Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površine

poruka: 7
|
čitano: 1.841
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površine".
15 godina
offline
Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površine

i za vodenu površinu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površi

Naravno, uz jedno malo ograničenje: temperatura vode mora biti ispod 0 stupnjeva Celzija.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površi
učo kaže...

Naravno, uz jedno malo ograničenje: temperatura vode mora biti ispod 0 stupnjeva Celzija.

 e, jebgasad. ok. a kako reagira kad ga povlačiš po trbuščiću, gujci i inim kaznenim prostorim svoje (žive, ne iz zamrzivača) drage tijekom predigrenih nastranoća? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površi
Ajar kaže...

a kako reagira kad ga povlačiš po trbuščiću, gujci i inim kaznenim prostorim svoje (žive, ne iz zamrzivača) drage tijekom predigrenih nastranoća? 

 Mislim da ipak ne može obaviti posao umjesto tebe, ako si ciljao na to. Premda priznajem, bilo bi obostrano zabavno da može. Za miš(a)[1] i mene, dakako.

 

[1] Živo ili neživo? Katkada je teško odrediti granicu...

All work and no play makes Jack a dull boy.
7 godina
offline
Re: Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površi
Ajar kaže...

 e, jebgasad. ok. a kako reagira kad ga povlačiš po trbuščiću, gujci i inim kaznenim prostorim svoje (žive, ne iz zamrzivača) drage tijekom predigrenih nastranoća? 

 Čekaj, i ti ih pospremiš u zamrzivač nakon što obaviš predigru i ono nakon glavnog dijela posla?

Supač, mislio sam da sam jedini...

 

 

Kruha i igala...
6 godina
protjeran
offline
Re: Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površi

Bok, Normane! :)

All work and no play makes Jack a dull boy.
14 godina
offline
Re: Cherry MW8 Advanced, bežični miš za sve površi
Ajar kaže...
učo kaže...

Naravno, uz jedno malo ograničenje: temperatura vode mora biti ispod 0 stupnjeva Celzija.

 e, jebgasad. ok. a kako reagira kad ga povlačiš po trbuščiću, gujci i inim kaznenim prostorim svoje (žive, ne iz zamrzivača) drage tijekom predigrenih nastranoća? 

 Nije još isprobano, ali eto dao si zanimljiv zadatak, tu temu treba duuuboko proučiti.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice