Alexa u Škodinim automobilima

poruka: 7
|
čitano: 3.461
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alexa u Škodinim automobilima".
11 godina
offline
Alexa u Škodinim automobilima

Na ovom području google spava, teško če jih stiči ako se ovako nastavi.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Alexa u Škodinim automobilima

alexa, where's my car?  :)

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Alexa u Škodinim automobilima

nula bodova...

pravi upit bi bio

 

Zuzika, kde je moje auto?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Alexa u Škodinim automobilima

"12 različitih parametara vozila poput provjere razine goriva ili provjere jesu li sva vrata u vozilu zatvorena"

 

Osobno, ova funkcioalnost mi baš ništa ne znači. Puno više bih volio vidjeti mogućnost glasovnog upravljanja radiom i navigacijom. Valjda će biti u skorijoj budućnosti.

www.petvolta.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alexa u Škodinim automobilima
Darmarko kaže...

"12 različitih parametara vozila poput provjere razine goriva ili provjere jesu li sva vrata u vozilu zatvorena"

 

Osobno, ova funkcioalnost mi baš ništa ne znači. Puno više bih volio vidjeti mogućnost glasovnog upravljanja radiom i navigacijom. Valjda će biti u skorijoj budućnosti.

 definitivno ne vidim potrebu slati glasovni upit o informacijama koje su ionako uvjek jasno vidljive i prisutne na komandnoj ploci auta.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Alexa u Škodinim automobilima
flash6 kaže...
Darmarko kaže...

"12 različitih parametara vozila poput provjere razine goriva ili provjere jesu li sva vrata u vozilu zatvorena"

 

Osobno, ova funkcioalnost mi baš ništa ne znači. Puno više bih volio vidjeti mogućnost glasovnog upravljanja radiom i navigacijom. Valjda će biti u skorijoj budućnosti.

 definitivno ne vidim potrebu slati glasovni upit o informacijama koje su ionako uvjek jasno vidljive i prisutne na komandnoj ploci auta.

Dok voziš to nema apsolutno nikakvog smisla tako da pretpostavljam da služi tome da iz daljine možeš pitati takve informacije. Ni tako nije neka naročita korist, pretpostavljam da svaki vozač zna otprilike koliko ima goriva u autu, ali nek' se djeca igraju s izmišljanjem rješenja za nepostojeće probleme kad nemaju pametnijeg posla.

6 godina
offline
Alexa u Škodinim automobilima

Još manje mi je jasno kada u Androdi autu dobiješ skoro sve infomacije plus to da možeš navigaciju, muziku, pozive, sms... sve raditi glasovno (istina samo na engleskom) bez da pomakneš oči sa ceste. Za mene je to največi plus, a sve što zahtjeva da pomakneš oči sa ceste je sranje, pogotovo ovo siljenje sa touch ekranima za svaki k... u autu, kao kod kolege koji za namjestit temperaturu i ventilator u autu mora točno 5 puta stisnit po ekranu, što je za mene debilizam na kvadrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice