Samsung predstavio zakrivljene monitore za igrače

poruka: 5
|
čitano: 1.615
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio zakrivljene monitore za igrače ".
6 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio zakrivljene monitore za igrače

Razumna i pristupacna, ali ne kod nasih trgovaca.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung predstavio zakrivljene monitore za igrače

Ne piše ništa o freesycnu, jel to treba bit kao navedena značajka da bi radilo il freesync praktički radi na bilo kojem monitoru?

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Samsung predstavio zakrivljene monitore za igrače

Ako se drze VESA standarda, za te specifikacije bi FreeSync trebao biti ukljucen.

Jos kad bi ndivija omogucila FreeSync, tj. prihvatila ga za standard, za razliku od precjenjenog G-Synca.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung predstavio zakrivljene monitore za igrače

Pa G-Sync je njihov i  njihove kartice podrzavaju iskljucivo njega,na tome i zarađuju,ne vidim razlog da se pribace na freesync!(mislim bilo bi ludilo)

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio zakrivljene monitore za igr
kaypeo kaže...

Razumna i pristupacna, ali ne kod nasih trgovaca.

 Ne pričaj bezvezarije, čisto sumnjam da su trgovine jedini razlog visokih cijena, ne sumnjam da u svemu tome država ima svoje prste, nije normalno da ja naručim sa Aliexpressa slušalice koje koštaju 250 kn i na kraju ih platim 430kn sve skupa, ne trebam spominjat da je poštarina do RH bila besplatna iz daleke Kine a ovdje samo pošta uzela 50 kn, carina 130kn iako su me obavijestili u utorak da im trebam poslat dokaz o iznosu, a oni su to odmah u srijedu zaprimili. Država nas dere nego bilo koji trgovac, čisto sumnjam da su uz trenutnu konkurenciju marže veće od 10-15%.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice