Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea

poruka: 36
|
čitano: 11.685
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea".
6 godina
offline
Re: Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea
Jobs je bio Apple i njegova smrt je i smrt za Apple. Poetska pravda. Naravno Apple je prevelik da umre preko noći al upravo gledate njegovu propast. Da bude jasno to me uopće ne raduje, dapače. Da bar šute jer u ovakva objašnjenja niti retardiran ne bi povjerovao.Do sada su neki korisnike appla smatrali za ne baš previše pametne ljude a sad ih i sam apple tretira otvoreno kao bhudale.
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea
digitall kaže...
ukay1000 kaže...
Prekini. Feudalac bi mogel zbog toga napraviti harakiri.

i ja kazem, bolje suti, jos cemo ga imat na dusi..

vec mi se pocelo pricinjavat da je negdje napisao neku rijec protiv njegovog bozanstva ejpla.. ili sam krivo razumio ili je pri kraju.. 

bolje da za svaki slucaj nazovemo i prijavimo problem na plavi / crveni / ultraljubicasti telefon.. ili koji vec..

 Problem s tobom i još nekim hejterima je u tome što vi slijepo mrzite. iz takve pozicije svi tvoji argumenti su zabetonirani pa ti ja izgledam kao nekakav fanatik koji sam sebe ne čuje, a zapravo je suprotno s obje strane takvog stava. Apple je takva firma, to mi je jasno. Ili ga voliš ili si negdje na suprotnoj strani. Ja plaćam puno za njihove proizvode jer ispunjavaju moje želje i potrebe, a obzirom da su najskuplji to znači da si mogu priuštiti bilo kaj drugo. Kako nisam, razlog postoji. Jedan od njih je poslovična vrhunska kvaliteta i trajnost. i naravno da mi ne pada na pamet mirno sjediti dok mi pokušavaju uvaliti proizvod s greškom kao korist za mene jer to tako nije. Mislim, moj mobitel nije zahvaćen, ali kao da jest. To je samo stvar, ponavljam već milion puta, nema nikakvog razloga da ne razgovaram o problemu kada postoji.

 

Ali da vidiš ekipu po appleovskim forumima, kakva oni opravdanja imaju. Mi smo ovdje mila majka; čak i Tonči djeluje kao kritičar u odnosu na tu ekipu... Ludi ameri...

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 22:53 (Feudalac).
8 godina
online
Re: Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea
Hoggy kaže...
Jobs je bio Apple i njegova smrt je i smrt za Apple. Poetska pravda. Naravno Apple je prevelik da umre preko noći al upravo gledate njegovu propast. Da bude jasno to me uopće ne raduje, dapače. Da bar šute jer u ovakva objašnjenja niti retardiran ne bi povjerovao.

 Da vidiš Amere, strašno koje isprike imaju.

što se tiče propasti, mnoge kompanije ne prežive smrt osnivača. Apple je visio o niti kada je Jobs prvi put otišao; sada ne ali čim računovođe preuzmu kontrolu, put nizbrdo je zajamčen. Za sada, sudeći po AirPodsima i desetki, još ima nešto nade. Ali da, s vrha svijeta jedini put je prema dolje, to se moram složiti.

Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea
Feudalac kaže...

 Problem s tobom i još nekim hejterima je u tome što vi slijepo mrzite. iz takve pozicije svi tvoji argumenti su zabetonirani pa ti ja izgledam kao nekakav fanatik koji sam sebe ne čuje, a zapravo je suprotno s obje strane takvog stava. Apple je takva firma, to mi je jasno. Ili ga voliš ili si negdje na suprotnoj strani. Ja plaćam puno za njihove proizvode jer ispunjavaju moje želje i potrebe, a obzirom da su najskuplji to znači da si mogu priuštiti bilo kaj drugo. Kako nisam, razlog postoji. Jedan od njih je poslovična vrhunska kvaliteta i trajnost. i naravno da mi ne pada na pamet mirno sjediti dok mi pokušavaju uvaliti proizvod s greškom kao korist za mene jer to tako nije. Mislim, moj mobitel nije zahvaćen, ali kao da jest. To je samo stvar, ponavljam već milion puta, nema nikakvog razloga da ne razgovaram o problemu kada postoji.

 

Ali da vidiš ekipu po appleovskim forumima, kakva oni opravdanja imaju. Mi smo ovdje mila majka; čak i Tonči djeluje kao kritičar u odnosu na tu ekipu... Ludi ameri...

kako mogu slijepo mrziti nesto sto sam koristio? slijepo sam ga koristio? ti sto dalje, sve vise sam sebe sprdas.. ja ne mrzim nista i nikoga, samo iznesem neke cinjenice na koje odredenim osobama ispada kosa sa glave.. pa onda valjda spadam u skupinu hejtera.. pa ajd dobro.. prije bi se reklo da je obrnuto..

ono kad procitam izjave tipa; tom cinjenicnom istinom uvrijedio si mi igracku/gadget/svetinju/bla bla.. hejteru jedan, nemas novaca, nisi probao, ne znas, moj tata je jaci od tvog.. ahh te cari internetisanja..

s tobom sam davno raspravio argumentirano, tako da dalje nema smisla pricati u prazno, jer sam raspravio sam sa sobom ocigledno..

tako da prema vama fanaticima sve dalje ide samo; zijev.. 

8 godina
online
Re: Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea
digital: mašta može svašta. Živ mi bio, sretna ti nova
Ja rekoh
6 godina
protjeran
offline
Re: Apple se ispričao zbog usporavanja iPhonea
zeroname kaže...

To vam je gospodo kapitalizam. Pohlepa jedne kapitalističke firme i njihovih dioničara. Dokle to ide da idu usporavat mobitel da bi natjerali korisnike da kupe nove. Krivi su ti isti korisnici koji i dlja kupuju takve proizvode kampirajući ispred trgovine.

 Otiđi na Kubu, oni su za novu godinu dobili širokopojasni internet. Čari socijalizma

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice