'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

poruka: 34
|
čitano: 9.761
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći".
23 mjeseca
protjeran
offline
'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

Eto dobre prigode za ljubitelje korejskog proizvođača. Imala sam Samsung Galaxy nekoć.Bio je neloš.

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
suzana graf kaže...

Eto dobre prigode za ljubitelje korejskog proizvođača. Imala sam Samsung Galaxy nekoć.Bio je neloš.

 Imao sam i ja nekad davno Note 10+ 5g, pa je zakrivljeno stakalce puklo u djepu bez ikakvog pada, nakon tri mjeseca. Nikad vise!

15 godina
offline
'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

čini se kako ovo nije rijetka pojava. meni prodavači pri kupnji svesa i svačesa slučajno ispale cijenu, pravdajući se poslije obavezama naplate i fiskalizacije. hm ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 17:44 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Struja mi je otišla 300%...tako da pare odlaze HEP-u...jedino da Samsung nama budalama hrvatskim obrtnicima izađe u susret pa pokloni...eto ako se odluče...ja bi S22 ultra
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
samsung je toliko dobar da svaki drugi korejanac ima iphone lmao..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

Još uvijek mi nestvarno zvući da netko stvarno dođe u dučan i iskešira 2000 eura za mobitel!

Moj PC  
13 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

''slučajno'' moš mislit ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
srco1978 kaže...

Još uvijek mi nestvarno zvući da netko stvarno dođe u dučan i iskešira 2000 eura za mobitel!

 

Ima ljudi koji imaju para, možda je tebi nestvarno, ali stvarno postoje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
protjeran
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...
srco1978 kaže...

Još uvijek mi nestvarno zvući da netko stvarno dođe u dučan i iskešira 2000 eura za mobitel!

 

Ima ljudi koji imaju para, možda je tebi nestvarno, ali stvarno postoje.

 i dalje nestvarno da ljudi to naprave

ja sam i vise nego zadovoljan sa svojim primanjima i bez problema si to mogu priustiti samo je stvar financijske inteligencije.

14 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...
srco1978 kaže...

Još uvijek mi nestvarno zvući da netko stvarno dođe u dučan i iskešira 2000 eura za mobitel!

 

Ima ljudi koji imaju para, možda je tebi nestvarno, ali stvarno postoje.

Nisi ti shvatio poantu njegovog posta - nije mu jasno da je netko iole priseban u pameti iskeširati 2.000€ za telekomunikacijsku igračku koja realno ne vrijedi ni 1.000€, a zanima me i razlika između uređaja od 500€ i 2.000€ (kvaliteta, kamera, baterija, ekran) - razlika postoji možda za 200€, ali sigurno ne 1.500€. 

Sve dok postoji "blesavih" kupaca oni će i dalje prodavati precjenjene proizvode koje u konačnici ne vrijede ni pola navedene cijene.

15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
MasterOfDisaster kaže...
Bitanga kaže...
srco1978 kaže...

Još uvijek mi nestvarno zvući da netko stvarno dođe u dučan i iskešira 2000 eura za mobitel!

 

Ima ljudi koji imaju para, možda je tebi nestvarno, ali stvarno postoje.

Nisi ti shvatio poantu njegovog posta - nije mu jasno da je netko iole priseban u pameti iskeširati 2.000€ za telekomunikacijsku igračku koja realno ne vrijedi ni 1.000€, a zanima me i razlika između uređaja od 500€ i 2.000€ (kvaliteta, kamera, baterija, ekran) - razlika postoji možda za 200€, ali sigurno ne 1.500€. 

Sve dok postoji "blesavih" kupaca oni će i dalje prodavati precjenjene proizvode koje u konačnici ne vrijede ni pola navedene cijene.


Ma jasno, meni je npr. blesavo da ljudi iskeširaju 2k eura za ljetovanje, pa eto ipak ima jako puno takvih, čak više nego onih koji kupe mobitel za 2k eura koji ih služi 2-3 godine. Vrijednost je relativan pojam, a ovdje se prodaje doživljaj preklopnog mobitela, koji zasad nitko drugi je nudi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
protjeran
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...


Ma jasno, meni je npr. blesavo da ljudi iskeširaju 2k eura za ljetovanje, pa eto ipak ima jako puno takvih, čak više nego onih koji kupe mobitel za 2k eura koji ih služi 2-3 godine. Vrijednost je relativan pojam, a ovdje se prodaje doživljaj preklopnog mobitela, koji zasad nitko drugi je nudi.

 tebi je prihvatljivije dati 2k€ za mobitel nego za ljetovanje s obitelji? 

meni je to neusporedivo 

15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Tvpronlem kaže...


ja sam i vise nego zadovoljan sa svojim primanjima i bez problema si to mogu priustiti samo je stvar financijske inteligencije.

 

Ne vjerujem, da imaš velike količine para ne bi ni sekunde razmišljao, otišao bi i kupio ga ako ga baš želiš.

Nekome je to kao nama kutija keksa. Nekome gaće koštaju kao taj mobitel.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

Tko moze nek kupi samo kaj kupuju i oni koji realno ne mogu.

Imam dva frenda iz djetinstva koji su stalno u nekim dugovima, al se bez problema kupio iphone 13max il vec kak se zove.

Zabrijavaju si da je to neki statusni simbol. Valjda i je kod nekih ljudi

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Tvpronlem kaže...
Bitanga kaže...


Ma jasno, meni je npr. blesavo da ljudi iskeširaju 2k eura za ljetovanje, pa eto ipak ima jako puno takvih, čak više nego onih koji kupe mobitel za 2k eura koji ih služi 2-3 godine. Vrijednost je relativan pojam, a ovdje se prodaje doživljaj preklopnog mobitela, koji zasad nitko drugi je nudi.

 tebi je prihvatljivije dati 2k€ za mobitel nego za ljetovanje s obitelji? 

meni je to neusporedivo 

 
Iz moje perspektive apsolutno da, jer nitko od nas ne pati na to. Zašto potrošit 2k€ za nešto što nikom nije gušt? No ja ne bih dao 2k € ni za mob ni za ljetovanje, jer nemam love na bacanje. Ima ljudi koji imaju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Tvpronlem kaže...


ja sam i vise nego zadovoljan sa svojim primanjima i bez problema si to mogu priustiti samo je stvar financijske inteligencije.

 Nekad je inteligentnije potrošiti više. Zakoni su skrojeni tako da nekad nabijaš troškove kako bi upao u određeni razred koji ti donosi poreznu olakšicu tako da kupnjom mobitela od 2000€ zaradiš 10 000€.

12 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...


Ma jasno, meni je npr. blesavo da ljudi iskeširaju 2k eura za ljetovanje, pa eto ipak ima jako puno takvih, čak više nego onih koji kupe mobitel za 2k eura koji ih služi 2-3 godine. Vrijednost je relativan pojam, a ovdje se prodaje doživljaj preklopnog mobitela, koji zasad nitko drugi je nudi.

 Kad podvučem crtu ispod svih životnih troškova, putovanja su novac kojeg mi je najmanje žao.

15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
BlueMax kaže...
Bitanga kaže...


Ma jasno, meni je npr. blesavo da ljudi iskeširaju 2k eura za ljetovanje, pa eto ipak ima jako puno takvih, čak više nego onih koji kupe mobitel za 2k eura koji ih služi 2-3 godine. Vrijednost je relativan pojam, a ovdje se prodaje doživljaj preklopnog mobitela, koji zasad nitko drugi je nudi.

 Kad podvučem crtu ispod svih životnih troškova, putovanja su novac kojeg mi je najmanje žao.

 

Kod mene je obrnuto. Radi posla putujem i puno previše nego što bih htio.

Kažem, svatko ima neke svoje preferencije, i zato nema potrebe pisati stvari tipa "koja budala ovo kupuje" niti "koja budala ide u ovaj hotel" jer "ja sam financijski inteligentan i to nema smisla". Sve ima svoje tržište, što nema - propadne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...
Tvpronlem kaže...


ja sam i vise nego zadovoljan sa svojim primanjima i bez problema si to mogu priustiti samo je stvar financijske inteligencije.

 

Ne vjerujem, da imaš velike količine para ne bi ni sekunde razmišljao, otišao bi i kupio ga ako ga baš želiš.

Nekome je to kao nama kutija keksa. Nekome gaće koštaju kao taj mobitel.

Sad si opet otišao u krajnost, takvih ljudi koje ti opisuješ možda ima na svijetu 0,0005% svjetske populacije.

15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
MasterOfDisaster kaže...
Bitanga kaže...
Tvpronlem kaže...


ja sam i vise nego zadovoljan sa svojim primanjima i bez problema si to mogu priustiti samo je stvar financijske inteligencije.

 

Ne vjerujem, da imaš velike količine para ne bi ni sekunde razmišljao, otišao bi i kupio ga ako ga baš želiš.

Nekome je to kao nama kutija keksa. Nekome gaće koštaju kao taj mobitel.

Sad si opet otišao u krajnost, takvih ljudi koje ti opisuješ možda ima na svijetu 0,0005% svjetske populacije.

 

Pa s obzirom na tvoju izmišljenu brojku i nisam jako puno fulao. Fold3 je kupilo cca 0,0387% svjetske populacije.

 

https://9to5google.com/2022/07/20/samsung-foldable-million-tm-roh/

 

"so we’ll speculate that to say that Samsung sold nearly 10 million foldables last year still isn’t far off."

"He says that around 70% of foldable customers purchased the Flip 3 over the Galaxy Z Fold 3."

 

Znači ok je da 100 puta manje ljudi od toga ima i gaće od 2k € :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 10:19 (Bitanga).
7 godina
protjeran
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...
Tvpronlem kaže...


ja sam i vise nego zadovoljan sa svojim primanjima i bez problema si to mogu priustiti samo je stvar financijske inteligencije.

 

Ne vjerujem, da imaš velike količine para ne bi ni sekunde razmišljao, otišao bi i kupio ga ako ga baš želiš.

Nekome je to kao nama kutija keksa. Nekome gaće koštaju kao taj mobitel.

  ja zapravo imam iphone 13, al je sluzbeni i nikad toliku kolicinu privatnog novca ne bi potrosia za takve gluposti
moj privatni xiaomi mi10 jednako dobro odradi posao ili bilo koji drugi budget mobitel a ostalih 1500€ mogu potrosit/uloziti puno pametnije 

 

Bitanga kaže...
Tvpronlem kaže...
Bitanga kaže...


Ma jasno, meni je npr. blesavo da ljudi iskeširaju 2k eura za ljetovanje, pa eto ipak ima jako puno takvih, čak više nego onih koji kupe mobitel za 2k eura koji ih služi 2-3 godine. Vrijednost je relativan pojam, a ovdje se prodaje doživljaj preklopnog mobitela, koji zasad nitko drugi je nudi.

 tebi je prihvatljivije dati 2k€ za mobitel nego za ljetovanje s obitelji? 

meni je to neusporedivo 

 
Iz moje perspektive apsolutno da, jer nitko od nas ne pati na to. Zašto potrošit 2k€ za nešto što nikom nije gušt? No ja ne bih dao 2k € ni za mob ni za ljetovanje, jer nemam love na bacanje. Ima ljudi koji imaju.

 patiti od putovanja? upravo si putovanja usporedio sa nekim show off brendom. najbolje je ne micat se iz kvarta 

Bitanga kaže...
BlueMax kaže...

 Kad podvučem crtu ispod svih životnih troškova, putovanja su novac kojeg mi je najmanje žao.

 

Kod mene je obrnuto. Radi posla putujem i puno previše nego što bih htio.

Kažem, svatko ima neke svoje preferencije, i zato nema potrebe pisati stvari tipa "koja budala ovo kupuje" niti "koja budala ide u ovaj hotel" jer "ja sam financijski inteligentan i to nema smisla". Sve ima svoje tržište, što nema - propadne.

 takoder putujem zbog posla puno, uglavnom su destinacije izvan europe koje me cak zanimaju, ali poslovno putovanje i putovanje iz užitka je neuspordivo. Em se ne mozes opustiti, em nemas dovoljno slobodnog vremena za razgledat sve sto zelis (ako opce imas ista slobodnog vremena)

10 godina
offline
'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

ja stvarno ne vidim zašto ljude žulja što netko DRUGI troši SVOJE pare na mobitel

 

vi sigurno nemate nešto na što bezveze trošite pare, evo ajmo počet od cigareta.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Tvpronlem kaže...

 takoder putujem zbog posla puno, uglavnom su destinacije izvan europe koje me cak zanimaju, ali poslovno putovanje i putovanje iz užitka je neuspordivo. Em se ne mozes opustiti, em nemas dovoljno slobodnog vremena za razgledat sve sto zelis (ako opce imas ista slobodnog vremena)

 

A šta da radim, kad me ne zanima razgledavanje toliko da bih platio par plaća za to. Tebe zanima, i sve ok. Ali bez problema vidim da bi mi nešto drugo za te novce pružilo više veselja i to puno dulje vremena.

Neću dalje ulaziti u to.

 

Poanta je bila da "JA ne vidim smisao potrošit 2k€/4k€ na ljetovanje". Neki od vas vide, i to je čar ovog svijeta. 

Znam ljude koji ne bi dali 100kn-200kn ili više kuna za aplikaciju koja im koristi svakodnevno i privatno i u poslu, ali bez problema odu 2 tjedna u bungalove bez klime, struje i vode i to plate 20k kn. I njima je super.

Sve dok ljudi znaju da ako nisu bogataši ne mogu sve imati, nema nikakvih problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 11:56 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...

 

Poanta je bila da "JA ne vidim smisao potrošit 2k€/4k€ na ljetovanje". Neki od vas vide, i to je čar ovog svijeta. 

Znam ljude koji ne bi dali 100kn-200kn ili više kuna za aplikaciju koja im koristi svakodnevno i privatno i u poslu, ali bez problema odu 2 tjedna u bungalove bez klime, struje i vode i to plate 20k kn. I njima je super.

Sve dok ljudi znaju da ako nisu bogataši ne mogu sve imati, nema nikakvih problema.

 Ne mora čovjek biti bogataš da bi uživao. Apartman za četveročlanu obitelj na nekoj boljoj destinaciji i poziciji je cca 150€ noćenje. Ovisno jel putuješ autom ili avionom i tu ode nekih 500€. Znači da si, ako govorimo o 10 dana,  na 2000€ prije nego što si počeo trošiti. Da bi mogao ugodno funkcionirati treba ti još barem 1500€. Je li bogataš onaj ko može godišnje odvojiti 3500€? Mislim da ne. Nek oba roditelja rade to znači da od sveke plaće trebaju izdvojiti po 150€. A dobiju 10 dana uživanja. Ako nećeš micati tih 150€ sa strane nećeš ni primijetiti na što si ih potrošio kroz mjesec dana. Da si ostao doma kroz tih 10 dana potrošio bi barem 500€ a ako bi se malo opustio jer si na godišnjem i puno više od toga. Djeca obožavaju putovanja. Kad doma razgovaramo jedna od najčešćih rečenica je "sjećaš se ono kad smo bili u....".

 

Naravno da postoji veliki broj ljudi koji nemaju toliko novca. Pošto živim u turističkom gradu imam pogled i iz druge perspektive jasno uočavam razlike između nas i drugih naroda. 99% Hrvata koji imaju novca kao neki češki, poljski, slovački, mađarski... turisti nigdje ne bi išli nego bi ostali doma i kukali kako im je teško. Zato jer mi nemamo tu kulturu putovanja. Jedan Čeh će cijelu godinu štedjeti, voziti do tu 20 sati, iznajmiti rupu od apartmana kilometar (uzbrdo) od mora i jesti i piti što ponese u gepeku, eventualno jednu večer izaći na večeru i kupiti djeci sladoled. Ali to je njegovih deset dana u godini i uživa u svakoj sekundi toga dana. 

16 godina
offline
'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadolazeći

Nije uopće stvar mogućnosti ili nemogućnosti nego principa. Ja recimo ne volim da me netko pravi budalom, netko drugi voli i to je to. 

PSN: user432b2b
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Netko ima pare ali nema 🧠
Netko nema centrimetre al ima tehniku.
Dobar dio ekipe nema pare pa na kredu, bez mozga kupuje mob koji će brzo izgubit na vrijednosti.
Onaj tko ima toliko para u kešu(a da nije štedio dvije godine) ima mozga i neće kupit toliko skup mob jer kuži neke stvari.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 13:05 (silvio3105).
12 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
malak kaže...

Nije uopće stvar mogućnosti ili nemogućnosti nego principa. Ja recimo ne volim da me netko pravi budalom, netko drugi voli i to je to. 

 Uvijek te netko pravi budalom ako razmišljaš na taj način. Mlijeko koje na akciji kupiš za 7 kuna seljak je naplatio kunu i po.

Za takav način razmišljanja najbolji savjet je - stoj doma, uzgajaj kokoši i kukuruz te pij vodu s izvora. I tada će te netko praviti budalom ali barem nećeš uživati :)

15 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
BlueMax kaže...
Bitanga kaže...

 

Poanta je bila da "JA ne vidim smisao potrošit 2k€/4k€ na ljetovanje". Neki od vas vide, i to je čar ovog svijeta. 

Znam ljude koji ne bi dali 100kn-200kn ili više kuna za aplikaciju koja im koristi svakodnevno i privatno i u poslu, ali bez problema odu 2 tjedna u bungalove bez klime, struje i vode i to plate 20k kn. I njima je super.

Sve dok ljudi znaju da ako nisu bogataši ne mogu sve imati, nema nikakvih problema.

 Ne mora čovjek biti bogataš da bi uživao. Apartman za četveročlanu obitelj na nekoj boljoj destinaciji i poziciji je cca 150€ noćenje. Ovisno jel putuješ autom ili avionom i tu ode nekih 500€. Znači da si, ako govorimo o 10 dana,  na 2000€ prije nego što si počeo trošiti. Da bi mogao ugodno funkcionirati treba ti još barem 1500€. Je li bogataš onaj ko može godišnje odvojiti 3500€? Mislim da ne. Nek oba roditelja rade to znači da od sveke plaće trebaju izdvojiti po 150€. A dobiju 10 dana uživanja. Ako nećeš micati tih 150€ sa strane nećeš ni primijetiti na što si ih potrošio kroz mjesec dana. Da si ostao doma kroz tih 10 dana potrošio bi barem 500€ a ako bi se malo opustio jer si na godišnjem i puno više od toga. Djeca obožavaju putovanja. Kad doma razgovaramo jedna od najčešćih rečenica je "sjećaš se ono kad smo bili u....".

 

Naravno da postoji veliki broj ljudi koji nemaju toliko novca. Pošto živim u turističkom gradu imam pogled i iz druge perspektive jasno uočavam razlike između nas i drugih naroda. 99% Hrvata koji imaju novca kao neki češki, poljski, slovački, mađarski... turisti nigdje ne bi išli nego bi ostali doma i kukali kako im je teško. Zato jer mi nemamo tu kulturu putovanja. Jedan Čeh će cijelu godinu štedjeti, voziti do tu 20 sati, iznajmiti rupu od apartmana kilometar (uzbrdo) od mora i jesti i piti što ponese u gepeku, eventualno jednu večer izaći na večeru i kupiti djeci sladoled. Ali to je njegovih deset dana u godini i uživa u svakoj sekundi toga dana. 

 

Tako isto možeš reći da neki Čeh štedi cijelu godinu i kupi si Fold4 i uživa u njemu svake sekunde.

 

Bitno je da svatko uživa u onome što radi. Ako ne uživa zašto bi to radio? Ne uživa se na silu i zato što drugi u tome uživaju.

Moja djeca ne obožavaju putovanja, i što ćemo sad. Pa nismo svi isti, de prihvatite to. 

Osim toga još nisam nikog čuo da se vratio s mora s malom djecom i da su se nauživali svake sekunde. Vjerujem da se nađe negdje i takvih ljudi.

Ne vidim niti jedan scenarij u kojem bih potrošio svake godine 3.500€ na 10 dana putovanja, sorry.

 

Potpuno gubite fokus, ja sam naveo jedan primjer iz moje perspektive, očito nesretni jer ste me sad počeli napadati zašto ne volim putovanja.

Mogao sam navesti primjer da ne vidim zašto netko kupi auto za 80k € kad me i moj za 30k € isto vozi kud treba, ili još bolje rabljeni za 15k €.

To što JA ne vidim razlog, ne znači da i netko drugi ne vidi. To je cijela poanta.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...

 

Tako isto možeš reći da neki Čeh štedi cijelu godinu i kupi si Fold4 i uživa u njemu svake sekunde.

 

Bitno je da svatko uživa u onome što radi. Ako ne uživa zašto bi to radio? Ne uživa se na silu i zato što drugi u tome uživaju.

Moja djeca ne obožavaju putovanja, i što ćemo sad. Pa nismo svi isti, de prihvatite to. 

Osim toga još nisam nikog čuo da se vratio s mora s malom djecom i da su se nauživali svake sekunde. Vjerujem da se nađe negdje i takvih ljudi.

Ne vidim niti jedan scenarij u kojem bih potrošio svake godine 3.500€ na 10 dana putovanja, sorry.

 

Potpuno gubite fokus, ja sam naveo jedan primjer iz moje perspektive, očito nesretni jer ste me sad počeli napadati zašto ne volim putovanja.

Mogao sam navesti primjer da ne vidim zašto netko kupi auto za 80k € kad me i moj za 30k € isto vozi kud treba, ili još bolje rabljeni za 15k €.

To što JA ne vidim razlog, ne znači da i netko drugi ne vidi. To je cijela poanta.

 

 n

 Točno. Pa nisam ja taj koji piše da samo budala može dati 2000€ za mobitel. Niti da je budala onaj koji mora štedjeti kako bi ga kupio. Svak po svom guštu pa makar heroin bio u pitanju. (sad valjda i ti shvaćaš kako neke stvari jesu glupost i da se ponekad može dovesti u pitanje nečiji izbor ili gušt).

 

Odvedi djecu u Disneyland, Gardaland, Lego land... ili ako ti je to skupo imaš kod nas (a i vani) odličnih kuća seoskog turizma s ponijima za jahanje i svim domaćim životinjama. Ili ako dijete voli Barcelonu odvedi ga na Camp Nou... a ne ih tegliti sa sobom na poslovno putovanje u Hamburg gdje će se djeca dva dana patiti po aerodromima i tri dana prosjedjeti u hotelu jer pada kiša i ne možeš, a i nemaš, gdje otići. Vidjet ćeš onda vole li putovanja.

7 godina
protjeran
offline
Re: 'Slučajno' otkrivene cijene Samsungovih nadola
Bitanga kaže...

 

Tako isto možeš reći da neki Čeh štedi cijelu godinu i kupi si Fold4 i uživa u njemu svake sekunde.

 

Bitno je da svatko uživa u onome što radi. Ako ne uživa zašto bi to radio? Ne uživa se na silu i zato što drugi u tome uživaju.

Moja djeca ne obožavaju putovanja, i što ćemo sad. Pa nismo svi isti, de prihvatite to. 

Osim toga još nisam nikog čuo da se vratio s mora s malom djecom i da su se nauživali svake sekunde. Vjerujem da se nađe negdje i takvih ljudi.

Ne vidim niti jedan scenarij u kojem bih potrošio svake godine 3.500€ na 10 dana putovanja, sorry.

 

Potpuno gubite fokus, ja sam naveo jedan primjer iz moje perspektive, očito nesretni jer ste me sad počeli napadati zašto ne volim putovanja.

Mogao sam navesti primjer da ne vidim zašto netko kupi auto za 80k € kad me i moj za 30k € isto vozi kud treba, ili još bolje rabljeni za 15k €.

To što JA ne vidim razlog, ne znači da i netko drugi ne vidi. To je cijela poanta.

 

 

 pa da, auto od 30k€ isto tako ima puno vise smisla nego auto od 80k€, pogotovo jer ovo zadnje puno brze gubi vrijednost (slicno kao taj mobitel od 2000€)

stvar je tog mobitela sta ti nudi 95% istog iskustva kao bilo koji drugi android (ako smo pricali o samsung fold, taj ima isto sucelje kao i A52)

to putovanje sa obitelji ostavlja uspomene koje vrijede za cili zivot, zblizava obitelj, a i putovanja šire vidike (na neki nacin i obrazuju), uostalom ovde za 2000€ uziva četvero ljudi, a u mobitelu samo ti (par dana dok se ne naviknes i postane ti kao i svaki drugi mobitel)

vjerujem da ti klinci obozavaju putovanja, probaj jednom ako si u mogucnosti


nije nas briga kako ti trosis svoje pare, dapace samo diskutiramo uz pivo


Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice