Analitičari predviđaju da bi Galaxy S10 mogao imat

poruka: 31
|
čitano: 5.115
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Analitičari predviđaju da bi Galaxy S10 mogao imat".
13 godina
offline
Re: Analitičari predviđaju da bi Galaxy S10 mogao
Fulcrum kaže...

Kolega Lučko, a šta je sa svim serijama između 6S i XS Max?

Uglavnom ništa, uzeo sam iPhone 6 Plus kojeg sam imao do 12 listopada ove godine. 

Čuvao sam ga, mazio i pazio, pa sam ga na kraju poklonio nekome tko nije si u mogućnosti uzeti bilo što, a i beba mu je na putu, prva 

zzz kaže...
ATJLučko kaže...
zzz kaže...
ATJLučko kaže...
EZY-E kaže...

Meni se čini da je lučko napokon kupio novi iphone pa sad pokušava opravdati svoje "ulaganje" u mobitel u vrijednosti 6000+ kn.

Uzeo sam da, NOVI, najnoviji model u kalendarskoj godini u kojoj izašao a ne godinu dana kasnije, "dok sam čekao kao zadnje siroče" da pojeftini prošlogodišnji "flagship" model !!!! 

Uzeo sam iPhone Xs Max sa 512GB interne memorije, silver boju, da budem precizan do kraja, da ne čekam 365dana milost nečiju! 

 A bud..... bože mili

Kada vidim vas kolega, tješim se da postoji i gora i veća od mene 

 Hvala, to sam i zaslužio kad se več upuštam u diskusiju sa vama. 

Kolega, a kakvu smo vi i ja uopće diskusiju vodili ?!?! 

 

Ja sam iznio svoj stav; imam od XXXX godine flagship model koji je tada izašao, i imam ga nekoliko godina, i nije mi problem kupiti ga, na rate!

Mene je hipotetski prozvao kolega gdje je još kazao/napisao citiram; "Ja planiram uzeti S9 negdje kada izađe S10", kraj citata.

Onda ste vi ušli u rsapravu sa komentarom, citiram vas; "Da budala je onaj koji kupuje FLEGSHIP na kredit", kraj citata.

 

Niti ja imam pravo suditi nekoga tko neće, ne može ili ne želi uzeti nešto preko xxxx.xx kuna, ali isto tako nitko nema pravo mene prozivati i častiti raznim imenima i ukrasnim pridjevima ako sam ja uzeo nešto za xxxxx.xx kuna!

 

Što bi bilo da sam uzeo HUAWEI PORSCHE DESIGN za preko 15000.00 kuna, bi li onda zbog toga jer sam u android taboru big friend vaš?!?!  

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice