YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajućim r

poruka: 14
|
čitano: 4.715
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajućim r".
15 godina
offline
YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajućim r

uskoro i na vašim ulicama: plati ili ću te reklamom po razvodnoj kutiji a nogom u gujcu. tiš' men' džabe slušat, a?! bando jedna! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
4 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajućim r

pa vec je i sada ovo aktualno, barem kod mene, gledam nesto na youtubeu/slusa i onda let go, let go, u jako puno slucajeva i postalo je iritantno.

jako su napadni sa svime time, cak ni adaway ne pomaze nego moram skinut neku verziju sa neta koja je modificirana da nema oglasa ili postoji aplikacija koja se zove new pipe  pa se sa njome moze gledati bez let goa i ostalih reklamica. zalosno

 

 
5 0 hvala 3
14 godina
offline
YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajućim r

Uf kad vidim noobove u tramvaju da slušaju muziku sa youtubea i onako oprezno drže mob u ruci da se nebi isključio (jer mora biti uključen) ili da nebi kliknuli na nešto pa tako prekinuli muziku, cringe napadaj me uhvati.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
Svatko ko drži do glazbe i imalo kvalitetnog zvuka ne sluša istu na YouTubeu.
Moj PC  
9 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
Ma ko ih jebe, fuck you, tube..upalit cu ga vise nikad pa ni onda...
Glih_x HD
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajućim r

sustav frustracije i zavođenja... zvuči poput ključnog dijela silovateljeve obrane na općinskom sudu u otočcu

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
Hrco kaže...
Svatko ko drži do glazbe i imalo kvalitetnog zvuka ne sluša istu na YouTubeu.

Ali je praktično za viditi da li ti se nešto sviđa ili ne.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
Samo soulseek
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
Samo soulseek
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajućim r

Ako moje "pregledavanje i slušanje" nekog muzičkog video uratka u konačnici se plaća tim "autorima", zašto im se nebi ustegnulo recimo 1% u tu financijsku naplatu?! 

Pa ipak "moja malenkost" je poklonila i pažnju, i svoje vrijeme ali i svoj gadget u tu platformu/aplikaciju/video u neko konkretno vrijeme?! 

Osobno, pogledam po koji video, u zadnje vrijeme acappela grupe "Free House", dečki su fenomenomenalni, ali da gubim sate na muziku, baš i ne! 

Mogu se oni brusiti koliko žele, nemaju KVALITETU ukupno gledajući da bih izletio sa plaćanjem 480 i 720p video uradaka! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
Onaj ebeni Letgo mi ide na jetru !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
I ja sam primijetio više reklama u zadnje vrijeme, pogotovo let go 😑🤔. A na mogu uglavnom gledam analize i znanstvene videe, glazbu skoro nikada.

Na mobu neznam kako izbjeći reklame, zato niti ne koristim YouTube na mobitelu, samo na pc-u, tamo je instaliran ad block😎.

Dal postoji neka aplikacija za gledanje YouTube, a da se mogu izbrisati reklame? Ili ih Google sve izbriše iz play storea?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube do pretplatnika želi doći frustrirajuć
ivan262 kaže...
I ja sam primijetio više reklama u zadnje vrijeme, pogotovo let go 😑🤔. A na mogu uglavnom gledam analize i znanstvene videe, glazbu skoro nikada.

Na mobu neznam kako izbjeći reklame, zato niti ne koristim YouTube na mobitelu, samo na pc-u, tamo je instaliran ad block😎.

Dal postoji neka aplikacija za gledanje YouTube, a da se mogu izbrisati reklame? Ili ih Google sve izbriše iz play storea?

 nisam siguran (jer to ne koristim tako) ali mnijem da se chrome sinkronizira i s androidnom verzijom (kad se prijaviš u), a s njime i svi dodaci pa ne bi trebalo biti rekljam. u me isto nikakvih jubitu reklama na pecejima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice