Redmi K20 na Geekbenchu, a K20 Pro na "živim" foto

poruka: 3
|
čitano: 1.346
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redmi K20 na Geekbenchu, a K20 Pro na "živim" foto".
5 godina
protjeran
offline
Redmi K20 na Geekbenchu, a K20 Pro na "živim" foto

Bravo za Xiaomi. I inače su mi puno draži od Huaweia. Huawei je uvijek bio inferioran a skup. Danas nije inferioran (popalili su sve ideje i čipove od zapadne konkurencije) ali je preskup. A Xiaomi je uvijek bio "iz naroda  za narod" i razumio je da većina ljudi nisu ni bogati ni blesavi da bacaju stotine i tisuće eura na plastični šrot.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi K20 na Geekbenchu, a K20 Pro na "živim"
Lol
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Redmi K20 na Geekbenchu, a K20 Pro na "živim"
Kokobil50 kaže...

Bravo za Xiaomi. I inače su mi puno draži od Huaweia. Huawei je uvijek bio inferioran a skup. Danas nije inferioran (popalili su sve ideje i čipove od zapadne konkurencije) ali je preskup. A Xiaomi je uvijek bio "iz naroda  za narod" i razumio je da većina ljudi nisu ni bogati ni blesavi da bacaju stotine i tisuće eura na plastični šrot.

 A? Ti stvarno razlikuješ toliko ta dva brenda da si se svrstao na jednu stranu i pljuješ na drugu? Pa meni je trebalo 10 minuta da uopće skontam da ne čitam o  novom huaweiju. Da mi ne rade različite poklopce, nebih znao koji je flagship, koji standard konfekcija, koji kineski akoji korejski... pogotovo otkad su prestali pisati imena serija na kućište. Evo stoje mi tu, da me upucaš, nebih znao koji je tu skoplji a koji jeftiniji ni koji je od od koga. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice