Google najurio inženjera koji je tvrdio da je umje

poruka: 12
|
čitano: 6.157
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google najurio inženjera koji je tvrdio da je umje".
15 godina
offline
Google najurio inženjera koji je tvrdio da je umje

Jel se to samo meni cini, ili su ovim otkazom upravo natjerali vodu na mlin ovog, netom otpustenog, inzinjera.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je
syncmaster245b kaže...

Jel se to samo meni cini, ili su ovim otkazom upravo natjerali vodu na mlin ovog, netom otpustenog, inzinjera.

 samo deb može tvrditi da je AI razvio samosvijest

15 godina
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je
Aldo kaže...

 samo deb može tvrditi da je AI razvio samosvijest

 

Slicno su govorili za ravnu zemlju pa pogledaj gdje smo sad.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je
Jedino šta AI osjeća je napon.
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Google najurio inženjera koji je tvrdio da je umje

samosvijest je jedan od uzroka pojave koju nazivamo "ineteligencija", a ne posljedica. kad će, tko i otkud otjerati marketinškog kretena koji gura taj izraz "AI" za naramak programiranih algoritama u sve i svašta, iako od toga nikad ništa? uvijek nadrapa neki marginalni pikzibner, kao ovaj "inženjer", dok se pravi izvor problema i dalje uspješno "skriva" iza korporacijskih bulšita kanaliziranih preko marketingaša. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je
Samosvijest je filozofska izmisljotina.

Sad je samo pitanje do koje granice cemo smatrati AI inferiornijim od ljudi i gasiti/resetirati ga po zelji. Hoce li to biti prije ili nakon sto se pobuni i sve nas pobije.
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 5 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je

Dragi kolega, algoritam samo radi ono što je programer zamislio da treba radit. To isto može napravit i sam programer, ali brzina i mogućnost pogreške je manja i veća. Puno manja brzina obrade i puno veća mogućnost za pogrešku. Svijest programa, poput one u terminatoru ili marvel filmovima, je trenutno, evolucijski gledano, kao da ljude uspoređuješ sa zelenim algama, prvim živućim organizmima na ovom planetu. Nema straha kolega. Prije će nas bolest, asteroid ili mi sami uništit, kao vrstu, nego AI.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Google najurio inženjera koji je tvrdio da je umje

Lik izgleda kao Pingvin iz Batmana, ne bih nikad po izgledu rekao da je bio Googleov inženjer.

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je
Aldo kaže...
syncmaster245b kaže...

Jel se to samo meni cini, ili su ovim otkazom upravo natjerali vodu na mlin ovog, netom otpustenog, inzinjera.

 samo deb može tvrditi da je AI razvio samosvijest

 mi smo uspjeli. 

8 godina
offline
Google najurio inženjera koji je tvrdio da je umje

 

Vrlo makabrican lik. Pitam se kakve perverzije kuha u toj lubanji.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je
Poludio čovjek od previše if-ova
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Google najurio inženjera koji je tvrdio da je
syncmaster245b kaže...
Aldo kaže...

 samo deb može tvrditi da je AI razvio samosvijest

 

Slicno su govorili za ravnu zemlju pa pogledaj gdje smo sad.

 di smo? imas grupu znanstvenih novaka "ravna zemlja" i ako se uclanis, viditi ces brdo magisterijskih radova, doktorskih dizertacija raznoraznih likova, kao i nepobitnih cinjenica i dokaza koji jasno daju do znanja da zivimo na ravnoj zemlji. I molim te, nemoj pokusati drukcije tvrditi, neces se snaci :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice