Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobitela

poruka: 39
|
čitano: 9.420
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobitela ".
15 godina
offline
Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobitela

Prvo nek osmisle razumna imena i kodove za svoje telefone.. da ljudi mogu skontati šta kupuju, a onda sve ostalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobitela

sjeca li se netko, rekao bih prije 12-13 godina, kad je (tadasnji) vip nudio bluetooth punjace za mobitele tipa sony ericsson k510i i slicne? znaci to je bio maleni uredaj koji se ukljuci u racunalo putem USB-a, zatim se mobitelom spojis na taj uredaj preko bluetooth-a i mobitel se pocne puniti

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobit
ivanlotz kaže...

sjeca li se netko, rekao bih prije 12-13 godina, kad je (tadasnji) vip nudio bluetooth punjace za mobitele tipa sony ericsson k510i i slicne? znaci to je bio maleni uredaj koji se ukljuci u racunalo putem USB-a, zatim se mobitelom spojis na taj uredaj preko bluetooth-a i mobitel se pocne puniti

Bluetooth punjač?! Pokošuvam da skužim ali mi ne ide. IZ PC-a tj iz USB-a taj uređaj puni telefon ali ne vidim kakvu vezu Bluetooth u toj karici lanca.

8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobit
Envy kaže...

Bluetooth punjač?! Pokošuvam da skužim ali mi ne ide. IZ PC-a tj iz USB-a taj uređaj puni telefon ali ne vidim kakvu vezu Bluetooth u toj karici lanca.

daa ni meni nije jasno, ne mogu to pronaci na internetu, totalno cudno.. doduse bilo je to davno, lako moguce da sam pobrkao

16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobitela

Da malo ispravim tekst:

 

... Ovaj revolucionarni način punjenja, koji kao da je ispao iz kakvog znanstvenofantastičnog filma...

 

Na danasnjim dimenzijama smartphone-a, ma samo zalipite mini solar panel na straznju stranu, dobit cete 2-3W na suncu, i eto vam bezicnog punjenja... ono... 

S jedne strane EU ganja smanjivanje stand-by potrosnje punjaca i uredjaja opcenito, povecanje efikasnosti, a onda u isto vrime se nadju s ovim rjesenjima koja s obzirom na render udaljenosti NE MOGU biti efikasna, a to im je jos i najmanji problem. 

 

edit: hot off the press - eevblog se isto javia 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 16:07 (wifi).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobitela

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobit
Feudalac kaže...
Fer-de-lance:

Ma ne mislim ja ništa posebno, samo sam natuknuo da gotovo sve što se uči do razine srednje škole predstavlja tek uvod, kratki pregled osnovnih koncepata. Stvarnost je mnogo kompleksnija.

 A sto s onim sto sam ucio na faxu ?

8 godina
offline
Re: Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobit
Pixel:

Zastarjelo :-) :-)
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Xiaomi osmislio potpuno bežično punjenje mobit
Znaci moram sve iznova :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice