Pametni satovi bi mogli otkrivati zarazu satima pr

poruka: 4
|
čitano: 3.345
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametni satovi bi mogli otkrivati zarazu satima pr".
9 godina
offline
Pametni satovi bi mogli otkrivati zarazu satima pr

 

Ovo stvarno zvuči dobro. Ti pametni satovi bi mogli biti ozbiljna zdravstvena pomoć, bilo bi genijalno kad bi mogli pratiti više životnih funkcija te da detektiraju nekakve promjene u organizmu poput nekog predinfarktnog stanja ili slično. Također da ima opcija kad prepozna nekakve moždane ili infarkte da odmah obavijesti hitnu pomoć i šalje tvoju lokaciju, za osobe koje žive same bi to mogao biti spas

 

Potpuno sam izgubio naviku nositi sat, ali moram priznati da mi se ove sve opcije sviđaju

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pametni satovi bi mogli otkrivati zarazu satima pr

Moj sat detektira točno vrijeme. Ponekad i netočno.

Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Pametni satovi bi mogli otkrivati zarazu satim
Cansee kaže...

 

Ovo stvarno zvuči dobro. Ti pametni satovi bi mogli biti ozbiljna zdravstvena pomoć, bilo bi genijalno kad bi mogli pratiti više životnih funkcija te da detektiraju nekakve promjene u organizmu poput nekog predinfarktnog stanja ili slično. Također da ima opcija kad prepozna nekakve moždane ili infarkte da odmah obavijesti hitnu pomoć i šalje tvoju lokaciju, za osobe koje žive same bi to mogao biti spas

 

Potpuno sam izgubio naviku nositi sat, ali moram priznati da mi se ove sve opcije sviđaju

 Postoji onaj Scanwatch od Nokie Withings ili Move ECG koji radi nešto slično.

15 godina
offline
Pametni satovi bi mogli otkrivati zarazu satima pr

te biometrijske pretrage smanjuju mom satu trajanje baterije sa 20 dana na 20 sati korištenja... dok ne riješe bateriju neka se ne trude...

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice