[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

poruka: 377
|
čitano: 73.018
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bug u rubrici Anketa, BugCraft Reloaded-Prijave
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

meni treba samo da netko drzi server online ... doslovce zivim ... a ja bih mogao uz pomoc frendova paziti na server unutar igre .. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
GeorgeWood2 kaže...

meni treba samo da netko drzi server online ... doslovce zivim ... a ja bih mogao uz pomoc frendova paziti na server unutar igre .. :)

lako paziti unutar igre trebai platiti hosting svi bi bili opovi a nitko nebi palcao.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

a sta da ja tu sad radim ... sta ja tu mogu bkt ..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

nakon mnogo promatranja svega, dakle ne samo servera nego stvari u životu, shvatio sam da je najbolji sistem kad samo jedna osoba vlada. kontrola je maksimalna, nema kaosa. samo ta osoba treba valjati.

probajte.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
GeorgeWood2 kaže...

a sta da ja tu sad radim ... sta ja tu mogu bkt ..

Donate

 

ddjomi 

Nije bas dobro jedna osoba jer nemoze stalno jedna osoba biti na serveru u slucaju da se server srusi a osobe nema doma(imali smo takav slucaj)

i da bana npr nekoga jer krsi pravila daje ljudima plotove itd.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...

nakon mnogo promatranja svega, dakle ne samo servera nego stvari u životu, shvatio sam da je najbolji sistem kad samo jedna osoba vlada. kontrola je maksimalna, nema kaosa. samo ta osoba treba valjati.

probajte.

Ma pusti ti to Fermi, hajmo mi dovršit našu kuću na viscraft? :)

BTW, skida se p90x

The world is your playground.
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
zelenbic kaže...
GeorgeWood2 kaže...

a sta da ja tu sad radim ... sta ja tu mogu bkt ..

Donate

 

ddjomi 

Nije bas dobro jedna osoba jer nemoze stalno jedna osoba biti na serveru u slucaju da se server srusi a osobe nema doma(imali smo takav slucaj)

i da bana npr nekoga jer krsi pravila daje ljudima plotove itd.

pod jednu osobu mislim na apsolutnu vlast. dakle, jedan admin i nekoliko modova koji su samo modovi, bez povlastica. imaju mute/kick/ban i sl. nemaju komande kao give/time/ovo/ono...

takav sistem je najstabilniji.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
Medikus kaže...
djdomi kaže...

nakon mnogo promatranja svega, dakle ne samo servera nego stvari u životu, shvatio sam da je najbolji sistem kad samo jedna osoba vlada. kontrola je maksimalna, nema kaosa. samo ta osoba treba valjati.

probajte.

Ma pusti ti to Fermi, hajmo mi dovršit našu kuću na viscraft? :)

BTW, skida se p90x

budemo je sredili uskoro, idem sad vježbati. pogledao sam malo p90x, sjebali smo se :D izgleda preteško, ako pređemo tih 90 dana mi smo isusi.

kreni u pon da znam da se još netko muči :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
zelenbic kaže...
GeorgeWood2 kaže...

a sta da ja tu sad radim ... sta ja tu mogu bkt ..

Donate

 

ddjomi 

Nije bas dobro jedna osoba jer nemoze stalno jedna osoba biti na serveru u slucaju da se server srusi a osobe nema doma(imali smo takav slucaj)

i da bana npr nekoga jer krsi pravila daje ljudima plotove itd.

Ta jedna osoba mora negdje dati i neki kontakt(mail, broj telefona ili sl.) da se u takvom slučaju može javiti i dati podatke za panel nekom pouzdanom.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
power_user kaže...
zelenbic kaže...
GeorgeWood2 kaže...

a sta da ja tu sad radim ... sta ja tu mogu bkt ..

Donate

 

ddjomi 

Nije bas dobro jedna osoba jer nemoze stalno jedna osoba biti na serveru u slucaju da se server srusi a osobe nema doma(imali smo takav slucaj)

i da bana npr nekoga jer krsi pravila daje ljudima plotove itd.

Ta jedna osoba mora negdje dati i neki kontakt(mail, broj telefona ili sl.) da se u takvom slučaju može javiti i dati podatke za panel nekom pouzdanom.

OIB, JMBG, adresa, datum rođenja, rodno prezime majke...?

 

na bugu smo, kontakt je ovdje dovoljan preko PP.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

ja tu nemogu nis sve do studenog :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

tko se prijavljuje za vodstvo?

navedite zašto baš vi...znate rutinu

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

sta vodstvo sve ukljucuje ??

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
GeorgeWood2 kaže...

sta vodstvo sve ukljucuje ??

očito glavni admin, sad vidi s lzgrom ili kime već tko ima pristup panelu za to.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

nezz ... da ili ne .. jer ja nebih mogao biti dosta online ... (sve do 11.mj xD)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
GeorgeWood2 kaže...

nezz ... da ili ne .. jer ja nebih mogao biti dosta online ... (sve do 11.mj xD)

a trebamo nekog no lifera :D

ja pokušavam biti sve manje na kompu, dosta je više administriranja za mene :)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...
power_user kaže...
zelenbic kaže...
GeorgeWood2 kaže...

a sta da ja tu sad radim ... sta ja tu mogu bkt ..

Donate

 

ddjomi 

Nije bas dobro jedna osoba jer nemoze stalno jedna osoba biti na serveru u slucaju da se server srusi a osobe nema doma(imali smo takav slucaj)

i da bana npr nekoga jer krsi pravila daje ljudima plotove itd.

Ta jedna osoba mora negdje dati i neki kontakt(mail, broj telefona ili sl.) da se u takvom slučaju može javiti i dati podatke za panel nekom pouzdanom.

OIB, JMBG, adresa, datum rođenja, rodno prezime majke...?

 

na bugu smo, kontakt je ovdje dovoljan preko PP.

Ako nisi doma, čisto sumnjam da ćeš odmah vidjeti PP, a mail ili SMS hoces(naravno, dat ga par igraca, ne javno)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Ja se javljam za poptuno vodstvo, ali problem su novci. Jedino da budem suvlasnik s nekim.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

meni je to isto Problem no.1 :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Ja sad imam ArmA 2 DayZ server za ekipu IRL, a i ne zanima me više MC, tako da ne bih, hvala.

Stručnjak za paranormalne pojave
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

tko je za sad u vodstvu ?? msm ko sad ima te podatke i panel za predati i to .. ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Planovi se mjenjaju, tek idući tjedan ja idem na odmor. Vjerojatno ću platiti ubrzo neki normalan hosting, i srediti mapu i pluginove. Samo mi trebaju još 2 OP-a, tj. 1 ako 321Zdravko želi nastaviti biti OP.

 

Ako želite biti OP, napišite svoj IGN, zašto baš vi, i imate li iskustva, a ja ću odabrati tko će biti OP.

The world is your playground.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2012 16:55 (Medikus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

ja se javljam ... i mislim da moja iskustva znas dobro ... znam sa WE-om ... iskusan sam jer dugo igram minecraft i sve :D ugl. znas me dovoljno da procijenis

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

i puno bi mi znacilo da odaberes bas mene :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Ja bi(h) htjeo bit OP zato jer bi pazio na griefere (ovisi jel dopusteno il ne) i pazio bi kako se ljudi ponasaju i tako, iskustva imam sa drugih servera, a ovako me jos ti znas i to je to

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Medikuse .. ako ti je jos tjedan dana ostalo do odmora ... trebao bi sto prije uplatiti hosting ... odabrati OPe i drzati server zivim ... to bi sutre vec trebao napraviti .. :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Ja se prijavljujem za OP.Vec sam bio OP i znate vec sve.

WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Ja i blekrain se javljamo da drzimo server mozemo ga i placat ako se za...

Duvaj ga sa stilom.. :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

mislite za vodstvo ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Nego???

Duvaj ga sa stilom.. :D
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bug u rubrici Anketa, BugCraft Reloaded-Prijave
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice