Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i poboljšani

poruka: 8
|
čitano: 1.492
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i poboljšani".
15 godina
offline
Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i poboljšani

ima li to prčeću* opciju načina rada i zalaganja? 

 

*to bi unešto razbilo monotoniju pri stupanju u uzajamne relacije s pretjerano (godinama pa i šire) poznatim osobama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 8:40 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i pobolj

Prostote pod stare dane su obično znak posjeta ujaka Alcija i rodbine... (Why Foul Language Occurs in Dementia and How to Respond (verywellhealth.com))

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i pobolj
Drago kaže...

Prostote pod stare dane su obično znak posjeta ujaka Alcija i rodbine... (Why Foul Language Occurs in Dementia and How to Respond (verywellhealth.com))

 koliko čujem u ozračju (posebno u prometu, po birtijama - sve tematike - te pri uporabi bliskih softvera i hardvera), u nas se izrazito brzo stari (ne nužno i odrasta) i dementira na sve strane, samo još nisu službeno proglasili pošast. možda poslije izbora ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2024 7:01 (Ajar).
11 godina
offline
Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i poboljšani

 

Leži, a idže.

 
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i poboljšani

slaba prodaja pa ajmo sa ležečim položajem dignuti

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i poboljšani

To sam uvijek htio imati, da bude gledanje filmova lakše.


Ali i dalje ostaje problem ... jako je neudobno gledati film s tom maskom na glavi. Radije bih gledao film bez nje, što i radim dapače... draži mi je 43 inchni ekran bez maske nego 300 incha s time na glavi.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i pobolj
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

To sam uvijek htio imati, da bude gledanje filmova lakše.


Ali i dalje ostaje problem ... jako je neudobno gledati film s tom maskom na glavi. Radije bih gledao film bez nje, što i radim dapače... draži mi je 43 inchni ekran bez maske nego 300 incha s time na glavi.

 

 Ima li neko prevod za ovo?

14 godina
offline
Re: Meta Quest 3 dobiva ležeći način rada i pobolj
Ajar kaže...

ima li to prčeću* opciju načina rada...

 Dobar.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice