Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije Appl

poruka: 4
|
čitano: 750
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije Appl".
9 godina

Unatoč brzoj reakciji i evakuaciji trgovine troje ljudi zatražilo je liječničku pomoć zbog problema s respiratornim sustavom.

Pa da,

Trebati ce lijecnicka potvrda za tuzbu ili dvije.

Ipak je to Apple.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen

3 1 hvala 0
3 godine
Re: Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije
syncmaster245b kaže...

Unatoč brzoj reakciji i evakuaciji trgovine troje ljudi zatražilo je liječničku pomoć zbog problema s respiratornim sustavom.

Pa da,

Trebati ce lijecnicka potvrda za tuzbu ili dvije.

Ipak je to Apple.

kad litij gori javljaju se toksični plinovi. da se i ja nađem na mjestu tih ljudi i ja bih tražio liječničku pomoć. što ako par dana nakon toga počinješ imati neke poslijedice a nisi odmah zatražio liječniču pomoć?  sve eventualne troškove pregleda/liječnika/lijekova si plaćaš sam a jabučari i dalje mirno prodaju svoje overpriced proizvode u fancy trgovinama 

9 godina

ma nemoj, to je litij posvećen moštima blagopočivšeg sv. Stevice Poslovnog, to je blagotvorno za zdravlje...

oni bi trebali platiti tretman, a ne tužiti...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina

Još jedna “činjenica” koja će pomoći natjerati  da podigne kvalitetu gadgeta uopće, uz naravno i zahtjev za kvalitetu dijelova koje proizvode neki drugi dobavljači !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice