U Zagrebu održan panel "Četvrta industrijska revol

poruka: 5
|
čitano: 2.202
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Zagrebu održan panel "Četvrta industrijska revol".
15 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu održan panel "Četvrta industrijska revol

Čemu ovo "drugi spol". Ako ništa mi društva koja su bar 50 godina baštinila tekove socijalizma imali smo žene ravnopravne pa čak i privilegovane. Žene su kod nas radile sve poslove od zavrivača, vozača autobusa do profesora i znastvenika pa kojim god redosljedom uzeli. Ko je prvi a ko drugi spol ostaje upitno. 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
U Zagrebu održan panel "Četvrta industrijska revol

Zna se tko je drugotni. Barem tako neki duhovni oci kažu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
U Zagrebu održan panel "Četvrta industrijska revol

Iskreno, ja se na poslu nisam susreo sa rodnim stereotipom nikad. Poznavao sam cure koje su bile bile bolji prodavaci, vozaci, konobari i programeri od mene. Malo mi ovo sve skupa ide na jaja jer ispada kao da mi muski nekako pokusavamo zene drzati u nepovoljnom ili barem manje povoljnom polozaju. Pa barem su danas u uredjenim zemljama mogucnosti jednake za sve.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: U Zagrebu održan panel "Četvrta industrijska r
Rod (gender) je lezbijska izmišljotina bez opravdanja u znanosti, u uporabi samo zato da se iza neutralnosti pojma prikrije stvarni cilj - promocija pederluka. Obzirom da ista pojava vise nikog ne smeta, bilo bi pošteno pojam vratiti tamo gdje mu je i mjesto, a ako misle da će im podrška lezbijstva donijeti novac u IT svijetu - neka stave svoje pare na to. Ne trebaju za to javne diskusije, samo oglas na burzi
Ja rekoh
Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
U Zagrebu održan panel "Četvrta industrijska revol

ženska ravnopravnost je spuštanje s nadređenog (superiornog) u jednakopravan položaj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice