Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijetu: '

poruka: 6
|
čitano: 7.989
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijetu: '".
12 godina
offline
Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijetu: '

Al izbacuje nove modele..nemozes ispratiti sve. Vrlo korisno ali samo da ne bude kao Galaxy Note 7... 

Pohvalno sto dobijes tako jak punjač s mobitelom a kod Appla Samsunga i ostalih za 1400E nista...Samo zasto oni (bar samsung) ne uvodi tako brzo punjenje nego su jos uvijek na 45W (S23 ultra) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijet

Smatram da nije potrebno brzo punjenje, već baterija koja će trajati par dana.

15 godina
offline
Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijetu: '

A taj punjač je 50x veći od mobitela i izgleda kao omanji automobil. :)

Idi i radi nešto korisno!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijetu: '

Punjač za akumulator

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijet
Pol tog se sredi softverom. Pol od ostatka s malo debljim baterijom (i mobom)
7 godina
offline
Re: Realme GT Neo 5 ima najbrže punjenje na svijet
gavranpero kaže...

Smatram da nije potrebno brzo punjenje, već baterija koja će trajati par dana.

I tu onda dolazimo do najvećeg apsurda mobilnog tržišta: čim skuplji mobitel tim manja baterija, a jači čipset koji više troši.

I još dosta sporo punjenje.

Čovjek kupi mob za 200 eura i drka po njemu cijeli dan i na kraju dana baterija na 50%, a ovaj koji plati flagship 2000 eura je cijeli dan prikopčan na punjač.

I tak već godinama.

Doslovno imaš jeftin mobitel ok performansi i super trajanja baterije za malo para, i skupi mobitel malo boljih performansi i očajnog trajanja baterije.

I onda se zapitaš zašto svi kupuju flagship.

I onda skužiš zakaj: kamera.

Tak da sam se pomirio s time i zadovoljan sam ak se vidi pročitati tekst na A4 papiru kad uslikam pod dobrim osvjetljenjem, umjetničke aspiracije sam potisnuo.

Za 200 eura mob boli glava, super SoC, ogromna baterija, pOLED 90Hz i šrot kamera.

Život je stvarno lijep kad čovjek ima razumna očekivanja - srećom da ipak nisam prevagnuo na flagship stranu kad sam birao, jer bi ga već zafitiljio u zid...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice