Xiaomi uzeo krunu Samsungu te postao prvi po ispor

poruka: 153
|
čitano: 25.153
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi uzeo krunu Samsungu te postao prvi po ispor".
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi uzeo krunu Samsungu te postao prvi po i
Spiridon kaže...
Kolacic kaže...

Takoder spustis prozor pa odmah stisnes na sat za budilicu,stopericu ili datum za kalendar.

 

Probaj u postavkama na racuni i sinkronizacija. Imas opcije. Dodas racune,mobilini podatci ili WLAN. 

 U "Dodavanje računa" ima simbol Gmaila i uz njih tri ponude: Exchange, Osobni(IMAP), Osobni(POP3)...

Da tu ručno unosim mail adrese koje želim primati dok nisam na Wi-Fi?

 Ukljuci samo gore automatsku sinkro.,ako imas ukljuceno samo preko WLAN to iskljuci. 

Trebalo bi raditi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi uzeo krunu Samsungu te postao prvi po i
Spiridon kaže...
Kolacic kaže...

Takoder spustis prozor pa odmah stisnes na sat za budilicu,stopericu ili datum za kalendar.

 

Probaj u postavkama na racuni i sinkronizacija. Imas opcije. Dodas racune,mobilini podatci ili WLAN. 

 U "Dodavanje računa" ima simbol Gmaila i uz njih tri ponude: Exchange, Osobni(IMAP), Osobni(POP3)...

Da tu ručno unosim mail adrese koje želim primati dok nisam na Wi-Fi?

 Nemaš tu što unositi ako ti mail radi na WiFiu, znači da je već sve uneseno.

 

Odi u Settings pa na SIM cards & mobile networks i vidi je li ti tu uključeno Mobile data (Allow this device to use mobile data), to moraš uključiti.
Ako ti je mob na hrvatskom valjda ćeš se snaći.

Javi rezultat.

9 godina
offline
Re: Xiaomi uzeo krunu Samsungu te postao prvi po i
Envy kaže...
Punti kaže...

(1) E moj sinko, * * * (2) ne govorim o tome da mobitel može definitivno zamijeniti veliki ekran, * * *

(1) Ma kakav offtopic, pričamo o SAP-u na telefonima konkretno Xiaomi teonima koji su BOLJI od Samsung telefona.

I nisam ti ja nikakav "sinko"... dobijem šifru od Windowsa i Dobijem od SAP- i da.. imao sam šta radiiti u njemu... od koliko puta sam viljuškar koristio do koji broj šarže u FIFO sistemu do X-Y-Z parametara.

Generalnmo moj dojam: Jedna velika debilna baza podataka. Imao sam 24/7 SAP support iz iz HR koja je bilo mudo labudovo.. većina stvari riješaval je u radno vrijeme SAP Support i Slovenije. O SAP-u i muljaži u istome neka ti kolega ihush kaže. Veće je bilo govora riječ ovdje o tome. Ako si 11 godina ovdje trebao bi znati o tome.

(2) Da, govorimo upravo o tome da mobitel može zamjeniti PC... (3) i gle čuda - ne može! Pristupao ti SAP-u mobitelom ili Texas Instruments digitronu.
 

jglllllll kaže...
* * *

 to sam ja spomenuo - jer je istina, više ''nitko'' ne koristi pc, zastarjelo je kao što je i baza korisnika koja je vijerna pc-u po malo ostarila

mladi su svi na mobitelu ...

... (3) što dokazuje ova tvrdnja da "nitko više ne koristi PC" iako je rečenicu malo čudno postavio.

Mobiteli nisu PC niti će ikada biti PC kao što ni traktor nije Auto niti će ikada biti auto.

pa gle, ako ćeš biti realan andriod mob i je PC (ios je zbog raznih ograničenja ipak samo mobilni sustav).

koja je razlika između njega i pc-a, pa jedino u aplikacijama, kada bude postojala određena aplikacija za nešto što ima na pc-u to je to.

fora je što je sad 90% aplikacija u cloudu i potreban ti je praktički samo browser da bi radio svoj posao (većina).

uz to sve više firmi traži i mobilnu verziju neke aplikacije koju npr. koriste interno u firmi, pa makar samo za monitoring, iako se i tu već gura puno administracije, tako da već djelomično mijenja pc sve više i ćešće...

 

ako mob gledaš kao nešto s malim ekranom pa je neupotrebljiv za nešto ozbiljnije, jeste dok ne spojiš miš, tipkovnicu i monitor/tv, pogledaj samsung dex, možeš čak full linux vrtit na njemu, dakle već sad je pc.

meni osobno još uvijek ne može zamijeniti pc (osim ako ne roknem linux na njega) dok ne budem imao aplikacije tipa intellij idea, visual studio code, android studio, raznorazne virtualke, frameworke, baze, alate za repozitorije (iako dosta toga već i je uglavnom u cloudu pa mi realno ni ne treba lokalno), i sl., ali ne bih se ni malo čudio da kroz koju godinu sve mogu raditi s mobitela spojenog na periferiju.

osobno mislim i da bi se microsoft jako ljutio kada bi veliki igrači napravili ekvivalentan softver za android (za desktop mode), tipa alati za razvoj aplikacija, obradu slike/videa i sl., tako da i to vjerojatno igra ulogu na način da se to ne dogodi tako brzo..

 

ukratko, sve se lagano seli u cloud, pogotovo korištenje aplikacija, tako da je potpuno nebitno na kojoj si platformi dok god imaš browser koji podržava to što ti treba.

tako da mobitel naravno nije pc niti mora biti da bi zamijenio puno toga, prije 10ak godina nije mogao baš toliko toga, ali sad već može puno toga (najviše zahvaljujući tome da su gotovo sve aplikacije otišle u cloud/browser) oko zamijene pc-a, a što će tek biti za 10 godina mislim da je vrlo lako za pretpostaviti...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice