Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f

poruka: 22
|
čitano: 4.987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f".
3 godine
neaktivan
offline
Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f

Odlicna aplikacija za "prepoznavanje glazbe", koristim je godinama...

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f

kako su nam zadnja pitanja po krugovima u pub-kvizu pjesme....

 

čim se preda lista s odgovorima, odmah se pali Shazam da vidimo jesmo li pogodili...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f

Ma da mi je znati kako je ista funkcioniralo "prije nego je Apple svijetu predstavio trgovinu mobilnih aplikacija App Store"?

 

 
7 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Nešto ne valja u tekstu.
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f

Najbolji Shazam je "ja znam"....Ako si odmalena slušao J.J Cale, Hendrixa,Deep purple,T.Rex,Stonese,Pink Floyd, Cream, Who, Doors,Led Zeppelin,Creedance Clearwater, Yes, Genesis, U2, Santanu,Foreigner, Journey,Craftwerk,Manfred Mann, AC/DC,Bad co, Erica Claptona,Genesis,

Ted Nugenta,Queen, Stinga...............i još puno njih...NE treba ti Shazam. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2022 22:24 (suzana graf).
 
8 1 hvala 1
3 godine
offline
Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f

AHa, sad sam tek skuzio zasto je sve manje video linkova na youtube, vlasnik je prokleti apple!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako je f

Ja nikad ne koristim Shazam i slične aplikacije, uvijek natipkam što čujem na Google + song i uvijek izađe točan rezultat. Čak se ne mora tekst ni poklapati, Google će pronaći pjesmu. Nema aplikacije, potreban samo web preglednik i to je sve. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2022 22:55 (Marko :D).
 
0 9 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Je l može i u Edgeu ili samo Chrome na IPSu? 😁
13 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako

Može i u Netscapeu, te na e-ink zaslonu. 😉

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Probaj nać pjesmu od Skrillexa 😆
12 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Ne koristim od kako gugl ima istu uslugu unutar google aplikacije, ali pred 10 god kad sam landrao po klubovima shazam je bio zakon.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
silvio3105 kaže...
Probaj nać pjesmu od Skrillexa 😆

 ima čak i svoj kanal na jubitutetu. muz'ke k'o u wagnerovoj operetini

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Ako dela, zašto ne.
Mada, sumnjam da može ispraviti tekst i pronaći pjesmu.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Netherwind kaže...
Marko :D kaže...

Ja nikad ne koristim Shazam i slične aplikacije, uvijek natipkam što čujem na Google + song i uvijek izađe točan rezultat. Čak se ne mora tekst ni poklapati, Google će pronaći pjesmu. Nema aplikacije, potreban samo web preglednik i to je sve. 

Moze se al to sto radis je stvarno bedasto. Sta, cujem pjesmu na radio dok cekam semafor, da tipkam rijeci pjesme ili u 3 klika otkriti koja je, i automatski je dodati u library da me podsjeti.

NHF al ovo što si napisao, i to na informatičkom forumu je stvarno bedasto.

Kad sam u žurbi i čujem pjesmu na radiju, a ne znam koja je, pogledam koliko je sati i onda odem na RadioScraper i tamo pogledam što je sviralo u to vrijeme. Staromodan način, znam. 

 

Doduše, ne moraš ni imat Shazam instaliran. Jer Google aplikacija koju dobiješ s mobitelom ima mogućnost prepoznavanja pjesama.

silvio3105 kaže...
Ako dela, zašto ne.
Mada, sumnjam da može ispraviti tekst i pronaći pjesmu.

Kaj je najbolje stvarno radi. Ako upišeš na Google "e e e e e e a a a a a song" izbacit će ti Otto Knows – Million Voices kao prvi rezultat. Ili, recimo, upišeš"you show down ram pam song" Google izbaci prvi rezultat Minelli – Rampampam iako su prave riječi "you shot me so damn well, rampampam". Evo na Enteru svira Sigala – Melody, ima dio koji ide "we'll be dancing 'til nirvana", ali ako odeš na Google i malo iskriviš tekst tipa "dancing like nirvana song", izbacuje ti tu pjesmu kao rezultat. Probaj.

 

Google Assistant ima i opciju prepoznavanje pjesmi po mumljanju. 

 

😁

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2022 14:04 (Marko :D).
7 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Deezer ima sound catcher opciju, i usput je odmah možeš staviti u playlistu ili favorites
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
CrniPero kaže...
Deezer ima sound catcher opciju, i usput je odmah možeš staviti u playlistu ili favorites

 Identično je sa Shazemom i Apple Musicom, možeš označiti u opcijama da ti odmah kreira playlistu "prepoznato kroz Shazem"

14 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Marko :D kaže...

Doduše, ne moraš ni imat Shazam instaliran. Jer Google aplikacija koju dobiješ s mobitelom ima mogućnost prepoznavanja pjesama.

 Također ni na iOS-u ne moraš ništa instalirati, jer je Shazem dio iOS-a, ali ako želiš možeš dodatno instalirati Shazem app za dodatne opcije.

12 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Marko :D kaže...

Ja nikad ne koristim Shazam i slične aplikacije, uvijek natipkam što čujem na Google + song i uvijek izađe točan rezultat. Čak se ne mora tekst ni poklapati, Google će pronaći pjesmu. Nema aplikacije, potreban samo web preglednik i to je sve. 

 Bogati kako utipkaš kad čuješ francuske, italijanske, španske pjesme? ili si ti neki zaheban poliglota

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako

Takvih pjesama koje slušam ima jako malo, toliko malo da nikad nisam trebao koristiti Shazam. Većinom bi naišao na neku pjesmu u nekom videu na internetu, a za to mi posluži AHA Music.

15 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Marko :D kaže...

Ja nikad ne koristim Shazam i slične aplikacije, uvijek natipkam što čujem na Google + song i uvijek izađe točan rezultat. Čak se ne mora tekst ni poklapati, Google će pronaći pjesmu. Nema aplikacije, potreban samo web preglednik i to je sve. 

Moraš natipkati šta čuješ u Google (a šta ako pjesma nema teksta) i i zađe tačan rezultat. To je tično.

Ali za Shazam ti je potrebno samo da stisne krug u sredini i ništa više.

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako

Pa je, ali za otkrivanje je potrebno samo par riječi i pronađe pjesmu. Ako pjesma nema riječi, Google aplikacija otkriva i to, ali naravno da nećeš tražit ručno što nema riječi.

15 godina
offline
Re: Shazam je stariji i od iPhonea, znate li kako
Marko :D kaže...

Ja nikad ne koristim Shazam i slične aplikacije, uvijek natipkam što čujem na Google + song i uvijek izađe točan rezultat. Čak se ne mora tekst ni poklapati, Google će pronaći pjesmu. Nema aplikacije, potreban samo web preglednik i to je sve. 

Ne možeš natipkati elektropniku ili jazz ili sl. Tu je jedino rješenje Shazam. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice