Četvrtina kupaca Galaxy S24 kaže da je AI ključni

poruka: 4
|
čitano: 1.057
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Četvrtina kupaca Galaxy S24 kaže da je AI ključni ".
13 godina
offline
Četvrtina kupaca Galaxy S24 kaže da je AI ključni

Znači da je marketing vezan za AI trenutno najjači.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Četvrtina kupaca Galaxy S24 kaže da je AI klju
BinHex kaže...

Znači da je marketing vezan za AI trenutno najjači.

Istina. Znači imam S23U i ništa ne koristim od tih AI sranja, a dobili smo ih sa update-om na One UI 6.1.

Mislim ima ljudi koji to koriste, ali da im je od presudne važnosti, ne znam šta bi rekao, kako su živjeli do jučer kada toga nije bilo.

Uglavnom ljudi postaju sve ljeniji i vole da netko drugi odradi stvari za njih, a oni da se pohvale kako su to odlično napravili.

Uglavnom idemo u smijeru Idiocracy (pogledajte ako niste, pa ćete shvatiti puno toga u kojem smijeru idemo).

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 11:18 (MasterOfDisaster).
16 godina
offline
Četvrtina kupaca Galaxy S24 kaže da je AI ključni

Je danas. Ali fobro je netko rekao, za 5-10 godina uopce neces imati aplikacije na mobitelu, samo AI servis koji ce ti sve odradjivati. I da, neces znati kako si zivio bez toga.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Četvrtina kupaca Galaxy S24 kaže da je AI ključni

znači, statistički, ¼ (gornja) kupaca su idioti (slijeva normalnoj distribuciji).  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice