Trazi se bf2 clan

poruka: 34
|
čitano: 6.314
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Trazi se bf2 clan

nesto o meni mozete pronac na http://www.bf2stats.net/player/99300182/

 

4 zlatne zvijezde su moji ponos. (edit dobio sam jos 2)

 

Naj Rezultat

 

mapa: Road to jalalabad

kit: sniper (samo sniper cijele runde)

head shots: 52

Total score: 144

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2009 20:45 (Escudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trazi se bf2 clan

ln-klan.com

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Trazi se bf2 clan

Ja mislio da je to BF2 (battlefront 2)...

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Trazi se bf2 clan
Hyperion kaže...

Ja mislio da je to BF2 (battlefront 2)...

 omg
battlefield 2 xaxaxaxaxaxaxa xd
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan
jeGGer kaže...

ln-klan.com

 jesi ti nasumce izabrao ili? da kazes nesto vise nebi bilo lose.
16 godina
offline
RE: Trazi se bf2 clan

imas ih jos..nisu strogo bf2 klanovi...al probaj sam skuziti koji ti odgovara..isprobaj..jer jedino tako mozes znati gdje ces se najbolje osjecati :)

http://www.cpu-clan.net/

http://www.clan-xii.com/

www.ln-klan.com/

www.bfwarzone.net/

gl & hf

p.s. bio sam clan u nekoliko od ovih klanova..al kako vise nisam toliko aktivan igrac..klan me ne zanima, al svaki od njih ima nesto..samo se ti moras naci.. ;)

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

*LN* 4ever Smijeh

 

igram za vaj klan od samog početka (3 godine) tako da......

16 godina
offline
RE: Trazi se bf2 clan
jeGGer kaže...

*LN* 4ever Smijeh

 

igram za vaj klan od samog početka (3 godine) tako da......

  svako svog konja hvali...al to sto si 3 godine u istom klanu ne znaci da je najbolji...mozda za tebe..al to ne znaci da je i za nekog drugog...
ha ha..cek da Eagle iz cpu-a procita ovaj tread.... :) 
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan
Dandy kaže...

imas ih jos..nisu strogo bf2 klanovi...al probaj sam skuziti koji ti odgovara..isprobaj..jer jedino tako mozes znati gdje ces se najbolje osjecati :)

http://www.cpu-clan.net/

http://www.clan-xii.com/

www.ln-klan.com/

www.bfwarzone.net/

gl & hf

p.s. bio sam clan u nekoliko od ovih klanova..al kako vise nisam toliko aktivan igrac..klan me ne zanima, al svaki od njih ima nesto..samo se ti moras naci.. ;)

 

 nijedan osim cpu nema na stranicu opciju join us.. uzas
16 godina
offline
Trazi se bf2 clan

LN je definitivno najbolji klan u ovim područjima. Nikada nisam bio član *LN*-a jer imam svoj gaming community. Ali sam dane i dane provodio na njihovom Karkand serveru. Čak sam i dosta vremena bio sa njima na TS-u.

 

Definitivno jako dobar klan, svi članovi su zajebanti i stvarno je svaki trenutak koji sam proveo tamo bio zabavan.

www.infinite-gamers.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan
Dandy kaže...
jeGGer kaže...

*LN* 4ever Smijeh

 

igram za vaj klan od samog početka (3 godine) tako da......

  svako svog konja hvali...al to sto si 3 godine u istom klanu ne znaci da je najbolji...mozda za tebe..al to ne znaci da je i za nekog drugog...
ha ha..cek da Eagle iz cpu-a procita ovaj tread.... :) 
 tko je uopče spomenuo da je LN najbolji?????

btw sada smo 19 na CB, bili smo 10 ali nikome se nije više dalo igrati warovi pa....


16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan
Escudo kaže...
Dandy kaže...

imas ih jos..nisu strogo bf2 klanovi...al probaj sam skuziti koji ti odgovara..isprobaj..jer jedino tako mozes znati gdje ces se najbolje osjecati :)

http://www.cpu-clan.net/

http://www.clan-xii.com/

www.ln-klan.com/

www.bfwarzone.net/

gl & hf

p.s. bio sam clan u nekoliko od ovih klanova..al kako vise nisam toliko aktivan igrac..klan me ne zanima, al svaki od njih ima nesto..samo se ti moras naci.. ;)

 

 nijedan osim cpu nema na stranicu opciju join us.. uzas
 pogledaj malo bolje
16 godina
offline
RE: Trazi se bf2 clan
jeGGer kaže...
Dandy kaže...
jeGGer kaže...

*LN* 4ever Smijeh

 

igram za vaj klan od samog početka (3 godine) tako da......

  svako svog konja hvali...al to sto si 3 godine u istom klanu ne znaci da je najbolji...mozda za tebe..al to ne znaci da je i za nekog drugog...
ha ha..cek da Eagle iz cpu-a procita ovaj tread.... :) 
  tko je uopče spomenuo da je LN najbolji?????

btw sada smo 19 na CB, bili smo 10 ali nikome se nije više dalo igrati warovi pa....


imas pravo...nisi direktno...ali indirektno.....nudim ispriku ako sam ti nanio dusevne boli..ili to mozemo rjesiti na bojistu..sam cek da izvucem ruzinavu puskicu..da napravin par slekova...pa eto me na Karkandu  :)
 

btw   da me se nebi krivo totalno shvatilo...nemam ama bas nista protiv LN-a dapace poznajem nekolicinu igraca i znao zaigrati, al ovdje sam ponudio autoru treada izbor.. jer svaki klan ima "ono" nesto sto ga razlikuje od drugog..dal je to dobra ekipa zahebancija ili skill...il je u pitanju nesto trece..
netko tko trazi klan mora znati sto zeli..a isto tako pitanje je dal ce osoba koja zeli pristupiti klanu biti prihvacena od strane klana..
 
 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

BFwarzone.net  nije više natjecateljski klan, već promoviramo mrežno druženje uz timsko igranje na javnim serverima, pa iz tog razloga nema "Join us" kroz popularnu Wwar aplikaciju. Jedini preduvjet je da igrate par  rundi sa nama na TS da bi vas primili u naše veselu družinu. Nama je bitnija osobnost igrača i druženje nego skill.  Više o tome na http://www.bfwarzone.net/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=148.0

 

 

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

BFWarezone.net

 

klan u kojemu se clanstvo placa...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 22:52 (Escudo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

Da!, Donacija preciznije rečeno... bez sredstava nema ni game servera ni TS ni weba ... ni zabave... 

 

Večinom ozbiljni klanovi imaju donacije od članova, zato i jesu opstali 4,5 godina Namigiva

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob"
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 22:48 (dado_mt).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

dali vi u warzone radite dogovorene stats padove za odredene medalje? poput knife i pistol kills farming?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

Ne. Stats padovi su zabranjeni na serveru jer je to gay Namigiva

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

za dobijanje bodova za pistol knife i medic , najbolje ti je na serveru od 64, jer je overloaded in veća je šansa da te pola ljudi ne vidi kad prilažiš. Medic medal isto tako...

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trazi se bf2 clan

neznam zašto si se ti tu nahušho na WZ, plačanje je normalno u svakom klanu što sad bi trebao pojedinac snosit troškove za server,TS, web....... da si bio član nekog klana možda bi i znao kako to i nisu baš male svote novaca tako da......

 

što se tiče stats pada hm.. kakve to veze ima sa klanom što ti opče te medalje prestavljaju u bf, kad imaš war sa nekim server je podešen na default tako da...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

odredene medalje su potrebne za dobit odredene rankove.

 

i jednostavno jedan sam od onih kojima se neda farmat 200.000 bodova.

 

i zivcira me kada hocu biti comander a netko ko ima veci rank dobije mjesto..

Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 23:48 (Escudo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan
Escudo kaže...

odredene medalje su potrebne za dobit odredene rankove.

 

i za znatno brze dobivanje rankova.

 što za klansku igru je nebitno, osobno mogu imat i najniži rank kao i svak tko igra po klanovima jer koristim ionako defoultna oružja tako da.....   ali nečemo se sad prepirat ovdje nego možemo jednu zabacit partiju Smijeh  iako nisam igro bf ima nekih dobrih 4-5 mjeseci.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

pa nije bas svejedno svim clanovima koji rank imas, koliki ti je kill death ratio, dali znas jako dobro letit..

 

a za partiju ces da pricekas jer trenutno nemam monitora koji je daleko potrebniji od ranka da bi igrao,

a laptop s kojeg pisem je daleko preslab za takvu igru..

Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 0:50 (Escudo).
16 godina
neaktivan
offline
Trazi se bf2 clan
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan
jeGGer kaže...
 391 naj score... nice nice
847 tk, kaj ti radis?
Battlefield 2 Master Sergeant
16 godina
neaktivan
offline
Trazi se bf2 clan

a jebote imam skoro 1000 sati, bilo je tu zajebancije heheheheh imali smo naš ranked server pa... i još što sam igro na bihnetu uff imam ja u bf sati i sati, cjelu srednju školu kad sam išao sam samo to igro Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 11:39 (jeGGer).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

evo da podijelim nesto smijesno/zanimljvio sa bf2 ekipom..

hmm.. lol.. hmm.. lol..
ok.. wtf?? ok.. wtf??
single player score... single player score...
pwned 200%.. pwned 200%..
lol.. rofl.. lol.. rofl..
ravno u ... ravno u ...
a nisu li kinezi poznati kao mali ljudi??? a nisu li kinezi poznati kao mali ljudi???
high resolution high resolution
autom na carrier... autom na carrier...
won 0-0 ???? won 0-0 ????
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
Trazi se bf2 clan

Evo da se pridruzim Jegeru da ne kuka ka su oni superiorni.*LN* je sto se tice BF2 najbolji bio sto se tice rezultata i igraca.Sad su se opustili ali nadam se da ce se vratiti na stari put.-=CPU=- je u BF2 zakazao jel je imao problema s igracima i raznim turbulencijama koja su se odvijala.Ali nadamo se da cemo u BF1943 i Bad Company uspjeti.Za sad okupljamo mladju ekipu koja ce odrzati tradiciju najstarijeg klana u BF na ovim prostorima.Imamo svoj BF2 rankirani server ali sve informacije mozes naci kod nas na forumu.

Gledaj majstore svaki klan koji ozbiljno misli raditi financira se iz clanarina svojih membera.U to se uracunati cijena domene za forum,server za igranje(bilo rankirani bilo ne rankirani),teamspeak ili ventrilo itd.

Drugi nacin financiranja ti je da se stvori udruga i da trazis sponzore ali u danasnje vrijeme mislim da ce biti malo sponzora osim ako ti je klan

non-stop prvi u svim tim ligama.Ali i tu treba dosta truda,vremena i rada cijelog klana.

Zato ovdje naglasavam da ako ne mislis ozbiljno raditi u bilo kojem ozbiljnom klanu, ne prijavljuj se .Vec potrazi klanove koji su za fun igranje.

Sto se tice tvojeg pitanja oko SP(citaj stats pedere),ne javljaj se i zbog tog razloga u bilo koji klan.

Da ne ispada da smo neki mrgudi uvijek ima vremena i za zafrkanciju,tako da stara garda u -=CPU=- klanu ove subote (04.04.2009.) ima okupljanje

u Varazdinu uz klopu i cugu .Fotke ce biti objavljene na nasem forumu.Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan
jeGGer kaže...

a jebote imam skoro 1000 sati, bilo je tu zajebancije heheheheh imali smo naš ranked server pa... i još što sam igro na bihnetu uff imam ja u bf sati i sati, cjelu srednju školu kad sam išao sam samo to igro Smijeh

Jeggeru daj molim te otidji po kutiju sibicaNamigiva.Malo sati imas igranja BF-aSmijeh.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trazi se bf2 clan

dobro tebe nemože nitko stiči skoro 3000 Smijeh

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice