složeno" vjerujem da ce ti tako i napraviti ako tako zatražiš ;=) Al kako vecina kaze, "sastavite što prije, naruce ujutro, hoce dostavu navecer" normalno da ne bu moglo biti pic-mic...

 

 

PCE nick: FRipper
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Men je cijeli komp na jedan racun naručen.I meni sad ode grafa,a ja izgubio račun.Poslao im mail dali se možda to mže nekako iskopati,on kaže OFC samo neka mu kažem u kojem mj.,koliki je bio iznos i komponente.I dobio svoj racun u .pdf-u :) Best shop u cijeloj HR!

Strm
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Prvi put sam naručivao iz ovog shopa pa evo mog iskustva. Tražio sam grafičku i naletio na jednu kod njih, pošto su iskustva s njima po riječima kupaca jako dobra unaprijed sam im uplatio na račun. To je bilo u subotu ujutro, nedugo zatim stiže mail da su primili moju uplatu i da će grafičku poslati u ponedjeljak što i jesu jer je stigla jučer, zapakirana kao da su slali najskuplji porculan {#} Sve pohvale za ovaj shop i ako ću opet naletjeti kod njih na neki komad hardware-a nedvojbeno kupujem {#}

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Zanima me vi koji ste kod future slali komponente na reklamaciju koliko dugo im je trebalo da poprave/zamijene komponentu i pošalju nazad?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
weks kaže...

Zanima me vi koji ste kod future slali komponente na reklamaciju koliko dugo im je trebalo da poprave/zamijene komponentu i pošalju nazad?

Pon: Odveo grafu u poštu.

Uto: Nazvali me iz Future,i rekli da su je primili i odveli na servis.

Sri:  Kažu sa servisa da nevalja i da se nemože popraviti,mogu uzeti neku drugu grafu uz naplatu jer tih kartica kodnjih trenutno nema,uzeo sam drugu grafu.

Čet: Oko 18:00 dolazi meni fresh graficka.

Ovakve kratke reklamacije mislim da nigdje drugdje nepostoje,ili je bila samo čista sreča xD.Ugl. Futura,way to go!

Strm
16 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Ja sam im grafu poslao 5.11. Drugi dan sam im poslao mail da li su primili grafu,na što su odgovorili da jesu i da će javiti kad bude rješena. Evo danas je prošlo tjedan dana da je kod njih u servisu i još ništa ne javljaju. Valjda ovisi kako se kome zalomi da dođe na red ali nije mi jasno kako nisu ni pogledali grafu u tjedan dana. Inače imam sve pohvale za njih, tri puta sam kupovao kod njih preko pošte i sve je došlo drugi dan bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2013 19:54 (weks).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Ja mislim da oni nemaju servis nego da salju drugima na servis, jer kad je meni riknuo ssd doso sam kod njih u poslovnicu i oni su rekli da ce poslati u servis negdje kod žitnjaka. Oni nemogu nist napraviti dok ne dobiju povratnu informaciju od tog servisa.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Oni ne vrše servis i ne riješavaju reklamacije nego šalju kod dobavljača i onda dobavljači to riješavaju .

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2013 17:36 (Rucipe).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
weks kaže...

Ja sam im grafu poslao 5.10. Drugi dan sam im poslao mail da li su primili grafu,na što su odgovorili da jesu i da će javiti kad bude rješena. Evo danas je prošlo tjedan dana da je kod njih u servisu i još ništa ne javljaju. Valjda ovisi kako se kome zalomi da dođe na red ali nije mi jasno kako nisu ni pogledali grafu u tjedan dana. Inače imam sve pohvale za njih, tri puta sam kupovao kod njih preko pošte i sve je došlo drugi dan bez problema.

Neka ih proba nazvati,možda su zaboravili :PP

Strm
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
weks kaže...

Ja sam im grafu poslao 5.10. Drugi dan sam im poslao mail da li su primili grafu,na što su odgovorili da jesu i da će javiti kad bude rješena. Evo danas je prošlo tjedan dana da je kod njih u servisu i još ništa ne javljaju. Valjda ovisi kako se kome zalomi da dođe na red ali nije mi jasno kako nisu ni pogledali grafu u tjedan dana. Inače imam sve pohvale za njih, tri puta sam kupovao kod njih preko pošte i sve je došlo drugi dan bez problema.

5.10 ili 5.11? Ako je 5.10 onda je već trebalo biti rješeno, ako je 11.mj u pitanju onda pričekaj još malo, vjerojatno je kod uvoznika gužva pa ne stignu odmah istestirati/zamjeniti grafičku za drugu.

13 godina
offline
Futura it - iskustva

Ako se nevaram,on ima pravo uzeti novu graficku za iste novce ili da mu vrate novac,tako su oni mom prijatelju rekli da ce je popraviti,ali sam ga ja nagovorio da bolje uzme novu,jer si onda siguran da nebi trebalo biti problema... nevaram se?!

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice