Microsoft na MWC donosi HoloLens 2

poruka: 5
|
čitano: 439
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft na MWC donosi HoloLens 2".
7 godina
Microsoft na MWC donosi HoloLens 2

Jedinica mi je bila zanimljiva no nekako me neprivlaci cinjenica da dok gledam kroz to staklo vidim i okolinu(ok imat ce i to svoje prakticne primjene), a opet ono sto se projicira u njemu nije bas 100 vidljivo poradi toga.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Re: Microsoft na MWC donosi HoloLens 2
Stjepanj kaže...

Jedinica mi je bila zanimljiva no nekako me neprivlaci cinjenica da dok gledam kroz to staklo vidim i okolinu(ok imat ce i to svoje prakticne primjene), a opet ono sto se projicira u njemu nije bas 100 vidljivo poradi toga.lp

Polako, vremenom ce se to updejtati, trenutni hololens je namijenjen samo za developere. Trebace jos godina dok postane consumer ready. 

Darko
7 godina
Kaj ce se updejtati? Ja ti govorim o onome kak to zgleda u zivo tj kad gledas kroz to staklo nema se u prikazu kaj updejtati jer bi onda postao oculus.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 1:34 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Stjepanj kaže...
Kaj ce se updejtati? Ja ti govorim o onome kak to zgleda u zivo tj kad gledas kroz to staklo nema se u prikazu kaj updejtati jer bi onda postao oculus.lp

Ako ne želiš gledati kroz staklo onda kupiš VR a ne Hololens.

Koliko vidim znači da nisu ništa novog radili na view angleu a to je problem kod svih Mixed reality proizvoda. Sad će sve okolo nadograđivati a ono glavno ništa.

Znači da čekamo verziju 3 (consumer ready) pa se nadamo u njoj takva poboljšanja, a to će biti oko 2022-23 godine.

6 godina
Stjepanj kaže...

Veliš da si isprobao, kako to u praksi funkcionira ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice