HTC U12 life je stigao

poruka: 7
|
čitano: 3.131
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC U12 life je stigao".
14 godina
offline
HTC U12 life je stigao

Ljudi su stvarno glupi po pitanju urezanog zaslona. Imam P20 Pro. Stavio sam da je isključen i fino imam notifikacije u tom dijelu ekrana. Odlična stvar na OLED ekraniđa

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
HTC U12 life je stigao

Dizajnere ovog mobitela na zavod za zapošljavanje 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC U12 life je stigao

Zadnji čavao u lijesu HTC-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC U12 life je stigao

Dizajn je stvar osobnog ukusa, ali brate mili ovaj je baš gadan za današnje pojmove, zašto dolje ima toliko "mesa", a ni zadnja strana nije slavna. Ima bateriju 3.600 mAh, a nema podršku za brzo punjenje - OMG, kamere srednja žalost, sve u svemu ne vrijedi tih para kada se pojavi na tržištu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC U12 life je stigao

Ovo je po specifikacijama (dijagonala, snapdragon 636, kamere..) konkurencija Xiaomi Note 5 pro i Asusu Max prohttps://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=8893&idPhone3=9179

I nema ništa što je bolje od jednog ili drugog a cijena mu je za više od 60% veća, tak da

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
online
HTC U12 life je stigao

Slažem se, kao da žele propasti. Cijena ko da su Samsung, a HTC u egzistencijskoj krizi. Oni bi sad trebali napraviti model za kineske mase (veliki ekran/baterija i cijena na razini Xiaomi-a) dok se ne oporave. Dizajn neću komentirati jer je subjektivan, no uređaj izgleda kao predstavljen na sajmu 2014.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
HTC U12 life je stigao

Ovi ko da imaju upravu iz uljanika. Vec godinama izbacuju poluproizvode. Svake godine top model sa nekim nedostatkom koji je presudan za kupnju. Vec treci put kad mijenjam mobitel i ozbiljno uzimam htc u obzir odustajem od njihovog i uzimam konkurenciju. 

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice