Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduševio

poruka: 12
|
čitano: 11.935
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduševio ".
15 godina
offline
Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduševio

Ovo mi je apsolutno nevjerojatno i ne vjerujem u to. 

 
14 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
Meni je nevjerojatno da na tržištima dobre kupovne moći postoje ljudi koji bi se jebali za 3$ manje.
Našeg domaćeg špika škrticu nekako i probaviš...al zamisli fantoma u GMC suvu koji će trpit reklame + dijelio bi acc sa nekim da još ušićari koji cent.
Znači ima ih 9%.?
To je nekakav zlatni prosjek kada pogledam svoje okruženje.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
16 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
torrente kaže...
Meni je nevjerojatno da na tržištima dobre kupovne moći postoje ljudi koji bi se jebali za 3$ manje.
Našeg domaćeg špika škrticu nekako i probaviš...al zamisli fantoma u GMC suvu koji će trpit reklame + dijelio bi acc sa nekim da još ušićari koji cent.
Znači ima ih 9%.?
To je nekakav zlatni prosjek kada pogledam svoje okruženje.

 

taj sto fura SUVa vjerojatnio ima 2 3 streaming servisa za filmove i serije. pa onda nesto jos i za sport. pa onda jos nesto i za glazbu. pa za dostavu pa za apple jos nesto. skupi se tih gluposti od 10 eura mj sam tak

 

vjerojatno nije do tog da ne moze platit, nego mu pocinje ic na klinac to sve

15 godina
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
registracija kaže...
torrente kaže...
Meni je nevjerojatno da na tržištima dobre kupovne moći postoje ljudi koji bi se jebali za 3$ manje.
Našeg domaćeg špika škrticu nekako i probaviš...al zamisli fantoma u GMC suvu koji će trpit reklame + dijelio bi acc sa nekim da još ušićari koji cent.
Znači ima ih 9%.?
To je nekakav zlatni prosjek kada pogledam svoje okruženje.

 

taj sto fura SUVa vjerojatnio ima 2 3 streaming servisa za filmove i serije. pa onda nesto jos i za sport. pa onda jos nesto i za glazbu. pa za dostavu pa za apple jos nesto. skupi se tih gluposti od 10 eura mj sam tak

 

vjerojatno nije do tog da ne moze platit, nego mu pocinje ic na klinac to sve

 Da nije škrt, ne bi imo za GMC SUV.

16 godina
offline
Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduševio

Meni netflix da nije besplatan preko Tmobila vec bih ga otkazao.   Usrali su The Witcher do za vrat.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
Ima on za GMC SUV ali nema za bengu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduševio

Meni je fascinantno kako su korporacije uspjele ubijedit potrošače da je za njih dobro da plaćaju i uz to gledaju reklame. 😀

Know your world.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
Oni govore da im je pao broj preplatnika, zadnje dvi godine, pa normalno da im je pao kad su svi prije bili zakljucani doma i nisi ima sta radit osim gledat tv
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
nike098 kaže...
Oni govore da im je pao broj preplatnika, zadnje dvi godine, pa normalno da im je pao kad su svi prije bili zakljucani doma i nisi ima sta radit osim gledat tv

 Realno, i kvaliteta sadržaja im je opala. 

14 godina
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
Sveme, ali baš svemu kvaliteta opada ako se radi masovna produkcija.
Kvaliteta Netflixa je očajna jer rade sadržaje za široke mase, a među tom masom ima i puno "nekvalitete".

Dakle. nije Netflix kriv nego su gledatelji krivi što prihvaćaju, odnosno traže takav sadržaj. Da gledatelji imaju više prohtjeve, jednostavno bi prestali gledati gluposti i to bi bila poruka procentima.
 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
protjeran
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
escobar_ kaže...

Meni je fascinantno kako su korporacije uspjele ubijedit potrošače da je za njih dobro da plaćaju i uz to gledaju reklame. 😀

 Meni je još fascinantnije kako su ih uspjele uvjeriti potrošače da uopće gledaju tv i da troše svoje vrijeme na fejk i propagandni sadržaj za ispiranje mozga.

Svatko pametan je davno izbacio tv iz kuće.

9 godina
offline
Re: Netflixov jeftini paket s reklamama nije oduše
Isto kao i hrt. Placas pretplatu a oni zarađuju na reklamama. I jos, zakonski si duzan plaćati. Sve se moze
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice