Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 105.229
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...

Da mi je znati što je tu tako brutalno. Napraviti atmo motor sa hrpom konja je uspjeh. Elektro realno nije uopće težak za sklopiti. Puno dečki preradi benzince u električne u svojoj garaži. Dovoljno je malo znanja i štednje. Naravno, to ne budu na nivou vozila kao što je bila kockica od Rimca koji je jadnik u hladnoj garaži sklapao tu kocku sa dijelovima od 100.000€.

Realno kod Rimca nema ništa brutalno, 1914 konja pa eto ti autiča od skoro dvije tone=412kmh maksimalna brzina.

 

Ko nema para za Koenigsegg One:1, tu je prilično slabašni Agera RS model=1400kg/1160konjusina=450kmh.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 17:01 (rambox).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
JudgeDredd kaže...

sa svim tim naprednim sustavima ovo je mokri san svakog geek-a

sa level 4 autonomijom je znanstvena fantastika za konkurenciju, prema googleu Tesla je tek na level 2 autonomiji, nema šanse da ikad stignu Rimca

 

sa takvom tehnologijom Rimac preuzima tržište autonomnih vozila, jer nitko drugi na svijetu trenutno nema level 4 autonomiju

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
tits4bits kaže...

sa level 4 autonomijom je znanstvena fantastika za konkurenciju, prema googleu Tesla je tek na level 2 autonomiji, nema šanse da ikad stignu Rimca

 

sa takvom tehnologijom Rimac preuzima tržište autonomnih vozila, jer nitko drugi na svijetu trenutno nema level 4 autonomiju

Pa nema ju ni rimac...

 

12 kamera, lidar i kojekakvi senzori nisu level 4. autonomija, nego hrpa željeza...

 

Za level 4 autonomiju potrebno je puno više od par senzora.

 

Velim, nek ju pokaže u praksi... Ma nek pokaže level 2 ili 3 autonomiju u praksi kao što je to tesla napravla, ali iz videa mi se čini da ima tako nešto... Ali level 4+, teško da će Rimac imat prvi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 17:57 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Ja cu postati Rimac fan. Auto je na puno vecem nivou nego C1. Svaka cast na predanost, detaljima i cjelokupnom proizvodu. Iako mrzim Shmeea, dripac je dobio sneak preview i pokazao dosta toga. Od koznog remena s natpisom za brdske utrke, kaciga iza vozaca, predivnog infotainmenta... Posebno me raduje stil. Kad vidim boje, styling, opceniti UX, izgleda super. Cak me i fontovi odusevljavaju. 

Povrh svega svi su ocekivali Tesla kompetitora i kaj je najvaznije dostavio je wow factor. Za razliku od Tesle koji tek mora dokazati da moze ono sto su objavljivali, Rimac je bio pametniji i sutio. Bit ce napeto gledati reviewe. Sad kad ih je 150 planirano, mozda ce biti odresitije ruke za testiranja novinara. 

Jos samo da dodam neke komentare za Ring-time lovere. Hyundai napravio development na Ringu - nisu postavili vrijeme. Govore da im to nije bitno. Na stranu da im je Nurburgring u samom imenu modela! Koenigsegg jos nije postavio vrijeme. Sumnjam da i hoce kad je jedan GT2 RS napravio 6:47 za puno manje love. McLaren - nista, Ferrari - nista. Pagani - jednom i to se ne racuna. Kome je to Rimac duzan postaviti vrijeme?! Da ne govorim da i napravi sub-7min auto, ko bi bio zadovoljan? Neo? Audi? Tesla? Neko ce otpeljati McLaren Sennu i napraviti ispod 6:30, a ti jos imas dosta auta za dostaviti. Porsche moze tako kad svake godine ima 2-3 modela koji idu brze od konkurencije.

 

 

In vino veritas
Moj PC  
9 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
tits4bits kaže...

 

2 min 34 sec... preko 400 senzora, 8 kamera, level 4 autonomija, prepoznavanje lica, ne tovara se na ključ

 katastrofa dizajn komandne ploce pogotovo izgled display a onaj tablet po sredini je toliko trzav ko da radi na windows mobile platformi

Samsung S8+
11 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Malo su 'trollali' i Hammonda. :)

 

Nije loša reklama za još jednu našu tvrtku.

Moj PC  
20 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
pasko kaže...
tits4bits kaže...

 

2 min 34 sec... preko 400 senzora, 8 kamera, level 4 autonomija, prepoznavanje lica, ne tovara se na ključ

 katastrofa dizajn komandne ploce pogotovo izgled display a onaj tablet po sredini je toliko trzav ko da radi na windows mobile platformi

 na vremenu 10:25 u tom videu vidi se level 4 autonomni sustav testiran na zagrebačkoj Ilici

13 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od
Lijepa makina, ali skupo da boli glava. Mada onaj ko razmišlja o njemu, novac nije problem. Ovo je više stvar prestiža, a i Chiron koji je nešto skuplji, daje veći prestiž.
Dosta se uspoređuje sa Roadster-om, a taj košta kikiriki 200k $ i domet 1000km. Ovaj teško da će iznad 400km.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

 

 

level 4 autonomija

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 17:29 (tits4bits).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
pasko kaže...
tits4bits kaže...

 

2 min 34 sec... preko 400 senzora, 8 kamera, level 4 autonomija, prepoznavanje lica, ne tovara se na ključ

 katastrofa dizajn komandne ploce pogotovo izgled display a onaj tablet po sredini je toliko trzav ko da radi na windows mobile platformi

 13 minuta 14 sekundi auto od skoro 2 mil eura vrata škripu ko na cvaji

 

da nebude zabune ja sam fan,al mater mu jebem da malo barem wd40 za kameru

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
GSP kaže...
pasko kaže...
tits4bits kaže...

 

2 min 34 sec... preko 400 senzora, 8 kamera, level 4 autonomija, prepoznavanje lica, ne tovara se na ključ

 katastrofa dizajn komandne ploce pogotovo izgled display a onaj tablet po sredini je toliko trzav ko da radi na windows mobile platformi

 13 minuta 14 sekundi auto od skoro 2 mil eura vrata škripu ko na cvaji

 

da nebude zabune ja sam fan,al mater mu jebem da malo barem wd40 za kameru

 

13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
GranDaddo kaže...

 

Jos samo da dodam neke komentare za Ring-time lovere. Hyundai napravio development na Ringu - nisu postavili vrijeme. Govore da im to nije bitno. Na stranu da im je Nurburgring u samom imenu modela! Koenigsegg jos nije postavio vrijeme. Sumnjam da i hoce kad je jedan GT2 RS napravio 6:47 za puno manje love. McLaren - nista, Ferrari - nista. Pagani - jednom i to se ne racuna. Kome je to Rimac duzan postaviti vrijeme?! Da ne govorim da i napravi sub-7min auto, ko bi bio zadovoljan? Neo? Audi? Tesla? Neko ce otpeljati McLaren Sennu i napraviti ispod 6:30, a ti jos imas dosta auta za dostaviti. Porsche moze tako kad svake godine ima 2-3 modela koji idu brze od konkurencije.

 

 

 Izgubio sam se kada si poceo usporedivat Rimca s Ferrarijem...  I krivo pitanje postavljas. Kome Ferrari mora postavljat vremena? Kome se Ferrari mora dokazati, kompanija koja je 50+ godina u F1, sa modelima i budzetom u topu automobilske industrije.

Odavno je fokus presao sa najbrzih auta, na ono sto ljudi zele. Nikome nije cilj napravit 1 najbrzi auto, kada od toga se ne zivi(mislim da je od Ferrarija zadnji pokusaj FXX-K model najbrzeg auta).

 

Kao da napravim mobitel i kazem, tko hoce neg ga kupi, ne moram se ja reviewima dokazat na internetu da on valja, a tamo neki Samsung mobiteli moraju.

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 18:46 (ivanoile).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
pasko kaže...

Jesu ga di testirali ili su samo teoretske brojke

neka ode napravit krug po Nürburgring

pa neka onda sere o ubrzanjima i krajnjoj brzini

jebes auto koji samo dobro ide pravocrtno

Mozda bi mu trebalo reci da ima i zavoja na cestama

 reci mu ti, vidimo da si pametan

12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
rambox kaže...
jozef kaže...

kupce ovoga ne zanimaju te stvari. Da su htjeli vožnju kupili bi si McL, Huracan, GT3, GTR... ovo cilja na Arape s malim mozgovima i malim pišama ali viškom para. Baš zato i mislim da je cijena preniska.

Njima ne treba nikakvi pišljivi "totalno električni Rimac marketing-autek od dvije tone".

 

Ko hoče najbolje taj si naruči Koenigsegg One:1/1360kg=1360konjusina, i realno to je najbolje kaj moš naručit za dva vagona dolara.

 

 nemas ti pojma 

16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Automna vožnja lvl 4?

 

Cvetojević AKA Dizelski Agregat bunca od 30 prednarudžbi za ovu rugobu??

 

 

Idem se odma samoubit iz zasjede

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

dežurni čangrižavci... neki dan se odvijao rally u mom mjestu i prilikom prolaska auta kroz zavoj, dvojica krezubih pametnjakovića komentiraju kako vozač nema pojma i kako bi on prebacio u nižu brzinu, ili bi driftao u zavoju ili nešto treće, a sami voze golfa dvojku s neizbalansiranim gumama i podrapanim auspuhom. Baš me velika većina podjeća na te "pametnjakoviće". I još se ku***** sa ferrarijem! Niti je to vaša firma, niti imate dionice u njoj, niti vam radi tog govora išta ide u džep ili iz njega. samo da se možete napraviti pametni i srati po bilo čemu. Umjesto da vam je drago što jedna takva tvrtka predstavlja ovu samo nama dragu, lopovsku zemlju, i umjesto da serete po politici i hdzsdp-u, vi bas morate po necem sto vrijedi! a jeste balkanci do jaja...

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 19:21 (Idealist).
Moj PC  
26 3 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

 Najveći problem kod Rimca je taj što taj čovjek ima puna usta svega, ali malo toga dokazano. Kod tog auto ništa nije impresivo, a vjerujem da će to pokazani prodani primjerci jer ne vidim da bi taj auto imao neke kvalitete da održava cijenu kao što su trenutno popularni hyper automobili. Druga stvar ne vjerujem da ima kvalitetu izrade na razini kakve ima npr. jedan kongessing, pagani.. dok je dizajn poprilično loš te zastarjeli. Makar kako god nadam da se varam da prodaja ide prema planu barem neće visjeti na državnoj sisi te da dođi strani novac u hr blagajnu ako ništa drugo.

Moj PC  
8 9 hvala 2
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Jim Carrey kaže...

 Najveći problem kod Rimca je taj što taj čovjek ima puna usta svega, ali malo toga dokazano. Kod tog auto ništa nije impresivo, a vjerujem da će to pokazani prodani primjerci jer ne vidim da bi taj auto imao neke kvalitete da održava cijenu kao što su trenutno popularni hyper automobili. Druga stvar ne vjerujem da ima kvalitetu izrade na razini kakve ima npr. jedan kongessing, pagani.. dok je dizajn poprilično loš te zastarjeli. Makar kako god nadam da se varam da prodaja ide prema planu barem neće visjeti na državnoj sisi te da dođi strani novac u hr blagajnu ako ništa drugo.

 Svaka čast 

Samsung S8+
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
rambox kaže...
MatijaZG kaže...

Da mi je znati što je tu tako brutalno. Napraviti atmo motor sa hrpom konja je uspjeh. Elektro realno nije uopće težak za sklopiti. Puno dečki preradi benzince u električne u svojoj garaži. Dovoljno je malo znanja i štednje. Naravno, to ne budu na nivou vozila kao što je bila kockica od Rimca koji je jadnik u hladnoj garaži sklapao tu kocku sa dijelovima od 100.000€.

Realno kod Rimca nema ništa brutalno, 1914 konja pa eto ti autiča od skoro dvije tone=412kmh maksimalna brzina.

 

Ko nema para za Koenigsegg One:1, tu je prilično slabašni Agera RS model=1400kg/1160konjusina=450kmh.

  

 A kaj si se sad razlinkal keniga. Pa rimac dela s njima, u Regeri koju pažljivo izbjegavaš linkati su rimčevi dijelovi. Koeniggsegg im je pomagao oko gullwing vrata ovog modela. Aj ljudi da se barem na tehnološkom BUG forumu ne izdr*avamo po proizvodu koji nosi made in croatia a kojeg hvale svi relevantni recenzenti i auto magazini. Da ima jačih benzinaca, pa što. Neka kupci odluče što će i kako odabrati. Ja navijam da kupe ovo, jer bude donijelo posla zaposlenicima, a državi prohode od pdva i njihove potrošnje. Realno draže mi je vidjeti uložen novac u neke takve projekte nego golf na srđu i sličnu poduzetničku betonizaciju onih koji imaju para i veza.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 19:37 (overhaul).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Idealist kaže...

dežurni čangrižavci... neki dan se odvijao rally u mom mjestu i prilikom prolaska auta kroz zavoj, dvojica krezubih pametnjakovića komentiraju kako vozač nema pojma i kako bi on prebacio u nižu brzinu, ili bi driftao u zavoju ili nešto treće, a sami voze golfa dvojku s neizbalansiranim gumama i podrapanim auspuhom. Baš me velika većina podjeća na te "pametnjakoviće". I još se ku***** sa ferrarijem! Niti je to vaša firma, niti imate dionice u njoj, niti vam radi tog govora išta ide u džep ili iz njega. samo da se možete napraviti pametni i srati po bilo čemu. Umjesto da vam je drago što jedna takva tvrtka predstavlja ovu samo nama dragu, lopovsku zemlju, i umjesto da serete po politici i hdzsdp-u, vi bas morate po necem sto vrijedi! a jeste balkanci do jaja...

 Ne kužim. Jel ovo forumska rasprava ili ne? Kakve veze jel neko imao pozitivan ili negativan komentar? Oni se prave pametni pa seru po rimcu a ti se praviš pametan pa sereš po njima. I to još s visoka. 

 

 

Sljedeći put malo razmisli prije nego zineš jer nisi ništa bolji od onih po kojima pljuješ...

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 19:44 (peroko).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
peroko kaže...
Idealist kaže...

dežurni čangrižavci... neki dan se odvijao rally u mom mjestu i prilikom prolaska auta kroz zavoj, dvojica krezubih pametnjakovića komentiraju kako vozač nema pojma i kako bi on prebacio u nižu brzinu, ili bi driftao u zavoju ili nešto treće, a sami voze golfa dvojku s neizbalansiranim gumama i podrapanim auspuhom. Baš me velika većina podjeća na te "pametnjakoviće". I još se ku***** sa ferrarijem! Niti je to vaša firma, niti imate dionice u njoj, niti vam radi tog govora išta ide u džep ili iz njega. samo da se možete napraviti pametni i srati po bilo čemu. Umjesto da vam je drago što jedna takva tvrtka predstavlja ovu samo nama dragu, lopovsku zemlju, i umjesto da serete po politici i hdzsdp-u, vi bas morate po necem sto vrijedi! a jeste balkanci do jaja...

 Ne kužim. Jel ovo forumska rasprava ili ne? Kakve veze jel neko imao pozitivan ili negativan komentar? Oni se prave pametni pa seru po rimcu a ti se praviš pametan pa sereš po njima. I to još s visoka. 

Sljedeći put malo razmisli prije nego zineš.

A i ti si samoproglašeni sudac koji ima dozvolu prostačiti po drugima? Kakva forumska rasprava. Ovo je standardni flejm. Pola ekipe je triggered jer je lik opet nešto predstavio. A taman su namjeravali proslaviti u nadi da je susjedu u svetoj nedjelji crkla krava. Linkaju se strani ICE bolidi, prizivaju nurburginzi, pljuje po dizajnu, po tome što još nije najnaprednije samovozeće vozilo na svijetu, ono zamisli sramote, samo je najjače električno vozilo... sad čekam i standardno gdje mu je ćaća ukro novce, kako to kinezi peru svoje novce, i kako on to "samo" ugrađuje uvozne dijelove. To nije rasprava to je strastveni hejt na djelu. Vrlo malo se priča o tehnološkim detaljima. Kao da sam na komentarima indexa ili ravnozemaljskog jutarnjeg lista.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Fenomenalan !!!! 

 

S obzirom na takve spektakularne uspjehe u spomenutoj klasi auta "visokih do koljena" i tek simbolično orijentiranih prema nekakvoj sigurnosti vozača, bez obzira na sva čuda elektronike i ugrađenog računala, - zbog spomenutih performansi ..

postavlja se eventualno pitanje gdje bi mu bio kraj i kad bi se pozabavio običnim autom ??

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Čitajući komentare ovdje i na drugim portalim stvarno se moze vidjeti kako za nas ovdje nema nade i kako smo kao narod i mentalitet u kurcu, a opet s druge strane ne mogu prozvakat rimca s obzirom na biznis povijest njegovog oca koji takodjer financira njegovu firmu kojom bi se ja kao rvat trebao ponosit.Jer eto mi nesto proizvodimo

 

Malo sam sam sebi kontjadiktojan

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 19:58 (Kill Frenzy).
Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
pasko kaže...

Jesu ga di testirali ili su samo teoretske brojke

neka ode napravit krug po Nürburgring

pa neka onda sere o ubrzanjima i krajnjoj brzini

jebes auto koji samo dobro ide pravocrtno

Mozda bi mu trebalo reci da ima i zavoja na cestama

 Pasko dezurni troll tu i na forumhr, nisi normalan

http://www.soundstream.com/
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Auto izgleda top,usporedbe sa Ferarrijima i slicno su besmislene... ali brate koji laga na glavnom ekranu ...aaaaaa,odmah mi upalo u oko.Zamisli da iskesiram toliko love i to mi se desi!!

AUDIOFIL
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
volegradele kaže...

Auto izgleda top,usporedbe sa Ferarrijima i slicno su besmislene... ali brate koji laga na glavnom ekranu ...aaaaaa,odmah mi upalo u oko.Zamisli da iskesiram toliko love i to mi se desi!!

 hahaha da.ovo smo bas prijatelj i ja komentirali neki dan. ne vezano samo za rimca.ja sam osobno gledao auto za sebe. skoda superb,passat,insignia,volvo(sve najnoviji modeli) i ukrako blagi uzas.koje su to rezolucije,kakav je to lag.a sve auti od 250-300k kuna.nije malo.volvo ok rezolucija ali lag isto

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 20:02 (Kill Frenzy).
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
mrsmith kaže...

Felge su odvratne :D

 

Meni felge izgledaju fenomenalno :)

13 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Javio mi se pasko preko PMa

Koji je tebi kurac
uopce nikad nisam nista objavio na forum hr
i molim te da mi se tako ne obracas
pisat cu sto ja ocu i di ocu
i zato odjebi od mene
pozz

http://www.soundstream.com/
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Ne razumijem neke komentare ovdje

 

Zašto ste toliko jalni i jadni? Čovjek je uspio,napravio je nešto (nebitno odakle novac,vi bi taj novac samo potrošili)

Njegov je auto bio čak i The Grand Touru,znate li što to znači?

 

Prodat će on njih svih 150,nebitno kome i zašto,nije mu bitno,isto kao što i Volkswagena boli kita kome će prodat novog Golfa i što će taj radit s njim,platio je i doviđenja.

I prodat će šeikovima kojima ništa nije bitno osim toga da mogu drugom šeiku pokazat i reć,vidi ja imam ovo a ti nemaš

 

Ali nebitno,mora se srat,a većina vas ne zna ni akumulator na svojem autu spojit kako treba,a kamoli neki ozbiljniji zahvat.

Svemirski mega car
Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
overhaul kaže...
peroko kaže...
Idealist kaže...

dežurni čangrižavci... neki dan se odvijao rally u mom mjestu i prilikom prolaska auta kroz zavoj, dvojica krezubih pametnjakovića komentiraju kako vozač nema pojma i kako bi on prebacio u nižu brzinu, ili bi driftao u zavoju ili nešto treće, a sami voze golfa dvojku s neizbalansiranim gumama i podrapanim auspuhom. Baš me velika većina podjeća na te "pametnjakoviće". I još se ku***** sa ferrarijem! Niti je to vaša firma, niti imate dionice u njoj, niti vam radi tog govora išta ide u džep ili iz njega. samo da se možete napraviti pametni i srati po bilo čemu. Umjesto da vam je drago što jedna takva tvrtka predstavlja ovu samo nama dragu, lopovsku zemlju, i umjesto da serete po politici i hdzsdp-u, vi bas morate po necem sto vrijedi! a jeste balkanci do jaja...

 Ne kužim. Jel ovo forumska rasprava ili ne? Kakve veze jel neko imao pozitivan ili negativan komentar? Oni se prave pametni pa seru po rimcu a ti se praviš pametan pa sereš po njima. I to još s visoka. 

Sljedeći put malo razmisli prije nego zineš.

A i ti si samoproglašeni sudac koji ima dozvolu prostačiti po drugima? Kakva forumska rasprava. Ovo je standardni flejm. Pola ekipe je triggered jer je lik opet nešto predstavio. A taman su namjeravali proslaviti u nadi da je susjedu u svetoj nedjelji crkla krava. Linkaju se strani ICE bolidi, prizivaju nurburginzi, pljuje po dizajnu, po tome što još nije najnaprednije samovozeće vozilo na svijetu, ono zamisli sramote, samo je najjače električno vozilo... sad čekam i standardno gdje mu je ćaća ukro novce, kako to kinezi peru svoje novce, i kako on to "samo" ugrađuje uvozne dijelove. To nije rasprava to je strastveni hejt na djelu. Vrlo malo se priča o tehnološkim detaljima. Kao da sam na komentarima indexa ili ravnozemaljskog jutarnjeg lista.

 Ja prostačim po onima koji prostače po drugima, i eto da malo flejmam, nebi rimac danas bio tu da mu ćaća nije ukro pare (fala šta si me podsjetio). Di je on bio 91.?!

pero_HR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice